Salony sukien ślubnych Kraków

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

mareczowa

Panna młoda, Warszawa

Parę dni temu byłam w salonie mody ślubnej Elizabeth Passion w Krk na ul. Św Gertrudy i już sobie zarezerwowałam suknię. Będzie dość nowoczesna, raczej krótsza, z krótkimi ramionami, zdobiona koronką...oj, ale ją trzeba zobaczyć, nie da się opisać słowami :) w każdym razie prezentuje się olśniewająco. Obsługa sympatyczna i kompetentna. Mimo że suknia nie jest z tych najdroższych to czułam, że jestem ważną klientką i tak się też mną zajęto.

Linda Kmiecik

Żona, Kraków

Salon Elizabeth Passion przy ul. Gertrudy odradzam!!! Najgorszy koszmar przygotowań do ślubu. Suknia zamówiona specjalnie, bym w umówionym terminie (40h po pierwszej wizycie) mogła ją kupić w towarzystwie mamy ZOSTAŁA SPRZEDANA innej klientce… O wszystkim dowiedziałam się dopiero gdy przyszłam do salonu- Pani nie raczyła zadzwonić i pochwalić się swoim małoprofesjonalnym wyczynem. Dodam, że mama musiała przebyć 250 km by towarzyszyć mi w tym ważnym momencie, a Pani zamiast przeprosić podniesionym głosem powtrzała 500 razy, że to nie jej wina, że to koleżanka itd. Zostałam w tym salonie potraktowana jak śmieć, upokorzona i oszukana. Nie polecam- omijajcie szerokim łukiem!

Katarzyna Jancewicz

Panna młoda, Kraków

Mam dobre wspomnienia z salonem Nabla. Przymiarka była dla mnie ogromnym przeżyciem. Bardzo miła obsługa, konsultantki ślubne i właścicielka Pani Grażyna. Sukienka leżałą idealnie. Nigdy wcześniej nie czułam się tak pięknie i wyjątkowo, jak w mojej sukni ślubnej.

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: