Barman na weselu

Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

sylwidochnal to miało być złośliwe, ironiczne czy awangardowe? Bo chyba nie ogarnęłam tego swoim rozumem.

Jeśli porównujesz słonie i tygrysy do barmana robiącego drinki to gratuluję. Można mieć różne zdanie na konkretny temat, ale nie trzeba od razu na siłę pokazywać swojej wyższości.

DJ / Konferansjer Mariusz Wójcicki

DJ, Warszawa

Baran się zdecydowanie sprawdza, na każdym weselu które prowadziłem i na którym był barman to miał facet wzięcie, normalnie często kolejka się ustawia :) Warto.

lucky

Żona, Warszawa

U mnie na weselu była barman weselny grupy z angeleffectbar z Krakowa i zrobilł furorę. Pomógł dobrać alkohole, wszystko mieliśmy do wyboru więc pełna profeska.

halina11

Żona, Warszawa

Takie dodatkowe atrakcje na weselu zawsze świetnie się pezentują zwłaszcza przy wchodzeniu na sale jak barman jest już e wszystkim rozstawiony i też wita gości. Ja zastawiałam się czy dodatkowo nie zrobić pokazu sztucznych ogni, dawno nikt czegoś takiego nie robił, cciałabym taki lepszy pokaż pirotechniczny, znalażłam na razie taką mozliwość w  Click Pyro & Art

Reme

Żona, Warszawa

ja byłam na weselu koleżanki i mieli własnie takich mobilnych barmanów, firma chyba Craicford, super chłopaki i drinki bardzo efektowne więc właściwie cały czas mieli kolejke, fajna odmiana od tradycyjnej wódy (czego tez oczywiście nie moze zabraknać;d), moim zdaniem warto jeśli chcecie żeby było nieco bardziej elegancko :)

Awgusta

Żona, Warszawa

Dla mnie drinki zawsze są o wiele lepsze od czystej, której de facto nie piję. Tylko, że taka atrakcja znacząco zwiększa koszta wesela.

Jeżeli kogoś na nią stać to pewnie, że można zaszaleć z tym. Czy to bardziej elegancko, hmm...... sprawa dyskusyjna :)

Veronique91

Żona, Warszawa

Dziewczyny czy któraś może polecić mi fajnego barmana na wesele z wielkopolski? :)

pisałam do jednej firmy ale nic mi nie odpisali a prosiłam o ofertę i chyba sobie ich odpuszczę :/

proszę o porady :)

martysia2201

Żona, Warszawa

Hej dziewczyny :) Jeśli którąś z was zastanawia czy barman na wesele to dobry pomysł, to muszę wam powiedzieć, że to genialna sprawa! Goście oczarowani, pyszne driki (nie tylko alkoholowe ;) ). Osobiście polecam chłopaków z Flair company :P

biedroska

Żona, Warszawa

barman na weselu dodaje jednak trochę klasy też i nowoczesności :P widziałyście te co robią craicford? bo ja byłam zachwycona drinkami a chłopaki też niczego sobie :D 

Anna_Mika

Żona, Warszawa

Jako pierwsza w rodzinie skorzystałam z takiej opcji i przyznam szczerze, że nie było osoby, która nie byłaby zachwycona obsługą. Drinki bardzo kolorowe i smaczne, z parasolkami, słomkami i czym tam kto chciał. Dla mnie i mojego męża przygotowano specjalne drinki molekularne. Było naprawdę fajnie. Jeżeli ktoś szuka barmana w Gdańsku to polecam http://www.barmanwesele.pl/. Świetny kontakt, otwartość na pomysły i niesamowita oprawa w tym wyjątkowym dniu

eventbar

Żona, Warszawa

Jako obsługa barmańska świadczyliśmy swoje usługi na wielu przyjęciach weselnych. Za każdym razem goście weselni są zachwyceni, dlatego podzielam zdanie pozostałych osób, że barman na wesele to bardzo dobry pomysł.

Koszt obsługi wbrew pozorom nie jest wysoki.

Reme

Żona, Warszawa

A ktoś miał kiedyś baristę na weselu? Barman raczej odpada, zaskakująco dużo gości będzie niepijacych lub stosunkowo niepijących a myślimy włąśnie nad jakimś urozmaiceniem :) Znaleźliśmy firmę Perfect Service, która takie usługi oferuje. Jeżeli ktoś miał coś takiego u siebie, będę wdzięczna za opinię jak się sprawdziło ;)

Slubiweselle_pl

Żona, Warszawa

Jeżeli większośc gości jest niepijących to barista zamiast barmana,plus taki cały stolik kawowy to bardzo dobra propozycja,tylko pytanie o szczegóły,cenę w zamian za takie usługi,bo przecież na weselach bardzo rzadko spotyka się baristę.

Krystian Marcinkowski

Pan młody, Poznań

U mnie na weselu pokaz robił Ekstra Bar i mogę w 100 procentach Ci ich polecić, naprawdę widowiskowo to wszystko wyszło, a gościom podobała się taka atrakcja i kolorowe drinki :) Zdecydowanie polecam takie rozwiązanie jak barman na weselu.

Krzysztof Perkiewicz

Mąż, Leszno

U mnie na weselu miałem dwóch barmanów ja serdecznie polecam. Jest to bez wątpienia ciekawa alternatywa i dla gości świetna rozrywka.

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: