sesja plenerowa - ciekawe miejsca?

justynaiłukasz

Panna młoda, Warszawa

Dziewczyny pomóżcie. Szukam fajnego miejsca na sesję plenerową w okolicach Wrocławia (do 200km) Najbardziej chciałabym żeby to były ruiny... coś klimatycznego ;) Fotograf zaproponował nam piękne miejsce gdzieś koło Legnicy ale wejście na własną odpowiedzialność bo grozi zawaleniem!! Wole nie ryzykować ;p Może znacie jakieś fajne miejsca?

A to zdjecie w.w. miejsca...

 

 

KasiaC

Żona, Warszawa

Hej,

 

proponuję zamek i park w Rydzynie koło leszna, co prawda to nie ruiny, pałacyk jest odrestaurowany, należał do książąt leszczyńskich, jestem co prawda z Gdańska, ale bywam tam często, rodzina z tamtąd pochodzi. Ale park jest bardzo klimatyczny.

 

dodatkowo można sprubowa wybra się do Wonieścia również niedaleko Leszna, w Wonieściu znajduje się stary majątek i stare ruiny, chłodni, wieżyczki i czegoś tam jeszcze, majątek to dawna częśc ośrodka dla osób z zabużeiami psychicznymi, teraz już nieistnijący, dodatowo znajduje się tam stare molo i przystan i potężne jezioro Wonieskie.

justynaiłukasz

Panna młoda, Warszawa

właśnie słyszałam o tym starym zakładzie psychiatrycznym, fotograf o nim mówił. dzięki za zainteresowanie ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A mi się marzy sesja ślubna podczas naszego wyjazdu na safarii do Keni hmm tylko jak to wszystko zabrać i kto nam zrobi tam te zdjęcia:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

W mojej okolicy pary jeżdżą na plenery na żwirownię albo na opuszczone tory kolejowe (oba miejsca są ładne, ale jak dla mnie to już się zrobiło mega oklepane :P)

My sesję będziemy mieli nad naszymi stawami ;)

ewa91

Żona, Warszawa

Dziewczyny my planujemy nad morzem i w SEATOWERS w Gdyni- to taki kompleks wieżowców- fajne zdj. tam wychodzą. Dodatkowo pewnie stare miasto i jakiś park :D 

Marzą mi się góry, ale to na drugim krańcu Polski.

Oldziunia

Żona, Warszawa

a ja nie mam bladego pojeciadziewczyny, licze na wene Pani fotograf ;]

Ania Tom

Żona, Radom

ewa91, 23 mar 2014 10:52
Dziewczyny my planujemy nad morzem i w SEATOWERS w Gdyni- to taki kompleks wieżowców- fajne zdj. tam wychodzą. Dodatkowo pewnie stare miasto i jakiś park :D Marzą mi się góry, ale to na drugim krańcu Polski.

O tak, Gdynia jest piękna! Może starego miasta nie ma ale klimat jest! Do tego jak ktos się wybiera to obowiązkowo sesja ślubna przy Klifie Orłowskim w Gdyni Orłowo. Zobaczcie sami jak pieknie: https://www.michalufniak.pl/sesja-slubna-gdynia-orlowo-aleksandra-i-patryk/

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: