Kucharka czy katering?????

Strona
1 2 3 4 5 6
z 6
Poprzednia

lickers

Żona, Warszawa

Ja korzystałem z tej firmy http://www.catering-gc.pl . Przede wszystkim pyszne jedzenie i dobra cena.

Habisia

Żona, Warszawa

U nas będą kucharki. Ciocia narzeczonego założyła sobie firmę i gotuje na weselach. Nie dość, że jedzenie sprawdzone i wiadomo, że dobre i nie odgrzewane to jeszcze nie płacimy od talerzyka ;) A, że to Ciocia to mamy jedzenie w ramach prezentu ;) Żyć nie umierać! ;) 

agabednarczyk87

Żona, Warszawa

Również uważam, że sushi to fantastyczny pomysł!

Ewentualnie wachamy się nad stołem egzotycznych owoców i lodów w specjalnych pojemnikach.

Słyszałam o takim pomyśle, podobno nic się z nimi nie dzieje nawet przez 2 dni. Słyszałyście o pomyśle z lodami, dodatkami i owocami?

Czekam na wasze opinie.

MonikaBor

Żona, Warszawa

My wahaliśmy się, ale jednak bierzemy catering. Myślę, że łatwiej będzie to ogarnąć, mniej stresu, że coś nie wyjdzie. Bierzemy z restauracji Ajax w Jankach, bo u znajomej sprawdziło się, więc wiem, że nie zawiodę się i będzie smacznie no i wszystko dobrze zorganizowane. 

Ana22

Żona, Warszawa

My z mężem też dość długo myśleliśmy czy wziąć kucharkę czy catering, ale ostatecznie padło na catering. Nie dość, że mieliśmy z glowy wszystkie zakupy to jeszcze wyszło nas o wiele taniej ( lekko ponad 6000 zł)  niż za kucharke więc byliśmy w szoku. Żadnych problemów w przyadku zachorowania kucharki, bo w ekipie cateringowej jest więcej osób, dania tradycyjne, pyszne i było ich tak wiele, że ledwie można zjeść było ;) Za 169 zł/os mieliśmy obiad, ciasta, ciasteczka ( domowe, a nie napakowane chemią i robione hurtowo ;/ ), zimną płytę ( rodzice męża mają gospodarstwo i za mięso w własnej świnki mieliśmy odliczone koszty z człości :) ), przy okazji załapaliśmy się na tort gratis oraz dekoracje sali  chyba za 550 zł ( robiliśmy w sali osp i po udekorowaniu sala była niedopoznania, bajeczna wręcz ) :)

Wachaliśmy się nad dwoma cateringami ale ostatecznie cieszymy się z wyboru. Na stronie mają mnóstwo opini par, które robiły u nich wesele, można do nich zadzwonić i wypytać o wszytko :) Wszystkim znajomym, którzy planują wesele polecamy nasz wspaniały Catering Weselny Prestige :)

zosiaa

Żona, Warszawa

witam, na pewno jesli chche sie mniej wydac, to kucharka będzie dobrym rozwiązaniem :) 

madzia_P

Żona, Warszawa

nie mam głowy do organizacji więc u nas będzie katering, z drugiej strony słyszałam wiele przykrych sytuacji z kucharkami i ich wybojami także wolę nie ryzykowac i nie stresować się na swoim weselu :)

Ana22

Żona, Warszawa

zosiaa, no nie wiem z tego co robiłam rozeznanie wsród znajomych to zawsze się okazywało, że za kucharkę zapłacili o wiele więcej, a do tego jest masę jeżdżenia za produktami bo tu to nie pasuje tu to, a tu jeszcze po co innego trzeba zajechać i ciągle pilnować wszystkiego. Przy cateringu można się po prostu zająć resztą rzeczy i spokojnie bawić się na swoim weselu :)

Slubiweselle_pl

Żona, Warszawa

To kwestia ksoztów oraz wygody,akurat własna kucharka na wesele to dużo zamieszania,co chwile trzeba czegoś doglądać,natomiast zapewniając gosciom katering,mamy w zasadzie pełną obsługę.

Reme

Żona, Warszawa

Catering bardzo fajnie wypada i koszty mi się wydają bardziej przejrzyste jednak bo kucharka powie Ci orientacyjnie cenę ale potem się okaże, że taki produkt trzeba dokupić, tego tak tanio nie było i koszty rosną a catering masz czarno na białym ile wyjdzie, w KRK Katering robią bardzo dobre jedzenie i  nie trzeba sobie niczym głowy zawracac bo faktycznie super są przygotowani

krzysztofjarzyna

Żona, Warszawa

Moim zdaniem jedna i druga opcja jest dobra. Osobiście u siebie miałem kuchnię i na bieżąco wydawali i gotowali — płaciłem od osoby. Polecam poczytać sobie artykuły, jeśli ktoś nie jest pewny.

piotr32

Żona, Warszawa

Zdecydowanie kucharka. Katering jest trochę drogi i ciężki do zorganizowania. Często spotykałem się z sytuacją, kiedy katering niedomagał. Dania potrafiły być zimne czy mieć nieciekawą konstystencję ze względu na zbyt długie podtrzymywanie temperatury. Kucharkia to zawsze gwarancja świeżego jedzenia. Dodatkowo z każdą można się dogadać i dostosować dania do naszych konkretnych wymogów. W kateringu mamy tylko to, co ktoś nam zaoferuje.

Ola Fromba

Gość na weselu, Kraków

Zdecydowanie katering. Byłam raz na weselu gdzie była kucharka i nie dość że było średnie jedzenie (ale to mógł być przypadek jednostkowy) to w sumie parę młodą wyszło to drożej niż za katering. Można znaleźć firmy, które robią katering i jeszcze inne opcja (światła, całą oprawę sali itp) więc to też ułatwia sprawy organizacyjne. Miesiąc temu moja znajoma brała ślub i korzystała z KSCC. Bardzo mi się podobało, jedno z lepszych wesel na któych byłam, szczególnie pod względem jedzenia i baru :)

jagódka11

Żona, Warszawa

Ja miałam na weselu catering z firmy Margaret we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona. Duża wygoda i oszczędność pieniędzy. Ciężko teraz znaleźć dobrą firmę cateringową a ta na prawdę stanęła na wysokości zadania :)

Imniona

Żona, Warszawa

Sami zastanawialiśmy się, czy wynająć kucharke na wesele, czy catering, ale zdecydowaliśmy się na to drugie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru, bo padło na catering arts. To solidna firma i przygotowują pyszne jedzenie,

Anna Bartnicka

Panna młoda, Włodawa

Na wesele córki wynajęliśmy firmę cateringową www.cateringdabrowa.pl.  Po imprezie stwierdzam, że był to bardzo dobry wybór. Dania były doskonale przyprawione, smaczne i elegancko podane. Goście byli zadowoleni z dużej ilości dań na gorąco i oryginalnych przystawek.

Anna Stawińska

Gość na weselu, Mielec

Radziłabym zaufać raczej firmie kateringowej. Musicie być w 100% pewni, że dana firma poradzi sobie z organizacją imprezy o danej wielkości. Wybór dań na wesele to jedna z najważniejszych decyzji na ten dzień. Znając swoich gości warto wiedzieć, co im smakuje. Oczywiście trudno będzie postarać się o ulubione potrawy wszystkich gości, dlatego trzeba znaleźć dania, które przypadną do gustu wszystkim uczestnikom wesela. U mnie najlepiej smakowały
strogonow
zupa cebulowa
oraz tatar z łososia
Zerknij sobie tutaj:
https://krakow.dlawas.info/kulinaria/catering-na-wesele-warto-czy-nie/cid,13641,a

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6
z 6
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: