STUDIA - JAKI KIERUNEK

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

karinamora

Żona, Warszawa

Nio ciekawe, teraz każdy się chce odchudzać. Dobry biznesplan i zaangażowanie się w internetowe, płatne konsultacje. Możesz zacząć od bloga czy strony. Ja studiuje ratownictwo medyczne, a to raczej nie biznesowy kierunek, ale dający wiele satysfakcji.

Chandni

Żona, Warszawa

Ja z tej listy bym nic nie wybrała... nie ciągną mnie finanse ani żadna socjologia.. może zarządzanie przedsiębiorstwem ? to wygląda na przystępne jak dla mnie:D

jasia

Żona, Warszawa

ciężko mi byłoby pomóc.. nie znam się na tego typu kierunkach dlatego ciężko powiedzieć po którym byłaby praca

anusia811

Żona, Warszawa

Ciężko jest pomoc bo każdy idzie na to co go interesuje a nie ktoś za kogoś ma wybrać:)

Julicia

Żona, Warszawa

Jest w tym przyszłość, tylko po takich kierunkach często trzeba mieć mocne plecy. Ja jestem po filologii angielskiej, kierunek mi się podobał. Studiowałam z wielką pasją i przyjemnością. Nawet na 3 roku udało mi się zdobyć stypendium . Teraz pracuję w swoim zawodzie, nie chcę nic zmieniać.

greta

Żona, Warszawa

A czy Twoja uczelnia to uczelnia europejska?  :) Moim zdaniem na takiej jest znacznie wiecej możliwości :) Szczególnie jeśli zastanawiamy się nad różnego rodzaju wyjazdami za garnicę lub coś w tym stylu. Łatwiej jest uzyskac zgodę! 

sylwkaka

Żona, Warszawa

Ja polecam informatykę - po każdej specjalności jest praca ;)

ASSW89

Żona, Warszawa

obojętnie jaki, ale nie w Polsce.

tela

Żona, Warszawa

Informatyka dobry pomysł. Zobacz co ci wyszukałam http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci?field_kierunek_stud_target_id=&title=Informatyka Co myślisz?

Imniona

Żona, Warszawa

ja bym stawiała teraz na języki..przecież to przyszłość jest i bardzo dużo ofert teraz po takim kierunku znajdziesz :) Wiem bo mam znajomego tłumacza, który ostatnio pokazywał mi taki portal pracy http://www.linguajob.pl/ który skupia właśnie specjalistów językowych. Widziałam bardzo dużo dobrych ofert w szczególności z językami ang, czeskim i niemieckim także trzymam kciuki i powtarzam- stawiaj na języki!

euglena

Żona, Warszawa

Z tych wskazanych bym wybrała marketing. To takie uniwersalne i bardzo pożądane teraz. 

euglena

Żona, Warszawa

Choć w sumie zarządzanie zasobami ludzkimi chyba też jest przyszłościowe.

Elżbieta Muciek

Gość na weselu, Bydgoszcz

W dzisiejszych czasach ciężko o dobrą pracę bez wykształcenia. Ja biorąc pod uwagę przyszłość mojego dziecka zdecydowałam się że mimo wszystko postaram się aby ukończyła studia w Łodzi które już zaczeła wybrała który nadal jest popularny. Do chwili obecnej chwali sobie szkołę i nauczycieli. Mają zajęcia prowadzone metodą projektów i metodą warsztatową dzięki temu zdobywa szeroki zasób wiedzy.

Balley

Żona, Warszawa

Ja połączyłam informatykę z marketingiem i studiuję grafikę reklamową na WSE Reklama jest i będzie wykorzystywana zawsze, a teraz wszystko przechodzi do sieci więc wizerunek i dobry pomysł jest bardzo ważny. Na pewno nie będę miała problemu ze znalezieniem pracy, bo na praktykach już byłam w kilku miejscach i wszędzie takich osób brakuje.

Katarzyna U.

Panna młoda, Wrocław

Ja wybieram się na kryminologię i kryminalistykę do Wrocławia na WSP Chodkowskiej. Złożę papiery na rekrutacje zaraz po wynikach matury. Trochę się stresuję, ale mam nadzieję że wyniki będą dobre :D A co do uczelni, to mieszkam ponad 80 km od Wro, dlatego końcem września się przeprowadzam :D Kilkoro moich znajomych z klasy z LO też będzie studiowało w tym mieście i coś razem wynajmiemy :)

Monika Krystiańczyk

Żona, Katowice

Wybór kierunku i specjalizacji należy do ciebie. Jeśli podoba ci się zarządzanie, to na http://rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunki-ksztalcenia/studia-ii-stopniajest ono prowadzone w języku angielskim. Myślę, że warto spróbować ;)

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: