Bielizna:kupować i czym się kierować przy zakupie?

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

To moja stanik bardotka kupiona hmm jakieś miesiac temu?

sege1984

Żona, Warszawa

Za biustonosz dalam okolo 140 zl a za majteczki okolo 60 zl. 

sege1984

Żona, Warszawa

Tak wybralam szorty slubne poniewaz sa bardzo wygodne, zwiewne i wogole nie czuje ze mam na sobie majtki. Najgorsyzm dla mnie rozwiazaniem bylyby stringi czy tez nawet pol stringi nie dosc ze przez tyle godzin wzynalyby sie w pupe to jeszcze mozna nabawic sie odparzen. Dlatego tez polecam wlasnie satynowe szorty.

sloneczko6102

Żona, Warszawa

Ja dzisiaj bylam na zakupach, gdzie głównym  celem byla bielizna. Niestety nic nie kupiłam, bo to nie taka prosta sprawa jak myslalam. :( Trochę to chyba potrwa.

Oksana

Żona, Warszawa

A coś takiego pod kieckę ślubną !?

jmalinowska

Żona, Warszawa

Niezłe chociaz sama wolałabym cieliste.

Ola Majewska

Panna młoda, Katowice

Ja będę miała sukienkę bez ramiączek i raczej zdecyduję się na biustonosz typu bardotka. Zastanawiałam się nad gorsetem, ale taka bielizna ślubna to chyba nie jest najlepszy pomysł jeśli biorę ślub w sierpniu. Boję się, że będzie upał i dodatkowa warstwa się nie sprawdzi. Do biustonosza zakładam białe figi i klasyczne pończochy z pasem. A na noc poślubną jakaś haleczka albo komplecik, jeszcze się zobaczy. Planuję kupić więcej niż jedną sztukę, bo zaraz po weselu jedziemy w podróż poślubną i na pewno się przyda :)

Bergina

Żona, Warszawa

Zachecam do zapoznania się z tym serwisem , jesli chodzi o porady na temat wyboru bielizny. Zawsze przed wyborem biustonosza warto poradzić się brafitterki czy dobrze lezy, albo ogolnie poprosic zeby nam dobrala. Wszystkim paniom polecam właśnie w ten sposób zakupować bieliznę, bo to nie tylko kwestie estetyczne ale też chodzi o zdrowie naszego kregoslupa, ale tez zeby piersi sie dobrze ukladaly itd,

Roksana Blaszczak

Panna młoda, Szczecin

Szukając seksownej, zmysłowej bielizny warto zajrzećtu — nie tylko wybór jest w nim duży, ale dość często organizowane są w nim promocje, dzięki czemu produkty można nabyć zdecydowanie taniej :-).

Agata Gruber

Gość na weselu, Katowice

Ja ostatnio kupowałam stringi ze sklepu kinga.com.pl i muszę przyznać — niesamowicie wygodne i dobre jakościowo. Nic się nie pruje, nic nie uwiera, świetnie się nosi. Jak dla mnie mistrzostwo :)

monaIZ

Żona, Warszawa

jaka jest Wasza opinia na temat zakładania pod suknię ślubną bielizny modelującej?.. W tym roku moja przyjaciółka wychodzi za mąż Już nie zdąży schudnąć a marzy o sukni ślubnej o kroju syrenki. Ma lekko wystający brzuch i być może majtki korygujące by pomogły. Myślałam o majtkach Bikini Correct z Gatta. Z informacji na stronie wynika, że maskuje nieestetyczne fałdki i boczki i podnosi pośladki. Można ją kupić w kolorze czarnym i beżowym. Beż nie powinien być widoczny nawet pod białą suknią. Czy któraś z Was nosiła tą bieliznę z Gatty, czy naprawdę jest ona taka wygodna i da się w niej wytrzymać całą noc.

Renata Pąk

Żona, Alwernia

Ja chyba wybiorę się do profesjonalnej brafiterki. Skrojony pode mnie stanik przyda się też po slubie…

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

lubicie może markę Obsessive? Produkuje naprawdę fajne biustonosze. Bardzo dobrze podtrzymują biust, są świetnej jakości. I co najważniejsze: nie skręcają się w nich ramiączka. NIe obciskają również biustu.
Trochę trudno znaleźć ich bieliznę w normalnych sklepach ale można poszukać w sieci
Bielizna nie jest najtańsza. Biustonosz kosztuje ok 100-150 zł jednak możecie być pewne,że posłuży Wam przez wiele sezonów.

Agata Sosnowska

Gość na weselu, Warszawa

W sumie to ciekawe rady.

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: