Pierwsze dziecko. Wymarzona pora?

Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

To ja wam opowiem nasza historie.

Starania o dziecko zaczelismy rok przed slubem koscielnym po pierwszym cyklu odrazu zaskoczylo,ale trwalo tylko 6 tyg.i nastapilo samoistne poronienie.Od tamtej chwili minely juz 3 lata i nadal nic:(Oboje przeszlismy wszystkie badania(wyniki super)zglosilismy sie do kliniki i tak czekamy nadal.Obecnie jestesmy na etapie drugiej IUI i powoli lekarz nam zasugerowal,ze jezeli sie nie uda to bedzie chcial zrobic IVF bo szkoda naszego czasu .Dla nas jest to troche dziwne bo nigdy bysmy nie pomysleli,ze mimo iz jestesmy super zdrowi mozliwe,ze nasze dziecko bedzie poczeto droga In Vitro,ale takie jest zycie lubi platac figle.

Dodam,ze nigdy nie bralam zadnych tabletek antykoncepcyjnych wiec w sumie nie powinno byc nigdzie problemu ,a jednak cierpimy jak to lekarz powiedzial na NIEPLODNOSC z niewiadomych przyczyn.

Dziewczyny nie warto odkladac dziecka na bok zeby zrobic kariere,zarobic pieniadze bo nie wiadomo co kazdego czeka,a gdy pozniej przyjdzie czas,zeby zrobic dziecko to nagle pojawia sie panika i glupie mysli do samej siebie,ze moglam nie odkladac tego na bok!!

Pozdrawiam

andzia1319

Żona, Warszawa

No u nas będzie dziewczynka Julia Amelia M.Tak ten czas leci. Czuje już od 18 czerw3ca jak kopie, wcześniej były to delikatne ruchy, tak jakby coś pływało, jednak teraz już się nasilają.

kasia1648 powiem CI że moja szwagierka ze szwagrem mieli tak samo jak Wy. Zdrowi, ona po poronieniu jednym, 5 lat po ślubie prawie i starania 2 raz były z marnym skutkiem. Brała różne tabletki itp. No i teraz w końcu im się udało, jest ok. w 16 tygodniu ciązy, a metoda zrezygnowali, poddali się. Powodzenia życzę  :)

olavip1

Żona, Warszawa

andzia1319 tez tak masz ze jak np. w nocy spisz na jednym z bokow to sie tak dziwnie brzuch uklada?? i potem jak sie budzisz i obracasz na plecy to sie Julka gramoli i tez przewraca??

andzia1319

Żona, Warszawa

wiesz co olavip1 nie zwróciłam uwagi, jedyne na co zwróciłam uwagę to, to że mała lubi jak leże na plecach, wtedy się strasznie przeciska i gramoli.

a jak brzuch mi się układa to nie wiem, musiałabym zapytać się męża :)

olavip1

Żona, Warszawa

no wlasnie o tym mowie- tym gramoleniu- fajne to , prawda:)

andzia1319

Żona, Warszawa

Bardzo fajnie, dziś byłąm u lekarza i zostało nam 15 tygodni do końca. :) A mała coraz częściej daje o sobie znać.

asia002

Żona, Warszawa

My za miesiąc bierzemy ślub i mój przyszły mąż chce miec dzieci w najbliższym czasi ale nie naciska ja chce w spokoju skończyć studia i wyprowadzic się od teściów żeby nie narzucali jak mam wychowywać własne dziecko. Po za tym chyba nie jestem jeszcze gotowa, podobno trzeba czuć że chce sie byc matka:( Lubię dzieci , ale tak na chwilę oprócz mojego chrzesniaka dla niego zrobiła bym wszytsko nawet jeśli czasem jest nie grzeczny

Szafirek

Żona, Warszawa

Ja mogłabym mieć dziecko nawet dziś - wczoraj też mogłam mieć. Jakoś narazie się nie złożyło i nie przydażyło. Może uda mi się zajść w ciążę jeszcze przed ślubem :) a jak nie to zaraz po ślubie napewno.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Moja bratow miała 5 lat przerwy między jednym a drugim dzieckiem i pamiętam jak narzekała,że znów będzie musiała wrócić do butelek i pieluch...więc jak zawsze są dwie strony medalu :) albo robimy jeden ciąg i jedno przy drugim się wychowa,albo potem narzekamy.A jak jest lepiej to chyba indywidualna sprawa każdego z nas ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

olavip1 ja uważam, że taki dobry odstęp to około 5 lat u mnie bracia mają jeden 5 drugi 3 i co pradwa nie są braćmi prawdziwymi, bo sa u nas w rodzinei zastępczej, ale widzę po pierwsze mają calkiem inne charaktery, ale mimo wszystko te 2 lata to jest jednak za mała różnica myśle, że tak jak już jedno ma 5 latek i jest w pzredszkolu, a drugie się urodzi to jest ok po pirewsze dlatego, że jak starsze jest w przedszkolu ma się czas tylko dla młodszego, a jak starsze przychodzi to już można się i nim bardzie zając.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Dziołszki róbcie dzieci kiedt macie ochotę :) To jest najwspanialsze przeżycie w życiu kobiety!! Ja jedną dzidzię straciłam :( Udało mi się zajść w ciążę znowu i za jakieś 2-3 latka będziemy się starać o drugiego bobaska :):*

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Na pewno to jest wyjątkowy stan i przezżycie, ale przy dwójce małych dzieci jest bardzo dużo pracy i ciągle musisz ich pilnować ze zdwojoną siłoa, a tak jedno idzie do przedszkola drugie masz w domku jest troche luźniej chociaz 4 lata róznicy to też nie jest źle. Między mną a siostrą jest 10 lat róznicy jak byłam mała było ok, jak miałam 7 lat to było gorzej bo ją biłam;D i tak się trochę nie dogadywaliśmy do 10 - 11 lat jak miałam, a teraz dogadujemy się super!:)

aniakater

Panna młoda, Warszawa

A gdzie kompletowałyście wyprawkę dla maluszka? Wózki, foteliki i wszelakiego typu akcesoria również znajdziecie na Mamissima. Ich jakość jest rewelacyjna, mają też sporo produktów polskich marek.

Joanna Kruk

Panna młoda, Kraków

dwa lata po ślubie :) taki jest plan

Anna Dymek

Żona, Poznań

Ja raz sobie myslę, że dziecko to bym chciała od razu po slubie (tak do roku lub dwóch), z drugiej zaś strony zastanawiam się, czy nie dać sobie jeszcze trochę czasu na dziecko i nacieszyć się małżeństwem kilka lat tylko we dwoje

Monika Krystiańczyk

Żona, Katowice

aniakater,
Ja większość wyprawki kupiłam przez internet. Część rzeczy dostałam też po dzieciach znajomych, a wózek kupiła nam teściowa :)
Jeśli szukasz niedrogiej wyprawki to najlepiej poszperaj w internecie. Można trafić na sporo okazji.
Czytałam też dużo poradników, typu https://czasdladzieci.pl/komoda-z-przewijakiem-czy-przewijak-na-lozeczko-co-lepsze-dla-mamy-i-dziecka/ które pomogły mi zadecydować co warto kupić, a co będzie tylko zbędnym wydatkiem.

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: