"Bagaz podreczny Panny Mlodej"

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

a też będę miała najpotrzebniejsze rzeczy przy sobie- a konkretnie- przy świadkowej :) niech się dziewczyna wykaże ;)

myślę, że nie najgorszym miejscem na takie rzeczy (większe bądź mniejsze) jest miejsce pod stołem- nikt tam nie będzie zaglądał, nikomu nie będzie przeszkadzało a będzie pod ręką.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

bardzo fajna i przydatna lista :P ja tez planuje zorganizowac taki niezbednik ;) I prawdopodobnie zostanie w naszym pokoju lub pod ręką mojej świadkowej;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

To ja jeszcze coś dorzucę dla pań młodych, które noszą soczewki - dobrze mieć krople nawilżające do oczu lub płyn do soczewek pod ręką. Wiele godzin w soczewkach może wysuszyć nieco oczy a wtedy mogą zacząć boleć i być zaczerwienione.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Racja aloha, ja nosze soczewki jednodniowe, wiec zabiore ze soba zapasowa pare. Kiedys pekla mi soczewka w oku i nie chce takiej sytuacji podczas wesela.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja to mam szczęście, kolejny plus wesela w domu siostry, wszystko będę miałą na górze w jej pokoju... :)

Mój niezbędnik:

ODPLAMIACZ! podstawa uf co by się działo gdybym ubabrała suknię...

Plastry na odciski mimo tego iż planuję rozchodzić moje buty, ale zawsze jest "szansa" że i one się zbuntją i zrobią mi okropne, bolesne pęcherze... :P

Plastry opatrunkowe

Woda utleniona

Tabletki: od bólu głowy, na żołądek i coś na uspokojenie

Mini lakier do włosów

Kosmetyki to wiadomo

Igłą z nitka

Zapasowe pończochy

Lakier do paznokci

Klej kropelka w razie gdyby np moje tipsy zechciały jakimś cudem odpaść ,drastyczne ale skuteczne :D

Cała bielizna która zabiorę ze sobą do hotelu gdzie spędzimy noc poślubną

yy to chyba wszystko... :)

Jestem panikarą tak więc niech i jest tego jeszcze więcej ale najlepiej bym nie musiała niczego używać :)

issabelka_1

Żona, Warszawa

hahahaha nie wpadłabym nigdy na pomysł zabrania odplamiacza, ale teraz będę się nad nim zastanawiała;)))))

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Faktycznie jakiś podręczny Vanish by się przydał! Ja jeszcze dodam odświeżacz do ust lub gumy do żucia, bo po takiej ilości jedzenia to różnie bywa;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ooo- ten odplamaicz to genialny pomysł!! ja już teraz się boję, że po pierwszym daniu będę miała wielką plamę na sukni.... ale to inny temat :)

do listy dodałabym jeszcze buty na zmianę.

Lonia89

Panna młoda, Warszawa

Jej;/ ja to potrafie sie gdzies upaprac;p chyba z zadnego wesela nie wrócilam z naprawde czysta sukienka:P zaczynam sie niezle bac. takze ten odplamaicz to chyba bedziemi potrzebny.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

niedlugo faktycznie "polowa wyposazenia domu" bedzie nam potrzebna :P w sensie takie własnie domowe rzeczy typu igła nitka odplamiacz itp :)

No ale jak to mowią przezorny ubezpieczony :D choc zawsze i tak nas cos moze zaskoczyc :P

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Odplamiacz??? Nigdy bym na to nie wpadla, ale teraz to na pewno zabiore mala saszetke vaniszu w plynie!!!

Zebym tylko sie barszczem nie oblala albo czerwonym winem!!!

Olka Matoga

Żona, Wrocław

i gdzie to wszystko niby zmieścić???

Sasitin Sasitin

Panna młoda, Warszawa

;dd

Karolina Zając

Panna młoda, Warszawa

Można przygotować większą torebkę, która będzie na zapleczu Powinno się wtdy w niej wszystko zmieścić. Pewnie z niczego na weselu nie skorzystamy ale jeśli coś się stanie to taki zestaw podręczny będzie bardzo pomocny.
Lokówki polecam poszukac sobie tutaj
https://www.sferis.pl/lokowki-3860
W sklepie sferis są obecnie dobre promocje.

Osobiscie wolę lokówkosuszarki. Dzięki nim można stworzyć delikatniejsze, bardziej zwiewne loki, jednocześnie nie ma ryzyka oparzenia oraz wydaje mi się, że look jaki dają jest bardziej naturalny.

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: