POMOCY!!!! Czy znacie dobry zespół na wesele? okolica: Warszawa, Lublin

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia

Maria Jabłońska

Panna młoda, Lublin

Podpisałam umowę z zespołem Fiesta w Warszawie na obsługę imprezy weselnej łącznie z opracowaniem kreatywnego oświetlenia sali. Super współpraca wyszła. Zagrali zdecydowanie lepiej niż na filmach, które oglądałam na ich kanale. Zespół widać ma dobrą energię, ekipa się zna, wiedzą w jaki sposób prowadzić zabawy ogólne i przy stole, aby goście się faktycznie zaangażowali. Bardzo zmysłowy wokal, umowa bez wad formalnych dla klienta. Poczytaj ich księgę gości na imprezka.com.pl. Mnie to w dużym stopniu przekonało do współpracy.

Jowita Kubiak

Panna młoda, Kraków

Ja polecam zespół Format z Łukowa. Byłam ostatnio na weselu na którym grali i wszyscy wspaniale się bawili. faktycznie mają bogaty repertuar więc dla każdego się coś znajdzie :)

Reme

Żona, Warszawa

Faktycznie, Oktan band gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie. Byłam na weselu na którym grali i jestem pod wielkim wrażeniem. Widac że to profesjonaliści i poziom ich gry jest dużo wyższy niż większości zespołów weselnych

Marcin Madej

Pan młody, Warszawa

U nas będzie grał zespół Fiesta z Lublina. Słyszeliśmy ich na weselu mojego kumpla i od razu nam się spodobali

Wiktoria Zabrzycka

Panna młoda, Warszawa

Z Warszawy polecam Wamten zespół Muzyka bardzo fajna, wokal też no i ogólnie bardzo konkretni i kontaktowi ludzie. Dobra współpraca też w końcu jest istotna :)

Aleksandra Kamińska

Gość na weselu, Warszawa

Ale dużo jest teraz zespołów. Ja ze swojej strony mogę polecić zespół muzyczny . Dobrze grają, śpiewają i zabawiają ludzi. Eh, jeszcze raz bym chciała tam wrócić.

Olga Rysiak

Żona, Bartoszyce

Bardzo dobry zespół to The Best Band, zespół ten tworzą muzycy sesyjni i estradowi znani ze współpracy z gwiazdami sceny. U nas świetnie się sprawdzili, wokalistka ma boski głos, cały zespół zresztą bardzo fajny. Zorganizowała go nam agencja muzyczna Art-Margot, mają w swojej bazie sporo ciekawych zespołów, na stronie są informacje, warto zerknąć, a nuz coś się spodoba.

Kamila Tas

Panna młoda, Warszawa

Z czystym sumieniem mogę polecić zespół "no to GRAMY". Grał on u mnie na weselu (całkiem niedawno) i jestem w 100% zadowolona z ich pracy. Zespół na żywo spisuje się świetnie, grają cudowną muzykę i ładnie prowadzą zabawę.

Klaudia Sierocka-Ahmed

Gość na weselu, Zamość

polecam zespół Morton. Grali w sobotę u mojej siostry, muszę powiedzieć, że jeszcze nigdy się tak nie bawiła. Skubani, mają talent. Niedługo może też będę ślubować i już wiem, kogo wynajmę. Mam nadzieję, że będą mieć wolny termin. ;)

Nati Buk

Żona, Kraków

Jak Lublin i Warszawa to zespół Fiesta zespolfiesta.net

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: