Zaproszenia wykonane samodzielnie

Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia

_narzeczona_

Żona, Warszawa

To nasze, samodzielnie zrobione, w zestawie z fioletową kopertą, w środku tekst na białej kartce, mniejszej, niż zaproszenie, co powoduje powstanie ramki :)

paulinamajeczka

Żona, Warszawa

oto nasze;) wydruk laserówką na papierze a4, złożony do rozmiaru DL ;) wszystko włąsnoręczne. wyszło nam ok 1 zł za jedno,ale przynajmniej w każdym moemncie możemy sobie dodrukować

niebieski1820

Żona, Warszawa

Ja niestety nie mam takiego talentu jak Wy dziewczyny :) Macie cudowne zaproszenia aż miło patrzeć na Wasze ślubne cudeńka :) 

ella_b

Żona, Warszawa

Jeśli chodzi o decyzję o samodzielnym wykonaniu zaproszeń ślubnych, to ja ze swoim narzeczonym się na to właśnie zdecydowaliśmy. Może nie tyle ze względów finansowych (choć trochę tak), co ponieważ oferta zaproszeń ślubnych, z jaką mieliśmy styczność była naprawdę słaba, a ponadto chcieliśmy każdy element zaproszenia dopracować do perfekcji, a domyślaliśmy się, że jeśli byśmy jakiejś firmie zlecili wykonanie zaproszeń, nie moglibyśmy prosić o ciągłe poprawki wg naszych gustów.

Tak się składa, że właśnie opisałam cały proces tworzenia naszego zaproszenia ślubnego na moim blogu ślubnym. :-)

weselemi.blogspot.com/2016/05/zaproszenia-slubne-troche-oryginalnosci.html

Mam nadzieję, że Wam się spodoba. :)

katarzyna_0

Żona, Warszawa

Nawet nie widziałam, że "domowe" zaproszenia mogą być tak ładne :)  Ja chyba nie mam talentu do takich prac artystycznych (przynajmniej nigdy nie próbowałam tworzyć takich rzeczy) i zdam się na specjalistów. Zapewne będziemy ingerować też w projekt i weźmiemy gotowca. Ale może jakieś inne dodatki zrobimy sami... O ile będziemy mieli czas i siłę w ferworze walki i przygotowań :D

Matylda Makowska

Żona, Sarnów

domowe zaproszenia są najpiękniejsze! ja pełno inspiracji znalazłam na Pintereście i sama zrobiłam zaproszenia oraz winietki :) papier ozdobny zamawiałam akurat na papeterra.pl bo mają tam spory wybór a inne "dodatki" na allegro

Madzia Łódzka

Gość na weselu, Warszawa

Oczywiście, można wykonać samemu taką rzecz jak i inne potrzebne rzeczy na wesele, głównie dekoracje. Ale ja bym nie miała raczej czasu na takie rzeczy, dlatego wolałabym kupić wszystko gotowe i to na https://godanparty.pl/

Yuliia Hutsenko

Żona, Warszawa

Rodzaj wyszukiwania najlepszej ruletki online http://www.cashiskingpoker.com/ jest związany z wieloma kontrolami wielu firm, stron internetowych i tak dalej, według wielu czynników, od ich historii i pojawiania się w Internecie, po ich wiarygodność i wycofanie nagród.

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: