Fryzury ślubne PM2014 :)

Strona
z 38
Poprzednia Następna

sysia01210

Żona, Warszawa

jasia ja jestem przeciwna doczepianiu włosów.. ale kazdy ma inne upodobania:)

jasia

Żona, Warszawa

Oldziunia, tam jest przeniesionych wiele stoisk ze stadionu 10lecia

ale i generalnie taka wielka hala, garnitury buty torebki co chcesz to znajdziesz :D

sysia, no ja chcę naturalne kupić

bo będę miała spięte na bok - a podkręcone też mi się skrócą a nie chcę za krótkich

sysia01210

Żona, Warszawa

no rozumiem... ja to ściełam włosy bo pierwszą date ślubu mieliśmy na październik ale wyszło że mamy w czerwcu no i muszę kombinować ;d

jasia

Żona, Warszawa

sysia, a czemu się tak zmieniło ? ;-)

kajkak871

Żona, Warszawa

Dzięki dziewczyny. Osobiście strasznie podobają mi się takie koczki jak na zdj, ale nie wiem czy przy moim małym wzroście nie lepiej bedzie postawić na wyżej upiętego koka.

katwis

Panna młoda, Warszawa

kajkak871 najlepiej porozmawiaj z fryzjerką. :)

Zawsze na próbnej możesz zrobić sobie taki koczek jaki ci się podoba i kok wysoki i porównać, w której fryzurze jest Ci lepiej :)

sysia01210

Żona, Warszawa

jasia  każdy ze znajomych myśli że w ciązy jestem a tu taki psikus że nie dlatego ;D poprostu moja babcia ma raka i nie wiadomo czy dożyje do października i postanowiliśmy przyśpieszyć żeby rodzice i wujkowie i moja chrzestna nie mieli żałoby. I tak zdecydowaliśmy się z tego względu na jeden dzień. Babcia i tak jest załamana że nie będzie jej na ślubie bo ja z jej wnucząt pierwsza biore ślub.

sysia01210

Żona, Warszawa

co do tych koczków zgadzam się z katwis , bo to się robi próbne fryzury żeby dobrać tą najlepszą. Fryzjerka zna się na tym i ona Ci doradzi w jakiej najkorzystniej bedziesz wyglądać

anusia811

Żona, Warszawa

Borsuczek bardzo ładna fryzura:)

Sysia podoba mi się Twoja wybrana fryzura szkoda że nie ładnie mi w takiej:)

sysia01210

Żona, Warszawa

anusia próbowałaś już taką??

anusia811

Żona, Warszawa

Sysia ja nieczuję się inaczej z włosami niż na bok lub całkowicie rozpuszczonych, tym bardziej że mam dosyć długie:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Kajkak jak ma  niecałe 160 mój niecałe 190cm ale nie zdecyduję się na wysoki kok bo się źle w nuim czuję. Nie ma sensu robić czegoś tylko dlatego, że nas wydłuży. No chyba, że dobrze sie w tym czujesz. Ja właśnie robie sobie coś w tym stylu co wstawiłaś.

sysia01210

Żona, Warszawa

anusia no w sumie jak najlepiej się czujesz w takich to nie ma co na siłe kombinować ;p

dopi2015

Żona, Warszawa

Ja zrobię kombinację tych 2. Podobnie jak Anusia do mnie pasują tylko rozpuszczone na bok, w innych bym się źle czuła. :)

Oldziunia

Żona, Warszawa

fajnie te upiecia, ciekawe jak bedzie wygladac na Tobie :]

Anndylka

Żona, Warszawa

Dopi a będziesz wybierać się na próbną? :)

anusia811

Żona, Warszawa

Dopi super połączenie:) będzie napewno pięknie wyglądać:) upięcia na bok jak są ładnie zrobione to cudownie wyglądają:)

Oldziunia

Żona, Warszawa

kajaka śiczne te koki :)

kajkak871

Żona, Warszawa

gczekolada masz rację nic na siłę

Myślę, że postawię na coś nisko upiętego

Dzięki oldziunia przyznam, że strasznie podobają mi się takie upięcia

Oldziunia

Żona, Warszawa

kajka robiłam sobie takiego, fajny efekt ale ja nie lubie przylizanego przodu dlatego musze postwic na cos masywnego na głowie ;D

lub Anuluj
Strona
z 38
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: