Podróż poślubna :)

Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia

marysia5

Żona, Warszawa

moja podróż poslubna była w Tajlandii :) bałam się, że nie będzie nas stać na taką podróż, ale stwierdziliśmy, że raz się żyje. tanie loty do Tajlandii i sporo dowiedziałam się z forum podróżniczego (gdzie zamieszkać, na co uważać itp.) wyprawa niesamowita, ważna każdej złotówki :)

Slubiweselle_pl

Żona, Warszawa

Niekórzy z tego co widze wybierają egzotykę jak Tajlandia,natomiast ja nie mam osobiście takiej potrzeby,słoneczna i fascynująca Hiszpania to wg mnie bardzo dobra propozycja,ewentualnie Cypr:)

panna_anna

Żona, Warszawa

My się wybieramy do miejscowości Malia na Krecie. Nasi znajomi też tam byli niedawno i są zachwyceni. Przy wyborze kierowaliśmy się tym, żeby nie było wielu turystów i żeby nie był to hotel jakich wiele, czyli bez żadnego klimatu. Udało nam się znaleźć miejsce wręcz idealne. Kameralny pensjonat i restauracja prowadzona przez gospodarzy, którzy serwują posiłki przygotowane według tradycyjnych receptur. Bardzo blisko plaża. Nie mogę się doczekać. Narazie widzieliśmy zdjęcia naszych znajomych i jest tam na prawdę pięknie.

Melka2001

Żona, Warszawa

My wybraliśmy coś nietypowego: pierwszy tydzień wyjazdu spędziliśmy na Santonini, było cudownie. :) Po przyjeździe pojechaliśmy na wycieczke do Włoch, na 3 dni. decydowaliśmy się na Mediolan :P Naprawdę szczerez polecam, było pięknie, pogoda dopisała i bardzo przydały się rady z tego bloga. :)

Hanna27

Żona, Warszawa

Jeśli chodzi o podróż poślubną to polecam wypożyczenie kampera i ruszenie w świat ;) To naprawdę świetny sposób, by spędzić razem czas i nazbierać świetnych wspomnień. Jak chcecie coś więcej o tym poczytać to polecam: http://dethleffs-polska.pl/co-musisz-wiedziec-decydujac-sie-na-wypozyczenie-kampera/

Bożena Lipińska

Żona, Kraków

Ja tam jestem fanką Polski nawet jeśli chodzi o podróże poślubne ;) Nie trzeba jeździć do Mediolanu czy do Tajlandii żeby poczuć się ekskluzywnie. Ja na swojej podróży poślubnej byłam w Ustce i był to najwspanialszy wyjazd w moi zyciu <3 Z mężem wynajęliśmy pobyt w Hotelu Lubicz i pomimo tego że pogoda nie dopisała to znakomite SPA i ekskluzywne pokoje sprawiły, że każda minuta była wtedy wyjątkowa :) myślę, że jezeli ludzie się kochają i naprawdę cieszą się z małżeństwa to wszędzie będą bawić się znakomicie ;)

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

My dawno już po ślubie, wtedy nie mogliśmy sobie pozwolić nawet na weekend w Polsce… Ale teraz już systematycznie zwiedzamy świat, dosłownie — świat, ale głównie z biurem podróży. Kolejnym celem jest Meksyk, a konkretnie połączenie tego kraju z Kubą, bo zaliczymy dwa miejsca na raz, tutaj jest program naszego wyjazdu - https://logostour.pl/kraje/meksyk Kiedyś kochałam tylko klasyczne wczasy i wypoczynek. Po pierwszej wyprawie do Kenii stwierdziłam, że zamiast plaży i drinków, wolę zwiedzać świat, tym bardziej kiedy mam do czynienia z przewodnikami, którzy potrafią wciągnąć cię w temat i zainteresować poszczególnymi miejscami. W kolejnym roku planujemy Etiopię ;-)

Katarzyna Kowalczyk

Żona, Gliwice

Imponująco wygląda ta wycieczka. A powiedz mi — czy coś takiego nie jest bardzo wyczerpujące fizycznie?
Patrzyłam jakie kierunki Logos Tour ma w ofercie — 90 proc. chciałabym kiedyś zaliczyć, ale realnie — to nie jest możliwe ;-)

Natalia Walczewska

Panna młoda, Warszawa

Dajcie spokój. Ja miałam zaplanowaną podróż poślubną na Malediwy, a ostatecznie firma ogłosiła upadłość i teraz chodzimy po sądach, aby odzyskać pieniądze. Musiałam się na szybko dokształcać z wiedzy prawniczej na takiej stronie jak ta: https://vindicat.pl/baza-wiedzy/co-jest-niewyplacalnosc-i-czym-ona-sie-rozni-sie-od-braku-plynnosci-finansowej/

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

Kasia Kowalczyk — dla każdego mocne obciążenie może oznaczać coś całkowicie innego ;-) Moim zdaniem cele do zaliczania są dobrane na tyle racjonalnie, że wszystko powinno być w najlepszym porządku. To nie jest tak, że puszczają was i chodzicie cały dzień. Po prostu docieracie w poszczególne miejsca autobusami. A jeśli chodzi o oferty Logos Tours — tak, najchętniej wszystkie te wycieczki bym zaliczyła, bo każdy kierunek jest bardzo ciekawy, ale realnie — wiadomo jak jest. Na pewno kilka ich kierunków jeszcze zaliczę — samodzielnie nie byłabym w stanie zrobić tak wiele, w tak krótkim czasie.

Katarzyna Kowalczyk

Żona, Gliwice

Dzięki Aniu. Myślimy na poważnie o zrobieniu jakiejś takiej wypasionek wycieczki w drugiej połowie roku, bardziej na jesieni.
W sumie Logos ma na liście wszystkie kierunki, jakie brakibyśmy pod uwagę.
Chiny, Etiopia, Argentyna, Islandia — sporo tego.
Ale może nawet tą Islandię byśmy na tym etapie odpuścili, a bardziej postawili na mocno odmienny klimat od naszego.
Najbardziej mnie kręcą te Chiny ;-)

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

Gdybym sama miała wybierać z tego, co pokazujesz to Argentyna, a jeśli z Logos tour, to od razu z Brazylią i Paragwajem. Wydaje mi się, że to taka wymarzona podróż, wymarzone połączenie. Etiopia to już totalnie inne klimaty, z tego co widzę to musi być ciekawy kraj, skoro cała wycieczka koncentruje się właśnie na nim. Ktoś z Was już tam kiedykolwiek był?

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Ale dalekie tutaj podróże podajecie. Lagos, Argentyna, Seszele. No jasne,że fajnie byłoby się wybrac, ale kogo na to stać? I kto ma na to czas?

Ze swojej strony proponowałabym troche bardziej bliski i przystępny kierunek.Mianowicie Paryż Cudne miasto, w dobrej cenie mozna sobie zorganizować wycieczkę nawet samemu jesli kupicie loty. Na miejscu jest miliony atrakcji, rózne muzea. Warto jest wybrać się również na spektakl do Moulin Rouge:
https://zwiedzamyparyz.pl/zabytki-paryza/moulin-rouge

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

Kogo na to stać? No jeśli ktoś pyta o egzotyczną podróż, to chyba go na to stać ;-) Paryż polecam głównie pod weekendowy wypad, a nie na podróż poślubną, ale rzeczywiście wiele zależy od budżetu. A można z kierunkami bardziej zaszaleć i wybrać coś zupełnie niekonwencjonalnego, np. Wietnam, Botswanę, Etiopię? Logostours normalnie organizuje wycieczki w takie miejsca ;-)

Weronika Nowak

Gość na weselu, Warszawa

Jakby któraś z was nadal zastanawiała się gdzie jechać to podrzucam paczkę pomysłów :) http://polskakobieta.pl/porady/pomysly-na-podroz-poslubna/

cofeelover lover

Panna młoda, Włocławek

szczerze mówiąc myślałam by udać się do grecji albo turcji, bo kuszą mnie niskie ceny ale mąż przyszły mój upiera się na Afrykę…

zwan z

Gość na weselu, Warszawa

Paryż wcale nie jest taki drogi. Tak jak pisze koleżanka, można zaplanować sobie weekend w korzystnej cenie. Trzeba tylko polować na bilety samolotowe i na tanie noclegi bo to wlasnie jest największy wydatek w trakcie podrozy do tego miasta.

Jesli jednak chcecie się wybrać gdzieś w Polskę na dłużej, polecam nasze góry.
Najlepiej Zakopane albo okolice bo tam nie ma znaczenia w jakim okresie pojedziecie. Zawsze znajdziecie sobie jakieś zajęcie. Noclegu poszukajcie na tej stronie https://www.findbed.pl/
Wpisujecie tutaj termin jaki Was interesuje,liczbę osób, ktora chce się wybrac na wakacje oraz to ile możecie wydać. Hotelarze, którzy mają wolne terminy sami sie do Was odezwą.

Anna Stawińska

Gość na weselu, Mielec

Jeśli szukacie przyjemnego miejsca w Polsce, polecam Bory Tucholskie oraz ten pensjonat:
http://www.przystanektlen.pl
Pyszna kuchnia oraz świetny standard.
Jest to piękny kompleks leśny. Na terenie Borów znajduje się także kilka zamków, w tym Zamek Krzyżacki w Człuchowie. Zobaczyć i zwiedzić można też okoliczne pałace i dworki, w tym dworek w Małej Komorzy, dworek w Silnie czy pałac w Sypniewie, gdzie odbywają się teraz liczne imprezy okolicznościowe, w tym wesela.

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: