Atrakcje,czyli jak urozmaicić wesele ?

Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia Następna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

jowa nie ma szans żeby stodoła się zapaliła jak lampiony polecą to spadają dopiero jak się wypalą więc nie ma takiego zagrożenia, no i najważniejsze zapomniałam ja też miałam koncert przez około 45 minut na swoim weselu;P

anna_hubert

Żona, Warszawa

pewne jest wypuszczenie białych gołębi (koszt 0,00zł), księga gości (ok 30zł) (ale jak się nie będą goście zbyt chętnie wpisywać to księga zostanie "puszczona po stołach")

a planowane na pierwszy taniec walc do piosenki z bajki Anastazja (ale nie wiem czy zdążymy się go nauczyć), a po oczepinach taniec finałowy z Dirty Dancing (kurs kosztował 480,00 zł) (ten układ już mamy wyuczony, teraz czeka nas tylko szlifowanie), a ponad to chcemy zrobić prezentację zdjęć (koszt 0,00 zł) z nastawieniem na rodziców i zrobić im w tej formie podziękowanie (tradycyjnych nie chcemy, bo Huberta Tata niestety nie żyje). No i jeszcze będą fajerwerki (koszt ok 500,00 zł) moi rodzice mieli kiedyś sklep z fajerwerkami i że tak napiszę, trochę znamy się na rzeczy, żeby było długo i efektownie, ale niedrogo.

kasiaitomek1

Żona, Warszawa

A skąd o tej porze roku wziąć fajerwerki?Jest taka możliwość by my bardzo byśmy chcieli:)

anna_hubert

Żona, Warszawa

kasiaitomek1 Z hurtowni, one prowadzą działalność cały rok. W każdym większym mieście jest ich kilka. Jeśli mogę Ci coś zasugerować to my planujemy zrobić to w ten sposób:

na początku dwa duże wulany (to takie stożki z których wylatuje jakby fontanna kolorowych, albo jednokolorowych iskier na kilka metrów)

a potem kilka dużych wyrzutni (to natomiast są różnej wielkości kostki, które wystarczy raz podpalić a wylatuje z nich od kilku do kilkunastu, a są nawet takie które mają ponad 100 rakiet na różne wysokości (ale już całkiem w niebo)  i w górze się rozbłyskują) i w zależności jakie chcesz efekty to takie wyrzutnie sobie wybierasz. Teraz już każdy produkt musi mieć opis po polsku więc to nie problem. Ceny takiech wyrzutni zaczynają się już od kilku zł/szt, a takie już ładniejsze i z większą ilością kosztują w granicach 60-90 zł/szt. Przynajmniej u mnie.

Nataly

Żona, Warszawa

A gdzie trzeba prosić o zgodę? W Urzędzie Miasta?

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

dużo? to jest mało...zapytaj się mojego brata,ile jego kolega wszystkiego miał...

Nataly

Żona, Warszawa

Akurat większość tych atrakcji nie zabiera czasu, można w międzyczasie pójśc na drinka, czy tez wpisac się do księgo gości.

A kurs salsy - owszem, ale nie za długi moim zdaniem. Jakiś podstawowy jeden krok :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Moje wesele dopiero za rok, ale też mam kilka pomysłow na uatrakcyjnienie przyjęcia.

Mamy w planie

- zamiast stołu wiejskiego ciepły barek z pierogami, naleśnikami, pasztecikami itd w podgrzewaczach

- lampiony wypuszczane do nieba

- występ mojego A

- występ mój i moich koleżanek

- zamiast numerków stoły gości bedą oznaczone nazwami piosenek o tematyce miłosnej, w trakcie wesele utwory te będą grane przez zespół i wtedy wszyscy gości siedzący przy danym stole muszą pojawić się na parkiecie

- film nakręcony przez Nas z wypowiedziami rodziny i znajomych na temat nas i naszego związku

- podziękowanie dla rodziców i świadków (prawdopodobnie w formie wręczania "oscarów")

Nalesniczek

Żona, Warszawa

@ Kasia i Tomek - u nas fajerwerkami bedzie sie zajmowac profesjonalna ekipa. Koszt takiego pokazu zaczyna sie od 1tysPLN w gore. Oni maja juz wszystkie formalne pozwolenia zalatwione. Zreszta nie chce zeby ktos odpalajac ognie mial jakikolwiek wypadek.

@Monart - fajne macie pomysly. Tez myslalam nad oscarami dla rodzicow - ale jeszcze sie waham. Podoba mi sie wasza organizacja stolow 'z piosenkami'. 

@Skorka - to prosze napisz co to za atrakcje na weselu mial Twoj brat, bardzo ciekawa jestem - moze jakis pomysl sami wykorzystamy :)

kuczka86

Żona, Warszawa

MonaArt fajny pomysl z nazwami stolikow. Cos bardzo oryginalnego i nie spotykanego. Super. 

Skorka..oczywiscie ze mozna wiecej. Ale moim zdaniem wyglada to tandetnie. Pokazanie co My nie mozemy. Mozna nawet wynajac słonia. ale po co?? Lepiej zrobic cos jednego konkretnego niz tysiac rzeczy wogole do siebie nie pasujaych. Takie jest moje e zdanie

mairie

Żona, Warszawa

U nas atrakcji bedzie niewiele zeby nie powiedziec wcale

No chyba że atrakcja mozna nazwac slub pod gołym niebem, dla mojej czesci rodziny atrakcja bedzie uczestniczenie w bosniackim weselu dla rodziny narzeczonego polska muzyka trzaskanie kieliszkow itd. Będzie tez walc jako pierwszy taniec i księga gosci

Jedyna zabawa jaka chcemy miec po oczepinach jest test małzenski w dwoch jezykach coby wszyscy mogli sie posmiac. A i jeszcze cos przy jedzeniu tortu ale to juz bosniacki zwyczaj musze sie przygotowac.

Podoba mi sie pomsł MonaArt z nazwami stolików kto wie moze sie jeszcze zdecyduje.

Wystepow nie planuje chyba ze narzeczony szykuje niespodzianke ;)), napewno bedzie dedykacja pewnej piosenki ode mnie dla niego

Lampiony to cudowny efekt ale my sobie darujemy, moze w poprawiny króre juz całkowicie pod gołym niebem sie beda działy.

spisałam to wszystko tu po raz pierwszy i wydaje mi sie tego duzo ;/

Tak jak wiele z Was juz tu powiedziało co za dużo to nie zdrowo ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

a'propo atrakcji i fajnych pomysłow polecam stronę http://www.bridelle.pl/?cat=194

można się fajnie zainspirować

ja ten pomysł ze stolikami podkradłam z jakiegoś ślubnego bloga chyba. Tylko, że tam była wersja wesela w filmowym stylu. Stoły były oznaczone tytułami filmów a zespół grał motywy muzyczne z tych właśnie filmów. :) cieszę się, że się Wam podoba

nikaaa_87

Żona, Warszawa

Para młoda ma być atrakcją. Dziewczyny nie róbcie z wesela cyrku :P Bez przesady :) Chcecie być oryginalne, to wybierzcie jedną fajną atrakcję, a nie 10 :P Ostatnio oglądałam wesele, gdzie byli : wróżka, karykaturzysta, jakieś dzieciaki,który odstawiły przedstawienie - porażka ! Goście zamiast się bawić to krążyli od jednej "atrakcji" do drugiej. Ja nie planuje żadnych atrakcji, to my mamy być w centrum uwagi ten jeden dzień, jedną noc :) 

WiWi

Panna młoda, Warszawa

Witam przyszłe Panie Młode, z tego co zaobserwowałam (a nie tak dawno obserwowałam bo miałam swój ślub w tamtym roku) to na naszym rynku brakuje ciekawych i przede wszystkim z dużym wyborem ofert atrakcji weselnych. Idąc więc tym tropem postanowiłam wraz z mężem stworzyć firmę, która będzie miała w swojej ofercie różnorodne atrakcje, po korzystnych cenach. Dzięki temu, że przebrnęłam już przez przygotowania do swojego ślubu (gdzie oczywiście jak u każdej z was wszystko musiało być idealne) doskonale znam potrzeby przyszłych Par Młodych.

Dlatego też chciałabym Wam przedstawić ofertę naszej firmy, w której można znaleźć:
- bańki mydlane,
- wytwornice dymu (tzw. taniec w chmurach),
- fontanny czekoladowe wraz z palmami owocowymi,
- fontanny koktajlowe,
- Candy Bar (nowość na naszym rynku),
- animatorów dla dzieci,
- pokaz barmański,
- pokaz fireshow,
- pokaz fajerwerków,
- pokaz tańca towarzyskiego,
- pokazy rycerskie,
- fotobudkę,
- oprawę muzyczną ślubu (wokalistka oraz skrzypaczka),
- namioty weselne (na wesele, bądź poprawiny),
- limuzyny do ślubu (Audi Q7, BMW Seria 5, Jaguar S-Type, Volvo XC90)

Nasza oferta to 28 kolorowych, przejrzystych i bardzo czytelnych stron zapełnionych informacjami o przedstawionych atrakcjach weselnych. Strona jest w trakcje budowy. Gdyby były Panie zainteresowane zapoznaniem się z naszą ofertą atrakcji, prosimy o podanie maila, bądź kontakt na nasz mail: weselnystyl@wp.pl lub tel. 604 461 512, 504 199 092

Oprócz wymienionych powyżej atrakcji oferujemy dekorację kościoła na ceremonie zaślubin, różne komplety dekoracji samochodu do ślubu (w tym także dekoracje imienne). Wykonujemy ręcznie robione zaproszenia ślubne, podziękowania dla gości, winietki na stół, zawieszki na alkohol itp. Ponad to współpracujemy z fotografami, kamerzystami, zespołami muzycznymi, wodzirejami, salami bankietowymi, cukierniami oraz innymi instytucjami związanymi z organizacją ślubu i przyjęcia weselnego.

Ponad to ukończyliśmy kursy na konsultantów ślubnych dzięki czemu posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie kompleksowej organizacji przyjęć weselnych. Chętnie pomożemy w organizacji ślubu i wesela, służymy naszym doświadczeniem i pomysłami.

Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego, ale na życzenie klienta dojeżdżamy poza ten obręb. Wysyłamy także kurierem.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe Pary Młode i życzę dużo szczęścia i miłości w tej nowej drodze życia :)

Dekoprint_pl

Panna młoda, Warszawa

Chyba największymi atrakcjami na weselu w chwili obecnej,będą fontanny czekoladowe lub alkoholowe- to dla starszych gości. Jest już jeden wątek na forum odnośnie właśnie tego tematu i warto poyczytać

http://slubowisko.pl/forum/sprawy-organizacyjne/alkoholowa-czy-czekoladowa-fontanna-a-moze-nic,4882/page:6

Martciaa

Żona, Warszawa

czy ja wiem, czy fontanny czekoladowe to takie atrakcje? przeciez od jakichś 5 lat już są ogólno dostępne i takiego wielkiego bum nie robią...:)

fakt po atrakcję pożna je wliczyć ale nie jakieś spektakularne:)

Obserwatorka

Żona, Warszawa

można np. wydurkować piosenki i każdemu dać i zrobić konkurs ktory stolik najladniej zaśpiewa a kapela będzie przygrywac:) co Wy na to?

Obserwatorka

Żona, Warszawa

Można np wydrukować fajne piosenki rozdać kazdemu i zrobić konkurs ktory stolik najładniej albo najglośniej zaśpiewa a orkiestra będzie przygrywać. Co wy na to?dobry pomysl? typu szła dzieweczka do laseczka:D

truskawa24

Żona, Warszawa

Kiedyś jedyną atrakcją były oczepiny. U nas też tak będzie, nie chcialiśmy bawić się w żadne urozmaicenia... wiemy jednak że nasz Wodzirej szykuje dla nas jakąś niespodziankę.

Planujemy zakupić bańki mydlane dla dzieciaków, bardzo mi się podobają maszyny do wytwarzania baniek ale robią ich za dużo na raz. Więc stwierdziłam że jeżeli każde dziecko dostanie zestaw do baniek to i one będą zadowolone i będzie to ładnie się prezentować na zdjęciach.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

My mamy oczepiny, koknkursy, bańki mydlane, fontanna czekoladowa

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: