Czy teatr ognia na weselu to dobry pomysł?

minia

Panna młoda, Warszawa

Witajcie,

małymi krokami szykujemy ten nasz wielki dzień :) a i jakoś ostatnio tak się składa, że chodzimy dużo na wesela rodziny i znajomych. W wielu przypadkach na weselach są pokazy sztucznych ogni jako niespodzianka. Chcielibyśmy też zrobić jakąś niespodziankę, jednak jeżeli będzie to kolejny pokaz sztucznych ogni, to jest już dość oklepane, i każdy wychodząc wie - aha znów pokaz fajerwerków.

Dlatego wpadłam na pomysł aby zaprosić teatr ognia, widziałam w TV jakąś reklamę i tam machali ogniami. Myślicie, że to dobry pomysł?

Może znacie jakiś machaczy ogniem?

 

Pozdrawiam

Monika

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

U mojego narzeczonego brata był teatr ognia. Fajne, ale większośc gości została w sali mając to całe przedstawienie głęboko gdzieś. ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Dokładnie, niby może się wydawać to fajne, ale tak naprawdę mało kogo intersują takie pokazy na weselu:) Moim zdaniem szkoda kasy:)

Kamila88

Żona, Warszawa

zgadzam się z dziewczynami, trochę szkoda kasy na takie przedstawienie a na weselu i tak jest co robić więc wydaje mi się, że nie trzeba dodatkowych atrakcji

minia

Panna młoda, Warszawa

Mimo wszystko napisałam do teatru Hak Poi bo są z Zielonej Góry, blisko nas, wyglądają na profesjonalna grupę, twierdzą, że sporo maja pokazów na weselach. Zastanawiam się bo to tak jak fajerwerki, jako niespodziankę można traktować. Zamiast oczepin chcemy coś innego, mam dość beznadziejnych oczepin, latania z kijami, z wałkami w nogach, konkursów tańca itd, dla mnie jest to beznadziejne :)

Zobaczymy, może teatr ognia, może fajerwerki.

Dziękuję za odpowiedzi.

magdaimarcin

Żona, Warszawa

mi osobiscie sie to nie podoba:) i mimo ze sztuczne ognie sa juz dla niektorych przezytkiem ja gdy je ogladam zawsze mam gesia skorke:P bo uwielbiam ten widok. u mnie byly fajerwerki jako prezent od meza i swiadkowej na urodziny:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Szczerze mówiąc większośc gości będzie miała gdzieś taki pokaz i będą woleli się napić i potańczyć. 

Teatr Ognia Mantra

Artysta, Maków Mazowiecki

Jako osoba, która zajmuje się takimi pokazami chciałbym zauważyć, że aktualnie pokazy tańca z ogniem to jedna z najczęściej wybieranych atrakcji weselnych. Raz, że jest efektowna i widowiskowa, to na pewno też oryginalna. Nie zauważyłem też przez niemal 5 lat występów żeby goście ociągali się z wyjściem na zewnątrz. Takie pokazy to dobra alternatywa dla pokazu fajerwerków i przede wszystkim tańsza.

 

Przy okazji chciałbym polecić swój teatr ognia:

www.teatrmantra.pl

 

Zapraszam :)

 

UsAgI917

Żona, Warszawa

Może i fajny pomysł, ale czy naprawdę niezbędny i konieczny? No chyba,że ktoś ma za dużo pieniędzy to czemu nie;)

Teatr Ognia Mantra

Artysta, Maków Mazowiecki

Oczywiście, że nie jest niezbędny i konieczny, zresztą jak wiele innych atrakcji weselnych :) Ale skoro one istnieją i mają się dobrze to znaczy, że ktoś z nich korzysta :)

UsAgI917

Żona, Warszawa

racja, tyle,że najwięcej korzystają na tym ci, którzy to ogłaszają, więc dla nich to jest szansa. muszą się dobrze zareklamować. A dla mnie to strata pieniędzy i czasu. 

Hane

Panna młoda, Warszawa

Takie pokazy może i są fajne ale nie na weselach. Sztuczne ognie to według mnie też strata kasy, lepiej zainwestować w coś na sali, jakiś fajny zespół czy coś takiego.

Teatr Ognia Mantra

Artysta, Maków Mazowiecki

Hane to kwestia gustu. Wiele osób zamawia na swoje wesela takie pokazy i nie słyszałem żeby ktoś potem żałował :) Jednakże atrakcji jest wiele i można przebierać w nich do woli :) Co kto lubi i co mu odpowiada ;)

ronia

Żona, Warszawa

Dla mnie strata pieniędzy większości gości nawet się nie będzie chciało wyjść żeby to zobaczyć. 

Teatr Ognia Mantra

Artysta, Maków Mazowiecki

To fakt, na różnych weselach są różni goście :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Moim zdaniem takie atrakcje są zbędne, to miłość i Państwo młodzi powinni być główną atrakcją wieczoru ;) 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja kiedyś należałam do takiej grupy tancerzy ognia ;) Gdybym nadal należała to pewnie poprosiłabym ich o pokaz, może nawet sama bym wystapiła ;) Ale to było dawno temu, półtora roku i mi się znudziło ;P Więcej wydawałam na bilety PKS żeby na próby jeździć niż zarabiałam z pokazów ;p

Oldziunia

Żona, Warszawa

ee takie cyrki u siebie na weselu to nie dla mnie ...

zwan z

Gość na weselu, Warszawa

To ja juz wolałabym fajerwerki

Sebastian Sadlej

Fotograf, Częstochowa

Ciekawy, mało popularny pomysł. Myślę, że gościom może się spodobać, tylko nie róbcie go za późno, póki jeszcze mają siłę i ochotę na to by wyjść z sali na zewnątrz, byle by było już ciemno. Z pewnością reportaż ślubny sporo na tym zyska.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: