prezent dla męża w dniu ślubu

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia

Katarynka2409

Żona, Warszawa

A nam się tak złożyło, że kupujemy sobie kota ślubnego ;) zawsze chcieliśmy mieć hodowlę reksów kornwalijskich i nasz pierwszy rex jest w prezencie ślubnym ;) 

Oldziunia

Żona, Warszawa

Lady tez je przypadkowo wyczaiłam i odrazu mu zakupiłam ;p jak ich nie załozy to niewiem ::>

Katarynka i super pomysł z kotem :D

Ja Ciagle mysle nad jakim szczególnym prezentem ale jeszcze nic nie wymyśliłam ;P

LadyJ

Żona, Warszawa

jeszcze znalazlam takie

pantera83

Żona, Warszawa

Katarynka pomysł z kotem jest genialny :)

Oldziunia

Żona, Warszawa

Noo fajne inspiracje ;) Jednak spinki juz kupiłam Narzeczonemu :(

Oldziunia

Żona, Warszawa

zegarek tez fajna sprawa, tylko ze Mój M juz sobie kupił ostatnio zegarek ;/

pantera83

Żona, Warszawa

Mój dopiero wczoraj jak przeglądałam forum bo czegoś szukałam, zobaczył ten temat i zapytał o co chodzi... Nawet nie wiedział, że daje się sobie prezenty w tym dniu... Ale pomysł mu się spodobał:) Więc też będę musiała coś ciekawego wymyślić...

Zastanawiam się nad jakimś wyjściem do spa albo czymś w tym stylu...

Oldziunia

Żona, Warszawa

Mój Narzeczony tez nie ma pojecia ze szykuje dla Niego nie spodzianke w tym dniu ;D

pantera83

Żona, Warszawa

Teraz mój już wie, więc nie będzie iespodzianki, tylko nie będzie wiedział jaką tą niespodziankę... Z resztą póki co to ja sama nie wiem... Spinki i tak dostanie przed ślubem więc to akurat odpada, zegarka mu nie dam, bo wierzę w zabobon, że czas będzie odmierzał... więc trzeba będzie się pogimnastykować i coś dobrego wymyślić :)

Oldziunia

Żona, Warszawa

hm ja nie mam jeszcze pomysłu :P 

kejek

Żona, Warszawa

Ja przez jakis czas zastanawiałam sie nad tym aby dać mu zegarek. Jednak potem doszłam do wniosku,że takie drogie rzeczy to lepiej nich kupuje sobie sam. Niby wiem jaki ma gust jednak wolę aby wybrał sobie taki zegarek, któy idealnie mu pasuje. Poza tym rózne zegarki wygladają róznie na nadgarstku tak więc warto jest sobie założyć i zobaczyć jak pasuje....

W końcu zaprojektowałam dla niego sportową koszulkę, na stronie

http://selino.pl/koszulki-sportowe-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-7.html

i był bardzo zadowolony. Lubi takie praktyczne rzeczy. 

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

Nie znam takiego zwyczaju

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Dla mnie równiez szczerze powiedziawszy taki zwyczaj nie jest znany.Na ślubie daje się prezenty raczej rodzicom i dziadkom. W ramach podziękowania. Ale nie mężowi :) Nie wiem czy nawet chciałabym odgrywać kolejne takie przedstawienie.....

No i szczerze powiedziawszy wolałabym mu podarować po prostu coś niegrzecznego :) Jak taka kartę:
https://sexownysklep.pl/karta-podarunkowa

Niech sam zdecyduje co takiego chciałby wypróbowac :)

Adam Kałużny

Pan młody, Konin

Hej,

Może tutaj znajdziesz jakiś ciekawy prezent :) wbrew pozorom wybór odpowiedniego prezentu nie jest prosty, jednak znając dobrze osobą obdarowywaną będzie nam łatwiej :)

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: