Kolczyki PERŁY , co sądzicie ?

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia

kasik1511

Żona, Warszawa

Jojka86, piękne te kolczyki :) 

jesica

Żona, Warszawa

Na Jubilea.pl są piękne srebrne kolczyki z perłami, myślę, że srebro będzie dużo lepiej pasować, lepiej się komponuje z jasnymi kolorami i są delikaniejsze, mój facet też tak mówi, że lepiej wyglądam w srebrnych niż złotych

http://www.jubilea.pl/avril-srebrne-kolczyki-z-perlami-id-2011

asiuleczek

Żona, Warszawa

A może poradzicie dziewczyny, co mają założyć panny młode, które nie noszą kolczyków, bo nie mogą? 

Tatanka

Żona, Warszawa

Ja mam klipsy z perłami :D swoja droga nie łatwo było je zdobyć...

KasiaiAdrian

Żona, Warszawa

I jak je zdobyłaś swoją drogą? 

fam

Żona, Warszawa

Klipsy ma w ofercie NB ale nie jestem pewna czy jakieś z perłami, raczej kryształki :)

MagdaiArtur

Żona, Warszawa

Najpiękniejsze perły widziałam w aparcie , marzenie :)

halina11

Żona, Warszawa

Myślę, że perły jak najbardziej będa pasowały do białej lub kremowej sukni. Na Topsilver.pl można znaleźć sporo ciekawej biżuterii ze srebra, są perły, kamienie, diamenty swavorskiego, szafiry i inne jednak perły na pewno w całości będą prezentowały się najlepiej

kobiecina1987

Żona, Warszawa

Ja również zdecydowałam się na perły, w zasadzie od samego początku chciałam mieć takie kolczyki. Idealnie się zgrały z koronkową suknią ślubną i welonem, bo miały oprócz perełek ażurkowy motyw. Uważam, że takie przesądy to pomyłka. Nie można od tego uzależniać szczęścia w malżeństwie :) A prawdą jest, że perły jak żadna inna biżuteria, najbardziej pasują do ślubnej sukni.

Awgusta

Żona, Warszawa

Perły i kryształki najlepiej pasują do slubnego looku. Ja postawiłam na kryształki, nie chciałam kusić losu perłami :)

Mimi18

Żona, Warszawa

A co sądzicie o takiej biżuterii?

http://evita.com.pl/wp-content/uploads/2015/10/6d21dda1d8dd45caf18ef0c48db647b7.jpg

sweetP

Żona, Warszawa

Ja się zakochałam w perłowej bransoletce :)

ludwika Ksel

Panna młoda, Kielce

A co myślicie o takim naszyjniku?

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: