zabiegi kosmetyczne przed ślubem ?

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

naali

Żona, Warszawa

Ja chyba nic nie bede robić, poza czymś na dłonie, ze skóra twarzy wole nie ryzykować. 

naali

Żona, Warszawa

Ja chyba nic nie bede robić, poza czymś na dłonie, ze skóra twarzy wole nie ryzykować. 

UsAgI917

Żona, Warszawa

ja ze skórą na twarzy też bym nie ryzykowała, bo potem może się okazać, że jest gorzej niż przed zabiegiem;/

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A mi właśnie kosmetyczka poleciła iść do dermatologa po maść z wit. A i z ruteiną czy coś takiego. Bo mam blizny po trądziku i mówi, że do ślubu (pol roku) to cera będzie gładka itp. Miała któraś z Was taką maść?

Oldziunia

Żona, Warszawa

ja tez coraz głebiej myśle nad wizytą u kosmetyczki, chociaz ostatnmi czasy moje czolo sie poprawilo :)  ale to prawda, myślac o tym napewno trzeba udac sie z 3msce wczesniej zeby pózniej nie było rozczarowania ;)

EmiliaPe

Żona, Warszawa

Oczywiście, że nie można robić doswiadczeń ze swoją twarzą tydzień przed ślubem, najlepiej zacząć odpowiednio wcześniej. Ja juz znalzałam swoją kosmetolog, której całkowicie ufam i wiem że krzywdy mi nie zrobi. 3 miesiące przed śluboe, planuję zrobić mezoterapię igłową, a 2 dni przed ślubem peeling kawitacyjny i fale radiowe. Chcę byc w tym dniu najpiękniejsza, a moim marzeniem są uwydatnione kości policzkowe. Koleżanka robiła fale radiowe i wyglądała przepięknie.

annawagner

Żona, Warszawa

Jeśli o mnie chodzi to ja skorzystałam przed ślubem z zabiegu z dziedziny kosmetologii, a dokładniej z zabiegu fotoodmładzania metodą IPL/

kejek

Żona, Warszawa

Nie polecam stosowania zabiegów kosmetycznych tuż przed samym ślubem. Tak aby sobie nie zaszkodzić. Jeśli chcecie wybrać się na jakiś zabieg na twarz to najlepiej nie później niż na miesiąc przed ślubem.

Odchudzanie najlepiej zacząć dwa lata czy rok przed uroczystością. Na pewno przed kupnem sukni slubnej ;)

Martyna Wilk

Żona, Poznań

Oczyszczanie 1 tydzień przed, depilacja woskiem kilka dni przed, dzień przed maniciure, pediciure...Dbadnie o ciało zaczełam 3 tyg temu
Potem tylko bardzo delikatna opalenizna ale solarium odpada na pewno.No i wybielanie zębów.A ślub już nie długo ;)

Ania Kwiatek

Żona, Olsztyn

To co ja polecam jeślie chodzi o twarz:
Peeling Crystal na twarz: Zabieg na bazie kwasu askorbinowego dający skórze korzyści głębokiego złuszczania bez użycia peelingów. Głęboko penetruje skórę stymulując regenerację komórek oraz produkcję elastyny i kolagenu. Skutecznie rozjaśnia przebarwienia i głębokie plamy pigmentacyjne, redukuje zmarszczki i blizny, wygładza, odświeża i rozświetla cerę.

Peeling Kawitacyjny na twarz :Bezbolesne, głębokie oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, która pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz pozbycie się bakterii. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie, dezinfekuje

Biomagic Mask na twarz: Zabieg rozświetlający i przywracający równowagę skórze. Zawarte w preparatach aktywne składniki i wyciągi tkankowe pozwalają osiągać spektakularne efekty. Oczyszcza skórę i zamyka pory. Liftinguje i ujędrnia skórę. Skóra po zabiegu jest dobrze nawilżona, dotleniona i elastyczna. Następuje ożywienie jej kolorytu, a drobne zmarszczki oraz bruzdy pozostają wyraźnie spłycone.

Ania Kwiatek

Żona, Olsztyn

Jeszcze na pewno warto wspomnieć o wybielaniu zębów.Polecam nakładkowe wybielanie w domu.

jansed

Żona, Warszawa

Moja żona robiła przed ślubem stopy a także maseczki na twarz.

karbala

Żona, Warszawa

Ja wybielałam zęby u mojej dentystki (Romanik Dominika). Jeśli chodzi o podejście do klienta, zaangażowanie w pracę, kontakt mogę ją z czystym sumieniem polecić. Oczywiście trzeba pamiętać aby zapisać się odpowiednio wcześnie!

Elizka13

Panna młoda, Warszawa

A powiedzcie mi, co sądzicie o depilacji laserowej? Tak na dobrą sprawę sezon wesel zaczyna się w maju, wobec czego można o tej porze roku pokusić się o wykonanie takie zabiegu. Dzięki temu w tym ważnym dniu, nie trzeba będzie się przejmować o niedogolne nogi, co mogłoby jednak nie za dobrze wyglądać:).

Karolina Zając

Panna młoda, Warszawa

Jesli o mnie chodzi to na pewno odpuściłabym sobie bardziej inwazyjne zabiegi, które mogą pozostawiać na twarzy pewne ślady. Jak na przykład botoks czy kwas hialuronowy ( twarz może byc zaczerwieniona na kilka dni przed ślubem).

ola pszeni

Panna młoda, Katowice

peelingi, ale to długo przed ślubem, żebyś nie miała podrażnionej cery. :) warto też pomyśleć o brwiach, zeby miały ładny kształt

Weronika Rucińska

Żona, Olsztyn

Jak najbardziej tak :D żeby człowiekj też psychicznie cuzł się zadbany i dopieszczony :D

Marta Wysocka

Żona, Skawina

na pewno nie kwasy :D Jakie macie dziewczyny sposoby na rozświetlenie poszarzałej skóry?

Sonia Kosiur

Panna młoda, Gdynia

Ja razem z mężem byliśmy przed ślubem w dolce vita w Gdynii, mają fajny pakiet zabiegów dla pana młodego i panny młodej. Byłam bardzo zadowolona!

Krzysztof Sulwiński

Mąż, Szczecin

Udaj się do kosmetyczki, powiedz, że niebawem masz ślub, a na pewno dobierze zabiegi najbardziej odpowiednie. Zwróć jednak uwagę na to, jakiego sprzętu podczas nich używa — powinien charakteryzować się naprawdę wysoką jakością jak ten dostępny w ofercie firmy https://maxmedik.pl/436-makijaz-permanentny

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: