POMOCY - prezent ślubny dla przyjaciółki

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

saraaa

Panna młoda, Warszawa

Nie jestem zwolenniczką dawania kopert. Myślę, że idealny prezent to prezent dość oryginalne, ale również i funkcjonalny. Warto także podpytać. Ja rozwiązałam ten problem robiąc listę prezentów. Zamiast stosu garnków wolałam dostać oto taki zestaw koszy wiklinowych na pranie: [spam]

i zestaw mebli ogrodowych:[spam]

goście się skrzyknęli, a teraz z mężem czekamy na wiosnę;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

saraaa takim podejściem utrudnia sie sytuacje gościa. Powiedz mi jaka jest różnica w tym że dostaniesz kopetre z kasą ,a prezentami które tu przedstawiłaś. Piszesz goście sie skrzykneli.

Jaka jest różnica w tym że te rzeczy kupili goście, atym jakby dali ci kase i kupiłabyś sama.

Czy na tych przedmiotach podpisali sie goście lub zrobili cos innego że sa inne niż jakbys sama kupiła.

Dlatego moim zdaniem koperta jest najlepsza, my prosiliśmy o kase i kupiliśmy co chcieliśmy.

Ktoś daje tyle ile uwaza i na ile go stać.

A podajac liste prezentów jest niewygodne. Kogoś niestać na kupienie takiego prezentu jakie wymysliłaś to np rezygnuje z wesela.

annabell

Panna młoda, Warszawa

ja z przyjaciółkami na ślubie naszej koleżanki zrzuciłyśmy się i kupiłyśmy zestaw naczyń Philipiak bo wiedziałyśmy, że uwielbia gotować :) jak sie potem okazało była zachwycona! więć warto prezenty wybierać pod kątem zainteresowań państwa młodych :)

fatim

Żona, Warszawa

Moim zdaniem i tak każdy ucieszy się najbardziej z koperty ;) mamy ciężkie czasy a PM i tak najlepiej wiedzą co im się podoba lub czego dokładnie potrzebują 

fatim

Żona, Warszawa

zgadzam się z Tobą :) u mnie jednak nawet osoby mające więcej kasy wolą dostać koperty niż prezenty. ja np. mogłabym dostać zestaw fajnych sztućcy, bo wiem że samej szkoda mi by było wydać na nie więcej kasy nawet tej z kopert :P

robaczekk

Żona, Warszawa

dokladnie daj kopertę bedzie wiedziala jak ja spozytkowac

XxXW

Panna młoda, Warszawa

Kasa jest najlepsza bo przeznaczy ją na to co chciałaby mieć najbardziej.

fatim

Żona, Warszawa

nie zgadzam się, PM może być głupio powiedzieć, nie będą wiedzieli do jakiej sumy, ktoś może dać im to samo (prezenty się powtarzają) a nie oszukujmy się, że bardzo często w kwocie jaką wsadziłoby się do koperty można kupić badziewie a tak to MP weźmi z 2 lub więcej kopert i jeśli będzie chciała kupi coś lepszej jakości. poza tym powiedzą np.: żelazko; my kupimy to co nam odpowiada a Para Młoda kupiłaby co innego i tak jest właściwie ze wszystkim...można co prawda pokazywać "chcemy konkretnie ten model" i pokazywać ze zdjęciem, ale to jest dopiero nietakt :/

biedroska

Żona, Warszawa

ja też uważam, że albo kasa albo coś na co sobie młodzi nei mogą pozwolić, a na pewno będą zadowoleni. My tak daliśy voucher do spa. I bardzo fajnie się sprawdził, bo młodzi potrzebowali odp[oczynku po weselu a sami nie mogli za bardzo sobie pozwolić na wakacje ;) więc taki wypad do spa nad wodospadem okazał się strzałem w dziesiątkę ;) 

biedroska

Żona, Warszawa

ja też uważam, że albo kasa albo coś na co sobie młodzi nei mogą pozwolić, a na pewno będą zadowoleni. My tak daliśy voucher do spa. I bardzo fajnie się sprawdził, bo młodzi potrzebowali odp[oczynku po weselu a sami nie mogli za bardzo sobie pozwolić na wakacje ;) więc taki wypad do spa nad wodospadem okazał się strzałem w dziesiątkę ;) 

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

Myślę, że po prostu coś w stylu pamiątkowych fotokalendarzy z Empik Foto. Tzn. to jest takie zastępstwo dla albumu, tylko zajmuje mniej miejsca, więcej tam zmieścić i nikt ci nie wyciągnie z tego fotek. Zakładam, że to lepszy pomysł, niż dawanie czegoś, co i tak nigdy nie zostanie wykorzystane.

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: