Pan Młody mi zgrubł!

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

kasieczka431

Panna młoda, Warszawa

Proponuję saunę 2 razy w tyg, bieganie równie 2 razy a także dużo miłości;)

agneczka

Żona, Warszawa

Neyla życzę powodzenia, może da sie jednak te spodnie poprawić, by nie było widać. Tak czy inaczej trzymam kciuki:)

solina

Panna młoda, Warszawa

Weź go może jeszcze na basen. To podobno zbija najwięcej kalori:)

procjon

Panna młoda, Warszawa

Ahaha:) Nic nie mam do powiedzenia ale temat watku mnie skusił do odwiedzin i nie żałuję. Grubaski do boju!

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Mój chce schudnąć przed ślubem więc odłożymy zakup na półtora miesiąca przed ślubem. 

Nikita88

Żona, Warszawa

Moim zdaniem przybranie na wadze może być związane ze stresem prze ślubem. Ja mojego pana młodego to wysyłam na wszystkie badania przed ślubem żeby mi żadnej niespodzianki nie zrobił - nawet wysłałam go na http://www.rentgen-poznan.pl także mi żadnych takich niespodzianek nie zrobi;P!

Nikita88

Żona, Warszawa

Moim zdaniem przybranie na wadze może być związane ze stresem prze ślubem. Ja mojego pana młodego to wysyłam na wszystkie badania przed ślubem żeby mi żadnej niespodzianki nie zrobił - nawet wysłałam go na [spam] także mi żadnych takich niespodzianek nie zrobi;P!

karcia84

Żona, Warszawa

na szybkie schudnięcie dobra jest dieta norweska, ale ostrzegam - kilogramy potem wracają z nawiązką

Armenika

Żona, Warszawa

Ja się pomału przymierzam do diety. Mam jeszcze trochę czasu, więc pewnie postawię na zdrowe jedzenie a nie jakieś konkretne katowanie się. I ruch. Jakie ćwiczenia polecacie? :D

rusak

Żona, Warszawa

Bieganie jest dobre na spalenie zbędnych kg. Do tego warto przestawić się na soki naturalne z owoców oraz mięsa, ryby, warzywa gotowane na parze max 5 razy dziennie w małych porcjach.

krzeselko1234

Żona, Warszawa

Problem autorki już na pewno dawno się rozwiązał. Mnie żona też katowała dietą przed ślubem. Tzn rok przed wprowadziła zdrowe nawyki w domu i gotowała tak, że siłą rzeczy musiałem jeść zdrowo. Wyszło mi to na dobre, bo też trochę zrzuciłem. Teraz jem więcej warzyw i owoców.

Martuskka

Żona, Warszawa

Tutaj mogę powiedzieć, że nie warto tak wcześnie kupować ubrań slubnych, może jestem dziwna ale ja kupowałam swoje miesiąc też, narzeczony dwa tygodnie i wszystko pięknie na nas pasowało :)

Jooanna

Żona, Warszawa

On chyba nie zgrubł on chyba tylko nabrał na masie i on jeszcze dodatkowo zmężniał. Po prostu mi się wydaję, że to sprawa jest prosta kupować jakieś rzecze nie tak jakoś rok przed ślubem a po prostu jakoś tak miesiąc przed ślubem albo nawet 2 tygodnie przed ślubem.

Melka2001

Żona, Warszawa

No to siłownia :D chyba, ze ślub jest następnego dnia hehe

Karol Piotrowicz

Gość na weselu, Warszawa

Najlepsi w zrzucaniu wagi są bokserzy.

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę