Co uwielbiam - hobby zainteresowania itp.:)

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia Następna

ponko

Żona, Warszawa

Moja pasja to fotografia :) Ale w wolnych chwilach lubię też uprawiać aktywnie sport, jeździć na rowerze, rolkach, łyżwach, wspinać się lub po prostu chodzić na siłownie :)

Z kolei mój narzeczony to zapalony modelarz, trenuje akrobatykę i parkour, godzinami czyta książki.

AlekSob

Żona, Warszawa

ponko To mamy podobnego narzeczonego, mój też zapalony parkourzysta :) Nic tylko skakanie po murach i inne akrobacje, na widok których robi mi się ciepło ze strachu o niego :P

ponko

Żona, Warszawa

AlekSob ja nawet trenowałam z moim kiedyś ale potem urodziłam, no i z dzieckiem się tak nie da wyrwać na trening ;)

AlekSob

Żona, Warszawa

ponko ja to się boję trenować, więc robię za obserwatora :)

ponko

Żona, Warszawa

To jest łatwiejsze niż się wydaje, oczywiście na pewnym poziomie :)

AlekSob

Żona, Warszawa

Jakoś nie mogę się przemóc żeby spróbować. Boję się po prostu że się połamię niż cokolwiek wykonam z tych akrobacji :P

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Moją pasją jest jeździectwo. Trenuję je reguralnie od jakiś 2,5 lat. Poza tym interesuję się psychologią , a w szczególności psychoterapią dziecięcą oraz hipoterapią :)

LadyJ

Żona, Warszawa

lubie czytac ksiazki, malowac wzorki na paznokciach, szydełkowac i robic kartki okolicznosciowe dla siebie i znajomych:)

aniakater

Panna młoda, Warszawa

Przede wszystkim czytać i jeździć na snowboardzie ;) ostatnio też mam 'fioła' na punkcie makijaży i co chwilę wypróbowuję nowe 'triki'

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A ja mam męskie hobby - wędkarstwo i polowanie ;) Po studiach chcę wstąpić do koła myśliwych bo narazie to za dużo obowiązków mam ;) 

A z bardziej kobiecych to kiedyś jeździłam figurowo na łyżwach, byłam druga w powiecie ;)

AlekSob

Żona, Warszawa

omonika ciekawe połączenie wędkarstwo i jazda figurowa :P Aż by się chciało to zobaczyć :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

AlekSob raczej nie zobaczysz ;P Teraz jeżdżę dla przyjemności. Gdybym 10 lat temu na złość ojcu nie przestała jeździć to może bym i na olimpiadę pojechała do soczi :P Ale swoje 5 minut już dawno straciłam ;)

Oldziunia

Żona, Warszawa

ja bardzo lubie jeździc na nartach i rolkach ;)

lidla

Żona, Warszawa

Ja razem z moim M zajmujemy się rekonstrukcją historyczną.

amolarka

Żona, Warszawa

Ja bardzo lubię pływać, kiedyś nawet ukończyłam kurs ratownika :P

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja maluję obrazy, troszkę rzeźbię amatorko rzecz jasna taka dusza artysty drzemie ;)

kasss

Żona, Warszawa

moja pasja to fotografią a dokładniej interesuje mnie fotografia dziecięca zdjęcia niemowlaków są niesamowite. bardzo lubie piec rożne ciasta ciasteczka;)

koteczek

Żona, Warszawa

mój Tomek to zapalony kinoman, codziennie musi obejrzec jakiś film, no chyba że pada na podusię zmęczony...

ja kocham koty i ploteczki z przyjaciółką...

w komórce motyw, dzwonek i sygnał sms mam kocie...

po ślubie planujemy wziąc kiciusia ze schroniska, stawiamy raczej na kocurka, nawet imię już wybrane - Filemon...

Obserwatorka

Żona, Warszawa

a u mnie , oczywiście narty w zimie a teraz jedżę na rowerze po lasach,polach czyli tam gdzie jest wyboiście,nierówno,błociasto,:) uwielbiam taki klimat.Jazda po aswalcie mnie nie kręci. 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Lubię układać bukiety, to pasja po tacie, wogóle kocham babrać się w kwiatach- przesadzac, pielęgnować. Mój K. ostanio stwierdził,że zamieniłam jego pokój w dżunglę:p

Pasjonuję sie kaktusami, mam pokaźna kolekcję.Robie tez ładne(tak mówią) stroiki, drzewka szczęscia itp, mam tak zwane zdolnosci manualne.

Jesienią grzyyyyyby! mam dosłownego pierdolnika na tym punkcie- mam swoje miejsca, łaże po tych krzaczorach i zbieram a potem godzinami obieram, gotowanie zostawiam innym :P

Lubię seriale w typie mad men, pan am- wogóle historyczne (historykiem jestem z wykształcenia), interesuję sie socrealizmem i stalinizmem- mam fioła na punkcie lat 50.

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: