Co uwielbiam - hobby zainteresowania itp.:)

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia

Matilde

Panna młoda, Warszawa

podróże, podróże i jeszcze raz podróże..najlepiej do nie oczywistych miejsc

bialyk

Żona, Warszawa

Moim hobby jest zbieranie kubeczków :) Jeśli wypatrzę ciekawy z ładnym wzrokiem czy obrazkiem, kupuję, już teraz na półce się nie mieszczą :)

Wszędzie szamba jak się patrzy.

Maja Olszak

Panna młoda, Koluszki

Ja ostatnio z zamiłowania do tańca zastanawiam się nad zostaniem instruktorką tańca w art-dance.pl . Jedyne co mnie hamuje to fakt, że czasami mam tyle obowiązków w pracy, że zaniedbywałabym dodatkową pracę-pasję :/

Gabrysia Czapla

Panna młoda, Tarnów

Lubię podróżować, tańczyć, spędzać czas ze znajomymi. Ostatnio odkryłam zajęcia z salsy i ciągle mam co robić.

Iza Ignasik

Żona, Warszawa

A mnie strasznie kręcą szybkie samochody. Ale nikt się nie domyśla, że najchętniej to zamiast perfum czy ciuchów przyjęłabym taki urodzinowy prezent . Cóż, może kiedyś moje marzenie się spełni.

Oliwia Jastrzębska

Żona, Kraków

ja kocham tańczyć, a mój standardowo — piłka nożna.

Renata Pąk

Żona, Alwernia

JA lubię sobie pisać do szuflady i bawić się w artystkę ;) Może kiedyś moje próby ujrzą światło dzienne :)

M natma

Gość na weselu, Warszawa

Sama również lubię torebki oraz buty, jednak nie mogę tutaj napisać, że jest to moje hobby :D Jeśli czegoś potrzebuję to sobie kupuję, ale zdecydowanie tak bardzo się tym nie jaram....Mam w zasadzie dwa zainteresowania

Literaturę — aktualnie nie mam tyle czasu na czytanie książek jak miałam kiedyś ale przynajmniej jedna miesięcznie przeczytam

Muzykę — uwielbiam grac na gitarze, uczę się ostatnio również gry na dzwonkach chromatycznych:
https://cajonstore.pl/dzwonki-chromatyczne/

Instrument nie jest drogi, a można się przy grze naprawdę odprężyć.

Karolina Zając

Panna młoda, Warszawa

Kiedyś próbowałam nauczyć się gry na gitarze .Na początkku miałam wielki zapał i nawet kupilam sobie instrument. Jednak nie wychodziło mi i potem szybko zarzucilam. Teraz myślę sobie, ze jakbym wzięla kilka lekcji z nauczycielem to pewnie nauczyłabym się gry o wiele szybciej....

Moje zainteresowania to
czytanie książek
podroże
seriale
czyli dość standardowo :)

No i raz na jakiś czas lubię pograć sobie w jakaś dobrą grę. Czekam najbardziej na grę Cyberpunk 2077:
https://pl.ign.com/cyberpunk-2077/23682/news/redzi-pracuja-nad-trzema-cyberpunkowymi-projektami

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: