Wesele w Warszawie?

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

Dominika Trałka

Żona, Warszawa

Ja również jestem zdania, że nie ma sensu przepłacać i organizować wesela bezpośrednio w Warszawie. Świetnymi opiniami cieszy się Hotel Poniatowski, znajdujący się w Wólce Kosowskiej. Są w nim organizowane nie tylko przyjęcia weselne, ale również imprezy firmowe i konferencje.

Laura Pawlicka

Żona, Warszawa

Ja organizowałam swoje (kameralne) wesel w restauracji Akademia na Mokotowie i wszyscy byli zachwyceni. Większość gości była z Warszawy, więc nie było problemu z dojazdami czy noclegiem, sama restauracja jest piękna i elegancka. Jedzenie było wyśmienite, a my spędziliśmy niezapomniany wieczór. Bardzo polecam :)

Magda Kowalska

Żona, Katowice

Ja miło wspominam wesele w Osadzie Augustów na którym byłam. Sala jest superowa, ładna, zadbana, tak samo łazienki itd A ogród to nawet nie mówię, bardzo dbają o wszystkie detale — no ale to robi efekt

barolka basia

Gość na weselu, Katowice

Tuż koło Warszawy, w Legionowe jest fajne miejsce — www.polnaroza.pl/ My tam organizujemy każdą rodzinna uroczystość :) mamy sprawdzone i bardzo im ufamy, zawsze jest smacznie, jedzenie jest świeże i nigdy nie było jakiś problemów z organizacją

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: