winietki potrzebne czy nie?

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8
z 8
Poprzednia

Iza Ignasik

Żona, Warszawa

Ja uważam, że winteki są potrzebne. Przede wszystkim dlatego, że unikniemy niepotrzebnego zamieszania związanego z chaosem, jaki następuje po przyjezdzie gości na salę weselną. My najlpeiej wiemy kto z gości z kim się "zadaje" i najlepiej ułożyć znajomych obok znajomych, rodzinę obok rodziny itp… Ja byłam raz na takim weselu, co goście zajmowali miejsca dla kogoś innego, dlatego że nie było winetek. Uważam, że takich sytuacji nie powinno być miejsca.

Teresa Warzecha

Żona, Warszawa

Ja uważam, że winietki są konieczne, ponieważ pozwoli to unikąć zamieszania. A proces umieszczania gości przebiegnie zdecydowanie szybciej. Zresztą, jak komus nie będzie pasować to i tak wczesniej czy później może się przesiąść.

Olka Matoga

Żona, Wrocław

my zamiast winetek decydujemy się na takie tablice, na których będą przyklejone karteczki z numerami stołów i spisem gości przyporządkowanym do danego stolika.

Łukasz Ś.

Gość na weselu, Stalowa Wola

Witam!!! Gdzie i czym się sugerować zamawiając winietki??

Karolina Zając

Panna młoda, Warszawa

Wzorem zaproszeń. Fajnie jeśli zaproszenia są takie same jak winietki. Jeśli jednak nie to nie ma problemu :) Możesz zamówić inne. Niewiele w sumie osób zwraca na to uwagę.....
Sama zamawiałam zarówno winietki jak i zaproszenia w drukarni Online. Po pierwsze chcialam je zaprojektowac bo marzył mi sie oryginalny i nieszablonowy projekt. Po drugie coś takiego jest o wiele bardziej opłacalne cenowo. Daję CI tutaj namiary na miejsce, w którym zamawiałam:
https://www.openprint.pl

Wszystko wydrukowali mi w wysokie jakości.

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8
z 8
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: