Atrakcje,czyli jak urozmaicić wesele ?

Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia

UroczaDekoratorka

Żona, Warszawa

Projektor na sali to absolutny strzał w dziesiątkę! Najlepiej zdecydować się na jeden z tych modeli- zobacz. Sami mieliśmy takie wizualizacje i wyglądało to niesamowicie. 

jesica

Żona, Warszawa

Pomysłów jest naprawdę sporo, myślę, że projektor i puszczanie starych zdjęć to bardzo dobry pomysł, wesele jest idealnym czasem na takie coś. Bardzo dobrze odbierane są zawsze też pokazy fajerwerków lub jakieś ciekawsze pokazy na sali z wykorzystaniem ognia, nie każdy ma odwagę robić takie coś, ale znam ekipę, która robi to bezpiecznie, u mojej koleżanki robiła takie coś ekipa Click Pyro & Art

Mandolina

Żona, Warszawa

My zamówiliśmy cały zestaw fajerwerów z Pirotechnik.pl i sami odpaliliśmy go po 12. Pokaz był wyjatkowy :D

LadyWithCats

Żona, Warszawa

Przeczytałam na pierwszej stronie wątku, że można też zamówić szczudlarzy przed kościół...

Ludzie,zróbcie wspólne puszczanie bąków z gośćmi...Takiej atrakcji na pewno nikt nie zapomni.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Wszystkie te atrakcje są oklepane, żadnych nowości - fotobudka, fontanna, i puszczanie w niebo przeróżnych rzeczy. Dodatkowo wszystko to jest bardzo drogie.

Macie jakieś pomysłu rodem z DIY -Do it yourself??

Ja mam ankiety weselne przygotowane włąsnoręcznie, goście uzupełniają i wpinają do segregatora ,coś na wzór: www.youtube.com/watch?v=wetv8wuOTow

Dodatkowo moje wesele jest w miejscu z dużym ogrodem, które chciałabym jakoś zaaranżować. Chodzi mi głównie o zabawy,atrakcje bez duzego nakładu finansowego.

LadyWithCats

Żona, Warszawa

Ooo,też szukam inspiracji DIY.

Na dekoracje i zabawy również. 

Na pewno para potem ma dużo satysfakcji, że zrobiła coś sama.

biedroska

Żona, Warszawa

Wydaje mi się, że ciekawą opcją może być np. bar kawowy. Mogę polecić firme Perfect Service - miałam z nimi stycznosć na dwóch weselach, zawsze super się sprawdzali :) W kazdym razie, kawa jest klasyczna i powinna wpasować się w więksozść wesel, moim zdaniem ;)

Slubiweselle_pl

Żona, Warszawa

Skoro polecasz taką atrakcję jak bar kawowy,to może napisz więcej szczegółów,dokładnie chodzi mi o cennik oraz zakres tamtejszych atrakcji dla gości,bo przecież to chyba interesuje każdego najbardziej.

biedroska

Żona, Warszawa

Jeśli chodzi o cenę, nie wiem - nie były to dwa moje wesela, tylko bliskich przyjaciółek, o to nie dopytywałam. Ale myślę, że spokojnie mozna do nich napisać i zapytać. Jeśli chodzi o zakres - zawsze była kawa, do tego na jednym postawili dodatkowo na herbatę (różne rodzaje) i trochę słodkości, na drugim bardziej na koktajle, wyciskane soki itd. Oferte, wynika z tego, mają dość rozbudowaną. Wszytsko naprawdę smaczne i ładnie podane.

Adam Kałużny

Pan młody, Konin

Hej, szykuje się do ślubu i rozglądając się za atrakcjami stwierdzam, że na pewno zrobić mini barek i coś unikalnego szczególnie dla małych dzieci. Oczywiście to wyjątkowy dzień i warto zadbać o idealny wystrój dlatego zastanawiam się nad jakimiś balonami i tutaj pytanie do Was, może znacie jakieś balony weselne ? Znalazłem tylko to co powyżej, może polecicie coś innego?

Anna Kowalska

Panna młoda, Warszawa

Uwazam, ze zadna atrakcja nie zastapi dobrej zabawy. Dlatego my bardziej postawiliśmy na swietny zespol niz jakies atrakcje. Zdecydowalismy sie na NotoGramy i do tej pory kazdy swietnie ich wspomina.

Wilczura

Żona, Warszawa

Wiadomo, dobra muzyka to podstawa, ale jakieś ciekawe atrakcje też się przydadzą. Jak ma być hucznie i z rozmachem to może pokaz pirotechniczny? Myślę, że ślub to dobra okazja na takie pokazy. No i gościom tez z pewnością taki pokaz się spodoba.

Krzysztof Sulwiński

Mąż, Szczecin

Sposobów na urozmaicenie przyjęcia jest nieskończenie wiele… Sam, wychodzę z założenia, że naprawdę warto jest zdecydować się na wynajem budki fotograficznej. Jedną z firm, która zajmuje się ich wypożyczaniem jest https://freakfotobudka.pl/pl/:-). Jestem pewny, że taka atrakcja zapewni rozrywkę wszystkim gościom — zarówno młodym, jak i nieco starszym.

Oksana Ciążko

Żona, Katowice

Czasami chcemy urozmaicić wesele, żeby było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. No i czasami wychodzą takie sytuacje https://whereisjuli.com/slub-na-zanzibarze-dorota-katende-vanilla-house/ :( szkoda ludzi, taka smutna sytuacja w takim dniu ważnym

Ada Borek

Panna młoda, Kraków

na moim weselu świetnie sprawdził się aparat Instax Mini, którego wypożyczyłam wraz z gadżetami ze strony aparatnawesele.pl :) moi goście bardzo pozytywnie odebrali mój pomysł i teraz mam przepiękną pamiątkę w postaci randomowych zdjęć w wykonaniu moich gości :D

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: