Otwarcie własnego biznesu

Strona
1 2
z 2
Następna

maaggddaa222

Żona, Warszawa

Witam

Czy na forum znajduję się jakaś osoba która prowadzi własny biznes chodzi w szczególności o jakiś sklep itp.

Możecie podzielić się doświadczeniem i powiedzieć czy oplaca się otwierać coś nowego..??

 

maaggddaa222

Żona, Warszawa

???

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Witam, ciężko odpowiedzieć na Twoje pytanie , ponieważ zależy o jaki sklep Tobie chodzi? Jeżeli chodzi o sklep spożywczy trzeba liczyć się że pełno dookoła są hiper i supermarkety i łatwo można szybko polec, sklep z odzieża to w dzisiejszych czasach wygryzają je second handy, zresztą wszystko zależy od lokalizacji, sumy jaką możemy przeznaczyć, wielkości miasta, popytu w danym mieście, dziś nie da się otworzyć czegoś "byle gdzie" i "byle jak". Najlepiej zrobić biznes plan, który ułatwia podjęcie decyzji czy otwarcie danego sklepu jest rozsądnym pomysłem. Chyba że masz już coś gotowego na uwadze i wiesz gdzie byś to mogła otworzyć i ile masz na otwarcie?

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Posiadam swoj sklep, samo otwarcie nie jest trudne. Raczej dokumentacje trzeba pilnować, posiadam ksiegowego wiec sporo mi odchodzi stresu, najważniejsze znalesc dobrych hurtowników.

Jaki sklep planujesz otworzyć i głownie kierować sie do klientów.

Ja raczej skupiłam sie na osobach o 20 roku zycia do 70 lat. Inny też cos znajda dla siebie ale to sporadycznosc. Obadaj rynek tam gdzie chces mieć lokal. Kto sie kreci, kto mieszka ? Bedziesz wiedziała do jakiej formy masz się kierować.

maaggddaa222

Żona, Warszawa

blondi87ino myślałam o sklepie odzieżowym dla dzieci i dorosłych tylko nie wiem gdzie można dostać jakieś fajne ciuchy tzn. nie oklepane. Czy barłaś jakies dotacje na otwarcie biznesu??

maaggddaa222

Żona, Warszawa

blondi87ino myślałam o sklepie odzieżowym dla dzieci i dorosłych tylko nie wiem gdzie można dostać jakieś fajne ciuchy tzn. nie oklepane. Czy barłaś jakies dotacje na otwarcie biznesu??

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Dotacje mi się nie udało.  Czas w którym otwierałam sklep nie bardzo pasował urzędowi no trudno postaram się o dofinansowanie dla firm. Bardzo ładne i dobrej jakości możesz znaleźć tylko w jednym słynnym miejscu. Chcesz wejść w polska i turecka firmę czy włoska. Chińskie odpuść sobie. Ja polecam Turecka i nasza Polska bo ceny jeszcze maja jako takie. Jeśli uda się zagranicznego dostawce znaleźć to uderzaj.  Nie planuj wszystkiego pochopnie. Jak będziesz chciała coś kupić obejrzyj klika razy każda paczkę. Dużo niestety posiadają wad i pomyłek nie możesz sobie na to pozwolić zwłaszcza na starcie. Od razu mowie jeździć częściej a mniej… bo zawsze będą ci się pytać kiedy nowy towar. 

maaggddaa222

Żona, Warszawa

blondi87ino wysłałam ci wiadomość :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Juz ci odpisałam szczegółowo jak coś pytaj smiało chętnie pomogę ci ... powodzenia.. 

Oldziunia

Żona, Warszawa

chyba wiekszosc osbó marzu o własnym biznesie, tylko trzeba miec fajny pomysł , którego mi brakuje

karinamora

Żona, Warszawa

Pomysłów jest wiele, ważne co jest dobre w Twojej społeczności. Ważny też jest biznesplan, który pokazuje szansę i zagrożenia realizacji tego pomysłu.

DK2014

Żona, Warszawa

I udało ci się otworzyć już wymarzony biznes jak ci idzie
??  

numi

Żona, Warszawa

No cóż, teraz łatwo mozna taki sklep otworzyć, tyle, że o wiele trudniej jest się potem w takiej rzeczywistości utrzymać. Nie wiem, czy nie jest rozwiązaniem połączenie takiej działalności normalnego sklepu ze sklepem i sprzedażą internetową. To może pomóc w utrzymaniu się na powierzchni.

DK2014

Żona, Warszawa

Hej ja prowadzę sklep już drugi rok i ciężko jest bardzo... jak bym miała wiedzę ten co teraz pewnie bym tego nie zrobiła jedyny plus nikt nie stoi nad głowa a obowiązków znacznie wiecej.
Wszystko trzeba kontrolować na pracownika mnie nie stać zreszta skąd jak utargi niskie. Jak miałam to skargi były na każdego a w ciągu 1,5 miesiąca przeszło 4 pracowników. Koszmar ...

Sprzedaż przez internet nie jest aż tak fajna i kokosów brak  

puszkowa

Żona, Warszawa

No tak najgorszy jest handel..Przez taki okres czasu tyle pracowników..To powiedz mi jedną rzecz, co to za branża i co to za pracownicy, że oni się tak szybko zmieniali ? Kradli na magazynie jakieś rzeczy czy to tam się z nimi działo. Bo tego nie mogę zrozumieć.

 

 

Szukasz inspiracji na urządzenie mieszkania, domu lub ogrodu? Wejdź na tego bloga http://szybkiezmiany.soup.io/  i znajdź całą masę super pomysłów!

biedroska

Żona, Warszawa

ja prowadzę własny biznes i jest to sklep. bardziej internetowy bo chciałam na większą skalę, ale zaczynałam od małego sklepiku z obrusami/zasłonami/ręczniczkami które ozdabiałam haftami za pomocą hafciarki komputerowej :) bardzo przyjemna praca, bo moje zadanie polega głównie na projketowaniu wzorów, a wszystkie inne robi za mnie moja hafciarka BERNINA B720 :) nawet nie wiedziałam, że moje wyroby będą się cieszyły takim zainteresowaniem i nawet trochę na początku się obawiałam czy biznes wypali, ale udało się :) polecam wszystkim, nie bójcie się ryzykować!

Elżbieta Muciek

Gość na weselu, Bydgoszcz

Pomysłów na biznes jest dużo :) ale trzeba tez trafić dobre miejsce i lokal. Zadbać o wyposażenie a wszczególności o oświetlenie. Polecam oświetlenie LED jest energooszczędne i ma długą żywotność. Jest firma ProfiLight Group zajmują się kompleksowym projektem oraz montażem właśnie zastanawiam się by skorzystać z ich usług a opinie mają dobrą

lucky

Żona, Warszawa

Do tego zarządzaniem ruchmem klientai biznes jak malowany:) życzę powodzenia z pewnośią się uda.

Piter88

Żona, Warszawa

zawsze się opłaca moim zdaniem :) tylko potrzebny jest dobry pomysł. Na początek na pewno potrzebujesz wiedzy jak napisać biznesplan ale to wszystko znajdziesz w necie

Ula W

Żona, Częstochowa

Wszystko zależy od tego, z jaką branżą ma wiązać się firma. Mogą okazać się przydatne przeróżne elementy wyposażenia sklepu, magazynu, czy biura. W wielu miejscach ważny jest transport wewnętrzny, którego podstawowymi elementami są zazwyczaj pasy napędowe i taśmy transportujące.

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: