Podziękowanie dla gości - czy to dobry pomysł?

Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia

madzia0204

Żona, Warszawa

cenowo to od 4zł w zwyz wiec nie jest tak tragicznie, dla dzieci przewidujemy lizaki   (chyba że cos wynajde cos innego) kupiłam takie aperitify na próbe z wodką nawet nawet :)na zdęciu mam tylko 2 butelki bo 3 została opróźniona :P

Oldziunia

Żona, Warszawa

haha to to faktycznie nieźle :))

a buteleczki ładne, nakleilabymna nich cos :D

madzia0204

Żona, Warszawa

a puste nie będą dam na nie naklejki i wtążke, jak zrobie to wkleje zdjęcie :)

Oldziunia

Żona, Warszawa

oki, koniecznie wklej zdjecie ;) Fajny pomysł :D

matti94

Żona, Warszawa

Witam

Zaproponuje unikalny upominek w postaci kawy lub herbaty z własną etykietą  dla gości i nie tylko, gdyż można go wręczyć również przy "zastawach" w drodze do kościoła i na wesele co tym samym ograniczy wydatki na alkohol,  z pewnością taki upominek pozostanie w pamięci wszystkich którzy go dostaną i codziennie przy porannej kawie mile będą wspominać piękne chwile z wesela.

W celu informacji jak taką kawę zamówić proszę o kontakt 

tel: 514 236 055

lucky

Żona, Warszawa

pewnie, że tak:) tylko ja bym nie dawała mydełka bo zaraz będzie zużyte i nie będzie pamiątką tylko jeśli chodzi już o małe drobnostki to takie magnesiki. Co ludzie chętnie do lodówek przyczepiają. I to jest coś ciekawego i zostanie na dłużej. Fajne projekty takich magnesików na akcjadekoracja.com.pl

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

Już pisałam na forum. Wydaje mi się, że nic lepiej się w tej roli nie sprawdzi - https://www.empikfoto.pl/slub Mam na myśli te magnesy na lodówkę. Może Ewentualnie jakieś pamiątkowe ramki ze zdjęciem, chociaż prędzej ludzie umieszczą ten magnes na lodówce niż postawią ramkę na swojej komodzie. Logiczne, prawda?

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: