Soczewki kontaktowe zamiast okularow na slub..

Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia

sylwiaaa131

Żona, Warszawa

Dzisiaj sie pochwale ze soczewki nosiłam przez 13 godzin i super dosłownie czasem sie zastanawiałam czy je mam wogole bo nic nie czułam:)

No wiadomo po załozeniu około godzinki odczuwałam maly dyskomfort ale krople poszły w ruch:)

U okulisty ok, dołozy mi na jedne oko ciut wiecej dioptri tylko o cwiartke i w przyszłym tygodniu odbior całego opakowania:)

xolka

Panna młoda, Warszawa

Powiem tak, miałam z tym ogromny problem, uczyłam się już pół roku przed ślubem chodzić w soczewkach, próbowałam wielu firm i soczewek i płynów do nich. Okulary jakoś mi nie pasowały, gdyż miałam toczek z woalką i jakoś tak okulary były tu zupełnie nie na miejscu, a wadę mam już taką, że niestety bez okularów, też nie chciałam iść, no wiadomo, żeby mi nic nie umknęło i żebym własnego męża widziała ;))

Ale się udało heh, w końcu, po wielu bólach, próbach i zapaleniu rogówki nawet, wytrzymałam, kupiłam Dailies - ciba vision i jakoś poszło, nie wiem czy to stres, czy co, ale tak do ok. 2 w nocy nic nie czułam, o 4 nad ranem wymieniłam je co prawda na swoje okulary, ale to już niewielu gości zostało i stwierdzialm, że i tak już nie będzie nikt na to zwracał uwagi hehe i dało radę ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja również jestm okularnicą i tez chciałabym założyć w dniu ślubu soczewki. Nawet już zakupiłam komplet jednodniówek, żeby nauczyć się je zakładać i przyzwyczaić oko do ciała obcego, jakim jest soczewka, ale póki co nic z tego nie wyszło, bo nie umiem ich założyć!!! Mam opory, żeby włożyć sobie coś do oka :( Ostatnio spędziłam 4 godzi na próbach założenia, aż zniszczyłam jedną soczewkę (dlatego kupiłam jednorazówki - nie jest szkoda jak się zniszczą). Nie wiem jak opanowac mruganie przy próbie założenia :( A do ślubu zostały 3 miesiące...

kejek

Żona, Warszawa

A jak je prawidłowo dobrać? 

jmalinowska

Żona, Warszawa

W sieci są artykuły na co warto jest zwrócić uwagę dobierając soczewki. Na przykład na tej stronie:

www.mojepierwszesoczewki.pl/o-soczewkach/dobor-soczewek-kontaktowych-jak-zrobic-to-dobrze/

Warto jest na pewno jeszcze raz przebadać sobie wzrok aby być na 100% pewnym,że kupujesz odpowiedniej mocy soczewki Powinien to zrobić dobry optyk. Poradniki jak zakłądać i jak zdejmować znajdziesz w sieci.

Nie jest to nic skomplikowanego. 

Krzysztof Sulwiński

Mąż, Szczecin

Jeśli Twoje oczy nie są przyzwyczajone do noszenia soczewek, lepiej będzie jeśli zdecydujesz się na ślub w okularach. Sklepów wyspecjalizowanych w ich sprzedaży nie brakuje. Ze swojej strony jestem w stanie polecić Ci https://www.twojesoczewki.com/52-okulary-korekcyjne — gwarantuję, że znajdziesz w nim okulary dostosowane do Twoich wymagań i potrzeb.

Anna Stawińska

Gość na weselu, Mielec

Lubię soczewki jednak moim zdaniem nie ma co tak całkowicie zrezygnować z okularów.Czasami oczy są zmęczone ta wiec takie okulary się przydają. Poza tym jak jestem w domu to nie nakładam na siebie soczewek, wolę chodzić w okularach (wcześniej wydawało mi się,ze okulary do mnie nie pasują ale okazalo się po prostu,ze trzeba je było odpowiednio do mnie dobrać! )

Oprawki zamawiałam tutaj:
https://trendyopticians.pl

I jestem osobiście bardzo zadowolona, sklep polecam bo mają dobre ceny, poza tym na miejscu jest możliwość wykonania badania wzroku

Maciej Kowalski

Pan młody, Wrocław

Ja też coraz bardziej zastanawiam się nad założeniem na ślub soczewek. Moja narzeczona również uważa, że lepiej mi będzie w soczewkach kontaktowych. Przyszła teściowa poleciła mi tego optyka https://panhilaryoptyk.pl Mam nadzieję, że będą mieli jakieś dobre soczewki.

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: