piosenki na wesele.

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia

jasia

Żona, Warszawa

klasyka jest najlepsza :-)

sama sie zawsze dziwie, że teraz taki ochlap ta muzyka

a stare hity są nieśmiertelne

MKaloa

Żona, Warszawa

To prawda jasia teraz już nie ma takich piosenek jak kiedyś :(

jasia

Żona, Warszawa

czasem trafią się jacyś dobrzy artysci ale to rzadkosc

tacy wybitni to spiewaja w musiacalach itd a nie w komercyjnej tv

ale w PL taki rynek.. Górniakowa za granica osiagnelaby duzo wiekszy sukces

czy np. Justyna steczkowska, katarzyna groniec

MKaloa

Żona, Warszawa

Niestety tak jest, ale nie mamy na to wpływu :/ Dobrze, że wogóle trafiają się jeszcze czasami jacyś utalentowani muzycznie ludzie.

jasia

Żona, Warszawa

jest ich sporo, ale są nieodkryci albo nie mogą się przebić przez tą komercję

ile ludzi spiewających rock czy rap "przekwalifikowało" się na pop bo to sie lepiej sprzedaje

zalosne ale taka prawda

MKaloa

Żona, Warszawa

Niestety tak jest w naszym kraju, albo się przystosujesz albo zginiesz :/

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

I właśnie dlatego nie włączamy mtv eski itp. Bo to chłam, nie muzyka. Jedynie nieliczni dobrzy się utrzymują bez komercyjnych stacji.

U nas na pewno będą nieśmiertelne przeboje typu strachy na lachy, dzem, peja, lady pank, kobranocka itp

jasia

Żona, Warszawa

gczekolada, to widze że sie rozumiemy w tej kwestii :-)

MKaloa

Żona, Warszawa

U nas będzie podobnie jak u Was dziewczyny, czyli klasyka;)

jasia

Żona, Warszawa

Klasyka zawsze ma rację bytu ;D

a zrobic dyskoteke z wesela nie byloby najlepszym pomyslem

MKaloa

Żona, Warszawa

Na weselu trzeba starać się dobra repertuar dla wszystkich gości.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Jeśli chodzi o sprawy związane z wesele to polecam zajrzeć na tę stronę www.weseleniezapomniane.pl Pozdrawiam! :)

Armenika

Żona, Warszawa

U mnie z piosenkami będzie problem. Mój Przyszły uwielbia wszystkie weselne hity, a ja je ledwo toleruję. Najchętniej wybrałabym tylko stare piosenki typu Skaldowie, Czerwone Gitary i zagraniczne lata 70, 80, 90.

ewe577

Żona, Warszawa

jesli chodzi o pierwszy taniec to co piosenki to uważam,że po pierwsze nie musi byc o miłości a np. o dobrym życiu lub sama melodia bez słów tak jak w przypadku większości walców(napewno odradzam "windą nie nieba"- ludzie chyba nie umieją sluchac ze zrozumieniem tego tekstu...)Co do jezyka, w którym jest nap piosenka to zależy czy wybieracie piosenkę tylko pod siebie(najwazniejsze,żeby Wam odpowiedzała -to bez różnicy),jesli natomiast liczycie się z goścmi i chcecie zeby I-szy taniec wywarł na nich wrażenie równiez oprawą muzyczną to wart się zastanowic czy Wasi goście (wiekowo, życiowo)zrozumieją angielskie teksty - bo wbrew pozorą to ma wpływ na ocenę tej części wesela :)

ewe577

Żona, Warszawa

wesele bez disco polo to nie wesele tylko przyjęcie z tańcami :) wesele w tradycji polskiej jest nierozerwalne z muzyką discopolo (wczesniej biesiadną)

magdyska

Żona, Warszawa

Na pierwszy taniec nadaje się Jorguss - W szcześciu. Zespół classic ma bardzo ładne piosenki np classic to nie przyjaźń tylko miłość

Jacek Makowski

Pan młody, Konin

Wg. mnie najlepszy jest Enej oraz Akcent rozbuja każde wesele zdecydowanie polecam, jeśli ktoś nie ma pomysłu to warto sprawdzić więcej propozycji na zaplanuj-slub.pl

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: