oryginalny prezent dla rodziców ! ;)

Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia

Imniona

Żona, Warszawa

tak jak gdzieś tutaj już pisałam genialny prezent para młoda dała swoim rodzicom na ostatnim weselu na którym byłam :) Był to weekendowy turnus w hotelu ze spa tydzień po weselu w ramach wypoczynku dla nich za cały trud. Pobyt ufundowali w hotelu Abidar w Ciechocinku czyli coś idealnego dla seniorów, wiem bo pochodzę stamtąd :) Generalnie bardzo kameralny klimat mają i z tego co słyszałam bardzo dobre zabiegi w SPA oferują na nowym sprzęcie. Jak dla mnie bombowy pomysł dla rodziców weselnych

bianka2

Żona, Warszawa

siema ;d

Kasa93

Żona, Warszawa

A nie potrzebuja czegoś do domu? Niedawno na stronie Duka Poskla kupowałam fajne szklanki do whiskey tacie :) bardzo sie cieszył

Dari Mi

Gość na weselu, Poznań

mOI RODZICE NA 20 rocznice slubu dosali gwiazde z kingdom of universe z data ich slubu i zareczyn a takze z ich imionami, byli wzruszeni i zaskoczeni tak niebanalnym podarunkiem

Reme

Żona, Warszawa

Ja słyszałam o czymś fajnym, są to filmowe podziękowania dla rodziców. Moja siostra ma zamiar właśnie takie coś zrobić bo jest to bardzo fajna pamiątka dodatkowo oryginalny prezent. Takie coś robi 4kstudio.org, widziałam filmik i świetnie zrobione. Myślę, że jeśli ktoś chce zrobić coś innego niż wszyscy to taki pomysł jest świetną alternatywą. Co sądzicie o takich podziękowaniach?

Wideofilmowanie i Artystyczna Fotografia Ślubna IdMultimedia

Fotograf, Warszawa

Nagranie podziękowań dla rodziców również uważam, że to super pomysł. Rodzice na pewno będą wzruszeni :)

jmalinowska

Żona, Warszawa

No to też w sumie może być dobra opcja Najnudniejsze jest chyba podarowanie kwiatów… Kążdy daje kwiaty i kosze z cukierkami Tak jakby zupełnie nie mieli pomysu na to co podarować....

Możecie coś dla nich takiego zaprojektować :)

Karolina Stefaniak

Panna młoda, Warszawa

My myślelismy najpierw o koszu kwiatów, ale porozmawiałam z mamą i okazało się, że oni kwiatów nie chcą. No to zamiast tego zamówiliśmy kosze słodkości na slodkiupominek.pl i to był strzał w dziesiątkę, mieli z tego tyle radości :)

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

Empik Foto ma fotoksiążki — zakładam, że na takie okazje nic innego lepiej się nie sprawdzi. Koszt niewielki, trzeba tylko zebrać odpowiednią liczbę fotek i wrażenie prezentem na pewno zrobicie. Na pewno odradzam stawianie na byle jakie rozwiązania, które i tak u was się nie sprawdzą. Przynajmniej tak uważam. Rodzice powinni dostać coś sentymentalnego ;-)

Katarzyna Polak

Panna młoda, Kraków

my zakupilismy obrazy z naszym zdjęciem, myślę,że to jeden z bardziej oryginalnych pomysłów :) https://stronawesela.pl na tej stronie ;) polecam !

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: