Pieśni na ślub

Annika

Żona, Warszawa

Nie znalazłam takiego tematu, a jestem ciekawa jakie pieśni były u Was grane (bądź będą) na ślubie w kościele? Sami je wybieraliście, wspólnie z organistą, czy też może było to z góry narzucone?

zanim_zasne

Żona, Warszawa

O dobry temat! Sama teraz jestem na etapie poszukiwań. U mojej siostry na wejście było "Jesteśmy piękni", na komunię "Ave Maria", składanie kwiatów "Ty tylko mnie poprowadź" i klasyczny marsz na wyjście. Mnie jak na razie przychodzi tylko do głowy "Jest na świecie miłość" (na składanie kwiatów na ołtarz). Bardzo mi się podoba ta piosenka... nie mam pomysłu resztę!

Annika

Żona, Warszawa

A ja bym chciała "Ave Maria" na wyjście już po mszy...i o to poproszę organistkę...a co do innych pieśni to chyba porozmawiam z moim kolegą, który jednocześnie jest księdzem udzielającym nam ślubu, żeby mi troszkę pomógł w doborze:)

gonius85

Żona, Warszawa

u mnie podczas komuni skrzypaczka razem z organistą zagrali "Ave Maria"  czyli standardowy wyciskacz łez, a na sam koniec mszy melodję z filmu Misja  - cudowna na samą myśl mam ciarki

natina2

Żona, Warszawa

wrzućcie sobie na youtube "gdy się łączą ręce dwie" - jest piękna

pauulinka123

Żona, Warszawa

jeszcze - "Takie jest prawo miłości" <3

zanim_zasne podoba mi się ta pieśń "jesteśmy piękni" pierwszy raz ją słyszałam ;)

pauulinka123

Żona, Warszawa

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

natina 2 ... wiem słuchałam te pieśń graba była u mojej przyjaciółki, majstersztyk!

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A ja bym chciała na ślubie "Wody nie ugaszą jej..." (jest na YouTube), a tak to brat będzie mi grał Ave Maria na Komunię z organistą. (piękne - już to słyszałam bo grał u mojej przyjaciółki, ale dla niej i pana mlodego to była niespodzianka i wszyscy byli wzruszeni ;) 

Lenoczka

Żona, Warszawa

A co myślicie o utworze Hallelujah - L.Cohen - zagranym na skrzypcach ?

martula04

Żona, Warszawa

loneczka ja jestem zakochan w tej piosence i bardzo bym wlasnie chciala ja mięc na ślubie w kościele ale obwaiam sie, zeorganista napewno jej znac nie będzie a nie wiem czy sie zdecydujemy na babke, która bedzie nam spiewac i nie wiem czy ona nam w ogóle to zaspiewa... ale bardzo bym chciała ta piesń na komunie bo ona trwa aż 7 minut

Lenoczka

Żona, Warszawa

martula , zobacz co znalazłam http://www.youtube.com/watch?v=oOChEyeLvPs , a moze skrzypce ? Co o tym myslicie ? :)

pauulinka123

Żona, Warszawa

www.youtube.com/watch?v=qgdmIBRoVZI u mnie na ślubie mój kolega będzie to śpiewał ze znajomą w refrenach ;) mają piękne głosy a ten tekst i piosenka są cudowne ;)

Lenoczka

Żona, Warszawa

właśnie teskt , myślicie , że pasuje na ślub ? Oczywiście , mam na myśli oryginalna wersję Cohena :)

Petunia

Żona, Warszawa

A ja wczoraj załatwiłam skrzypka i będzie tak, jak mi się od lat marzyło - mianowicie podczas komuni skrzypek razem z organistą zagrają "Ave Maria". Jak wczoraj puściłam na youtube filmik z takim wykonaniem, to aż kędziorki na łapkach mi stanęły.

Jacek Talin

Mąż, Olsztyn

Hej :) Może uda mi się pomóc i coś wybierzecie, lista wraz z wykonaniami https://piesni-religijne.pl/piesni-na-slub/

Adrian i Mija Niecikowscy

Pan młody, Kraków

Teraz jest od groma piwsni na ślub. Byłam na takim weselu gdzie ludzie się nie bawili bo nie było disco polo i to trochę zrozumiałe dla nas :D
https://seriale.best/netflix/

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: