bezsenność po zdradzie

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia

Savanah

Żona, Warszawa

na szczęście nie wiem jak to jest....

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja po prostu nie rozumiem dlaczego facet zamiast zdradzić nie zerwie ze swoją dziewczyną?! Wtedy niech się bzyka z kim chce i kobieta nie ma tak wielkiej traumy jak po zdradzie. Masakra. A jak podejrzewacie zdradę to zainstalujcie sobie program szpiegowski Ninja Logger, to może będzie Wam się łatwiej spało.

sysia01210

Żona, Warszawa

Poczytałam trochę i powiem wam że jestem w szoku ... Jeśli przd Bogiem składasz przysięgę wierności to jak można zdradzić.. A co do rozwodu no to jeśli nie dotrzymało się słowa przed Bogiem to czemu tkwić w tym i się nie rozwieść. Ja jestem pewna że mój mnie nie zdradza ale jak poczytałam to co piszecie to zaczynam mieć obawy.. I powiem szczerze że nie wybaczyłabym napewno .. bo jeśli zdradził to znaczy że nie kocha na tyle żeby związek taki dalej ciągnąć i nie ma tu żadnego tłumaczenia typu że sex z innymi to dla niego sport. Chore dla mnie jest usprawiedliwianie zdrady. Może się myle bo nigdy tego nie przeżyłam ale chyba myślenie o tym zbyt dołujące a po za tym jak pomyśle sobie że mój T by mnie zdradził a później kochałby się ze mną to mi się niedobrze robi...

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Jeśli kocha to nie zdradzi. Jeśli zdradził to nie kocha, więc i związek nie ma sensu. Ja bym może i wybaczyła, ale nie zapomniała i na pewno nie byłabym z nim.A jak już, to tylko ze względu na dziecko, ale niech się nawet do mnie nie zbliża.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

moja koleżanka najtrafniej podsumowała sprawę... takim facetom powinno się ich przyrodzenie wytatuować na czole, żeby następna wiedziała czym grozi bliższy kontakt

koteczek

Żona, Warszawa

nie tylko, jak się składa przysięgę przed Bogiem sysia, ślub cywilny to nie tylko cywilny ale aż cywilny...

jestem pieruńsko pewna że u nas do tego nie dojdzie, mój Dziczek pije alkohol od święta...

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Koteczek bardzo trafna uwaga.  Ja biorę kopnkordatowy, ale nie rozumiem pomijania rangi ślubu w USC jest on p[rzecież tak samo ważny.

Poza tym jak p[rzed ślubem zdradzi to co? To się nie liczy? Zdrada to zdrada.

natkaaaa9

Żona, Warszawa

> gczekolada

Dużo tu rozsądku w Twojej wypowiedzi. Niestety, niezależnie od sytuacji, pozostaje jedynie spróbować zapomnieć jak najszybciej. Nawet jeśli to ciężkie - przeżywanie zdrady

z każdą myślą o niej nikomu nie pomaga. Nawet trochę z doświadczenia mówie.

Wszystkim dziewczynom siły życzę!

robaczekk

Żona, Warszawa

Ja zdrady nie wybaczyłabym nigdy wiec podziwiam te Panie które wybaczyły jestem w szoku

Melka2001

Żona, Warszawa

Trzeba o takim faciecie jak najszybcej zapomnieć!! Na bezsenność na początku pomogą jakieś kropleki no i przede wszystkim uwolnienie myśli z głowy!!!

Elżbieta Muciek

Gość na weselu, Bydgoszcz

Czasem warto sobie uciąć drzemkę w ciągu dnia, najlepiej po obiedzie, ona nie zaszkodzi a regeneruje nasz organizm. Osoby, które łączą popołudniową drzemkę z odpowiednią ilością snu w nocy mają lepszą pamięć i niższy poziom hormonów stresu.

Marta Wysocka

Żona, Skawina

Mi przychodzi tylko do głowy wsparcie terapeuty, psychoterapia wielu ludziom pomaga w trudnych momentach i z doświadczenia wiem, że często nie ma co zwlekać. Łatwiej wrócić do równowagi i wszystko sobie poukładać pod okiem fachowca od ludzkiej psychiki

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: