Buty ślubne proszę o rady...

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

Perfect Moments

Organizator, Kielce

Proponuję wyjśc poza schemat.

Do ślubu możesz iść tak jak na każdą inna imprezę w takich butach jakich tylko chcesz :) oby były wygodne i pasowały do całości :)

Tu jest pare przykładów:

http://perfectmoments.pl/blog/?p=797

Jak Wam się to widzi?

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

kochana szoruj po buciki do ALDO ja kupiłam tam buciki z lakierowanej skórki , na małym obcasiku około 6cm w kolorze nude z odkrytym palcem..bosskie..delikatne i z pewnością założysz je na inne okazje:) były też cudne platformy 10cm w 2 wersjach platforma kryta i taka widoczna:) polecam wygodne, ładne i mega stylowe:) jedyny problem jest taki , że nie mają rozmiaru 35 . Cena około 300zł , sporo ale są to buciki , które przydadzą się każdej babce:)

Annika

Żona, Warszawa

Mam prośbę do dziewczyn, które są z Wrocławia lub okolic...gdzie we Wro można kupić ładne buciki? bo w akcie desperacji chcę jechać tam i poszukać butów, ponieważ u siebie nic nie znalazłam niestety;/ Jeżeli możecie jakiś sklep/salon polecić będę bardzo wdzięczna, na internecie są wprawdzie strony i adresy, ale nie dowiem się z nich jakie tam są buty...

Może któraś w Was zna jakiś dobry sklep, dlatego proszę o pomoc;)

Angela1984

Żona, Warszawa

ponoć na placu Bema są śliczne buciki, poza tym masz 2 firmy szyjące na miarę buty taneczne, które zrobią Ci wygodniusie buciki na ślub. Jedna firma to Tango gdzieś koło Grunwaldu, a druga to Kozdra. Wrzuć w google, zobaczysz ich strony, galerie, adresy. Na Bema nie byłam, ale moja szefowa była i mówiła, ze są cudne.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Mnie sie własnie bardzo podobają kolorowe buty do sukienki slubnej.

Ja znalazłam jedne juz na allegro, zamowiłam ale niestety nie dotarły...

Załamana byłam dzisiaj poszwedac sie po sklepach i znalazłam jedne, ale białe. I troche mi za drogo wydac na jedno wyjscie (może dwa) 250zł. Owszem buty super, wygodne, klasyczne i białe. Ale zależało mi na różowych jednak. Sukienke mam czysto białą, tylko do kwiata mam doszytą lekko rózową wstązkę.

Przeszukałam jeszcze raz allegro i znalazłam dwa modele. Jak myslicie, który byłby lepszy?

Angela1984

Żona, Warszawa

te drugie, ale na niższym obcasie :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

JA mam z RYŁKO trochę mnie cisną jak się wkładA STOPĘ ALE ROZCHODZE ..... CHYBA

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

obcas mi nie przeszkadza... ;) tylko na kolor nie umiem sie zdecydowac... ale znalazłam

jeszcze jedne. są odjechane :) juz na bucikowo.pl

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

marzą mi sie takie szpile.... ale by na półce stały:(

nastkaimateusz

Żona, Warszawa

Ja kupilam takie

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Wow, buciki w kolorze nude to świetny pomysł, bo faktycznie można na różne okazje je zakładać, a białe to wiadomo, że tylko na ślub. Dzięki za inspirację, dziewczęta ;).

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

Ja mialam buty zakryte w sierpniu i jakoś sie nie zagotowałam.

M natma

Gość na weselu, Warszawa

Wszystko zależy od tego jaka jest pogoda. W sierpniu wbrew pozorom sporo jest dni chłodniejszych. Poza tym wesele odbywa się zwykle wieczorem oraz w nocy. Jesli macie salę klimatyzowaną to rownież nie ma się co obawiać tego, że będzie gorąco.

Jeśli szukałybyście butów w dobrej cenie polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://pantofelek24.pl/Wyprzedaz-obuwia-sdiscount-pol.html

W sklepie Pantofelek obecnie mają sporo wyprzedaży na buty na obcasie ( w tym buty ślubne).

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: