Sala weselna w Krakowie na ok 35 osób

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

jagódka11

Żona, Warszawa

Kasia R., też słyszałam od znajomych, że to bardzo dobre miejsce na taką uroczystość. Ma bardzo dobrą lokalizację, więc nie ma problemu z dojazdem. Sala sama w sobie podobno robi wrażenie :) Znajomi byli na takim przyjęciu weselnym właśnie tam organizowanym i byli bardzo zadowoleni :)

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Dopytaj sie kochana jeszcze z terminami w restauracji u Ziyada w zamku w Przybyłowicach.Z tego co wiem to organizują nie tylko większe imprezy, ale nie ma problemu również z mniejszym przyjęciem :) Interesujące i nietuzinkowe miejsce na mapie Krakowa.. Zarówno jeśli chodzi o kuchnię jak i położenie.

jagódka11

Żona, Warszawa

Ja byłam na takim małym weselu u przyjaciółki na ok. 50 osób. Organizowała je w sali Hotelu Best Western Premier w Krakowie i muszę przyznać, że było bardzo przyjemnie. Miejsce ładne, serwowane dania bardzo smaczne i miła obsługa :)

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Dopytaj sie kochana jeszcze z terminami w restauracji u Ziyada w zamku w Przegorzałach.Z tego co wiem to organizują nie tylko większe imprezy, ale nie ma problemu również z mniejszym przyjęciem :) Interesujące i nietuzinkowe miejsce na mapie Krakowa.. Zarówno jeśli chodzi o kuchnię jak i położenie.

Jowita Kubiak

Panna młoda, Kraków

Na 35 osób na pewno świetną opcją będzie sala w hotelu best western premier przy opolskiej. Super lokalizacja, sala bardzo ładna i elegancka. Serwują przepyszne i pięknie podane dania, a desery to bajka! :)

Karolina Zając

Panna młoda, Warszawa

Jeśli robisz wesele na 35 osób to polecam nie oszczędzać na sali i jedzeniu. Wydatek nie będzie zbyt duży a te 10 czy 20 zł na osobie może zrobić różnicę :)
Polecam restaurację Avangarda w Krakowie:
http://www.restauracjaavangarda.pl/wesela-krakow/
Znajduje się w samym centrum Krakowa. Bardzo ładna sala, fajne menu ( głównie kuchnia polska ale w nowoczesnym wydaniu, tak wiec wybór potraw jakie można wybrac na weselu jest bardzo duży).

Joanna Joanna

Panna młoda, Gdynia

Nie jestem z Krakowa, ale byłam na weselu w tym mieście, Hotel nazywał się Eva, jest to klimatyczne miejsce odpowiednie na mniejsze imprezy.
Jeśli chcesz znaleźć więcej takich miejsc w Krakowie, to najwygodniej będzie jak skorzystasz z wyszukiwarki https://www.saleweselne.com/

Katarzyna Oleksy

Gość na weselu, Kraków

Zachwyciło mnie wesele w Best Western Premier hotel. Było przepięknie! Z klasą! Goście bawili się super w przestronnej sali. Jedzenie było niezwykle smaczne
i wyszukane. To było świetne wesele!

macejka mac

Panna młoda, Opole

To ja moje wesele na 40 osób miałam w Willi opal w Grzybowie, jechałam specjalnie nad morze, bo je kocham. Willa jest osadzona blisko plazy, dodatkowo jedzenie na weselu było przepyszne, nigdy nie spotkałam się z takimi pysznościami, bardzo różnorodnie, no i co najważniejsze, obsługa bardzo pomocna, miła i profesjonalna.

M natma

Gość na weselu, Warszawa

Czy znasz może hotel Ibis?
Jest to obiekt, który znajduje się w samym centrum miasta. Moja siostra organizowałam tam ostatnio swoje wesele a z racji tego,że byłam świadkową aktywnie w tym uczestniczyłam.
Tutaj możesz się zapoznać z ich ofertą:
https://www.accorhotels.com/pl/hotel-7161-ibis-krakow-stare-miasto/index.shtml
Nie mam zdjeć z wesela ale sala była naprawdę ładnie przystrojona.Bardzo klasycznie oraz w szampańskim kolorze. Siostra zdecydowała się właśnie na takie okrągłe stoły — rozwiązanie rzadko spotykane ale sprawdziło się.
Jedzenie było bardzo smaczne, obsługa również miła.
Była również możliwość wynajęcia noclegów dla części gości. Co było dla nas istotne z uwagi na to, ze wielu z nich przylatywało z zagranicy.

Oksana Ciążko

Żona, Katowice

Z Krakowa to jest wybór w wielu salach bo jest blisko na cały śląsk a tam są super mijescówki. Teraz znajomi właśnie z Krakowa robili wesele w Bielsku w sali Wróblówka, przepięknie miejsce i dla takich sal warto odjechać dalej od domu wesoły super impreza była i chyba nie było żadnego niezadowolonego gościa

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: