panny mlode +size :)

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Zgadzam się - zainwestować w bieliznę, która utrzyma to i owo w ryzach. Dobra bielizna czyni cuda, sama jestem wielką fanką majtek wyszczuplających :D Popieram także brak falbanek, one zawsze skracają i poszerzają, oraz matowy kolor.

olaola

Żona, Warszawa

No, fotki świetne, biust jest, talia jest, jak jeszcze spódnica układa się w pionowe fałdy, to juz w ogóle super.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Dobrze dobrany fason potrafi zakryć to co trzeba a przy tym można pięknie wyglądać bez względu na to jaki ma się rozmiar :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Każda Panna Młoda powinno czuć się piękną. I czy otyła czy szczupła kolor sukni to jej prywatna sprawa. Jeśli chce biały niech ma biały. Najważniejsze zeby czuła się wyjątkowo.

kredka

Żona, Warszawa

suknie ślubne maja to do siebie ze niektóre sa tak uszyte ze wogole nic nie widąc;] ani jednej fałdki:)) pzreciez to nie strój kąpielowy... hehe

olciaa91

Żona, Warszawa

Hej ! :) 

Zgłaszam się do tematu :) Ja również będę Panną Młodą z większym rozmiarem.

Nie widziałam takiego tematu i fajnie, że go założyłaś :)

Ja mam problem z doborem fryzurki. Nie mam pojęcia co może pasować do mojej okrągłej twarzy i wysokiego czoła :P

Suknię już mam :) I to taką, jaką sobie wymarzyłam. Każy mi mówił, że ze względu na moją `posturę` raczej nie będzie ona do mnie pasować, a jednak. Nawet Panie w salonie były zdziwione, że tak dobrze leży :) 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja co do suknie to rozniez bylam zdziwiona ze wlasnie model rybki ktory sobie upatrzylam wygladal i pasowal na mnie bardzo ladnie.. :))

mialas juz wryzure slubna moze ???

zapotaj zdjecie fryzurki ktora Ci sie podoba :D

dominika2013

Żona, Warszawa

Ja też plus size.

Suknię wybrałam klasyczną w literę A. Przerobiłam ją z tadycyjnego gorsetu na taki z ramiączkami i dekoltem w V coby mi się nic bokiem brzydko nie wylewało. Ale tak to bez zmian. Wybałam ją z kolekcji sincerity plus.

Co do fryzurki to ja po prostu nie wiem co będzie mi pasować. Włosy mam długie i z grzywką. Na co dzień chodzę w rozpuszczonych włosach. Nie lubię siebie w związanych, ale wiem, że na weselu to mus. No może chociaż jakoś puszczone bokiem. Ale boję się, że takie włosy na bok mnie przytłoczą. Wieć w sumie lepiej odkryć twarz i zapodać upięcie. Mam upatrzone bardzo ładne.

Nie wiem jak się będę w takiej czuła, bo ja lubię mieć przy twarzy włosy.

Bukiet mam wybrany lekko spływający w dół, ale będzie dość duży.

Długi welon, a makijaż chyba nie ma znaczenia czy gruba osoba czy szczupła. Zdam się na moją wizażystkę:)

monixs1

Żona, Warszawa

Najlepiej podręczyć fryzjerkę , ale na twoim miejscu nosząc włosy rozpuszczone zostawiłabym rozpuszczone . kto powiedział , że musisz mieć spięte ? 

Też jestem plus size i dla mnie przedewszystkim ważny jest mój komfort .

Przymiarki sukien ślubnych wspominam jako koszmar . Bardzo się zniechęciłam podczas przymiarek .

nosiłam rozmiar 42 -44 po wypadku tak mi zostało ( rok czasu musiałam leżeć ) .

Poszłam  na przymiarki pani wbija mnie w suknie rozmiar 38 i mówi " proszę uruchomić wyobraźnię "

Suknię mam w literę A z dekoltem w serduszko krawcowa zrobiła ją tak pięknie , że nawet moje brzuszysko zniknęło . 

Włosy mam proste do szyi i grzywkę na bok . Włosy z przodu są trochę dłuższe . Będą wymodelowane tak się czuję najlepiej tylko kwiat będę miała wpięty zamiast welonu . 

Makijaż w różach ( nic dającego po oczach ) jedynie oczy mocniej podkreślone . 

kreoolka

Żona, Warszawa

Dziewczyny do do szczupłych nie należe ale najgrubsza tez nie jestem rozmiar 40 ale chciałabym być szczuplejsza jednak nie tak łatwo o zgrabną figurkę ;(

dominika2013 bardzo ładna ta fryzyrka z poczatku myslałałam o podobnej ale juz sama nie wiem jednak twoja sprawia pozytywne wrażenie.

natus276

Żona, Warszawa

Witam. Ja też z tych większych panien młodych, ale jako, że przyszłorocznych to sukni jeszcze nie wybierałam. I tu jest dylemat bo boję się, że będę wyglądala jak mały słonik, nie wiem jaki kroj za bardzo wybrać. ;/ Do tego pojawia się problem dużych ud. Na codzień nie noszę sukienek, spódniczek, bo niemiłosirenie mi się uda ocierają o siebie, jeśli jest tu ktoś z podobnym problemem, to poratujcie jak zaradzić temu na weselu mając suknie, gdy będzie upał i rajtuski w grę ciężko wsadzić?

Och w rok czasu można by problem rozwiązać, ale gdzie tu znaleźć motywacje :P 

olciaa91

Żona, Warszawa

Hej laski :) 

Co myślicie o takich fryzurkach? 

Fionashrek fryzury próbnej jeszcze nie miałam. Idę 1 czerwca, bo akurat idziemy na wesele, więc będzie 2 w 1 :)

Monixs1 W pierwszym salonie, w którym byłam pani dała mi katalogi żebym coś wybrała, a kiedy powiedziałam, że nie wiem nawet w czym dobrze wyglądam i chciałabym przymierzyć kilka różnych modeli to powiedziała: Może sobie pani zamówić i wtedy uszyjemy na wymiar, a przymierzać nie można, poza tym nie mamy pani rozmiaru... Ale w następnym panie nawet w 38 próbowały mnie wbić- nie udało się ;P Ale i tak suknia mi się nie podobała ;P później w 40 weszłam ;) Fakt, że się nie udało jej zawiązać elegancko, tak jak trzeba, ale widziałam jak wyglądam. Oni i tak szyją na wymiar, więc będzie idealnie dopasowana- mam nadzieję :)

Natus mam ten sam problem, ale raczej nie będę się tym przejmować :P Ja chyba postawię na pończochy, ponieważ nienawidzę rajstop :/ Ciągle mi z tyłka zlatują i krok mam w kolanach :P 

Co do kroju sukni, to gorset będzie ładnie tuszował niedoskonałości. Ja wybrałam suknię z rozszerzanym dołem, ponieważ takie mi się podobały. Myślałam, że będę wyglądać jak beza, ale byłam pozytywnie zaskoczona, bo wyglądałam w niej ładniej, niż w sukni zwykłej prostej ;) Wszystko zależy od typu figury. Musisz poprzymierzać kilka różnych modeli i zobaczyć w czym dobrze wyglądasz i dobrze się czujesz przede wszystkim :)

natus276

Żona, Warszawa

olciaa91:

Postawiłam na pończochy na studniówce i żałowałam, po jakimś czasie zaczęło mi się wszytsko ocierać i ciężko było skupić się na zabawie. ;) 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Hej dziewczyny jest tu ktos jeszcze ;] pokazcie sukienki bo ja nie mam pojecia jaka wybrac moj rozmiar to okolo 46 wiec potrzebuje pomocy :(

aoine

Żona, Warszawa

Ja bym się mniej skupiała na samym rozmiarze a raczej na figurze - inaczej ubierze się klepsydra a inaczej pani jabłko. Poza tym np. na tym portalu 

http://twojasuknia.pl/index.php?mod=product_list&id_cat=2&collection=&search=&features%5B%5D=91

są zaprezentowane na modelkach o większych rozmiarach. Warto spojrzeć

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

dzieki :)

Kasia Konopka

Panna młoda, Kraków

Dziewczyny polecam lucky dress atelier na długiej, zaprojektują i uszyją sukienkę na miarę bez żadnych kłopotów!

kaśka K

Żona, Wrocław

Dobrze, że taki wątek nareszcie powstał! Na swoje wesele miałam sukienkę szytą na miarę, ponieważ standardowe były dla mnie nieatrakcyjne. Na poprawiny kupiłam gotową od MODBIS .Według mnie każda z was powinna tam zerknąć. Mają super ubrania dla pan plus size ;)

Patrycja Stefaniuk

Gość na weselu, Lubin

Kolor biały to oznaka czystości więc i moim zdaniem panna młoda powinna pójść do ołtarza w białej sukni bez znaczenia co do tego, czy jest ona przy kości, czy też nie. A ja mam takie pytanie jeszcze, przy okazji? Czy dobrej jakości stanik usztywnianybędzie odpowiedni na tego typu uroczystość?

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: