Koszula z krótkim rękawem czy długim - w okresie wakacji

Strona
1 2 3 4 5 6
z 6
Poprzednia

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Mój też pójdzie w koszuli z długim rękawem. A poprawiny robimy nad wodą więc koszula z krótkim i już bez garniaka :)

koteczek

Żona, Warszawa

7 czerwca nie powinno być jeszcze upałów... mój Tomek kupił koszule z długim rękawem, z dużym dodatkiem bawełny - najgorsze są te ze sztucznych materiałów, skóra się poci w nich...

eliis

Żona, Warszawa

My mamy początek sierpnia i narzeczony kupił z długimi rękawami ale jak będzie mega goragoraco to na przyjęciu przebierze  się w koszule z krótkim rękawem. Po co chłopak ma się męczyć przez całą imprezę.

karolina23435

Żona, Warszawa

Jesli do slubu to tylko z długim :) którki na poprawiny 

jasia

Żona, Warszawa

co do upałów to różnie bywa... 2 lata temu 28 kwietnia był mega upał :-) a nieraz i w lato jest chłodno

karolina23435

Żona, Warszawa

Pogody się nie przewidzi, teraz wiekszosc sal jest klimatyzowanych więc nie jest aż tak gorąco.

jasia

Żona, Warszawa

salą akurat nie ma co się przejmować :-)

oby tylko nie padało do kościoła czyli aż do przyjścia na salę :-)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

teściu Pana młodego mógłby się obrazić za koszulę z krótkim rękawem.

---

zakup rajstop

karolina23435

Żona, Warszawa

Właśnie oby pogoda była super szkoda tylko że tego nie można zamówić ;)

Agacik

Żona, Warszawa

Do garnituru zawsze ubiera się koszulę z długim rękawem i to tak, aby ~1cm mankietu wystawało z marynarki. W złym smaku jest ubierac krótki rękawe do marynarki, ale wiem, że niektórzy tak robią (zwłaszcza w Polsce...). Żeby uniknąć przepkocenia do ostatniej nitki koszuli, trzeba kupić ją z dobrego gatunku materiału, a nie w pierwszym lepszym sklepie czy bazarku ;) Druga koszula na zmianę, to tez obowiązek.

Mój Luby będzie miał  koszulę z długim rękawem, dobrze dopasowaną, taliowaną (SlimFit). Jak się zgrzeje, to niedbale podwinie sobie rękawy do łokcia. Podoba mi sie taka nonszalancja do tego będzie miał muszkę. Wszystko przemyślane :D

pantera83

Żona, Warszawa

Agacik- też uważam, że takie podwiniecie rękawów jest najlepszym wyjściem... Ale w dosyć specyficzny sposób, jak to ujęłaś "niedbale". :)Z resztą druga koszula to moim zdaniem doskonały i wręcz wymagany asortyment... Nie są to kwoty nie do przejścia a lepiej mieć coś w zanadrzu...

manusia

Żona, Warszawa

Agacik podwinięte rękawy na własnym ślubie? Trzeba kupić koszulę ze 100 % bawelny i tyle. Nie wyobrażam sobie tak wyglądającego PM jak to opisałaś...

pantera83

Żona, Warszawa

Moim zdaniem już lepiej podwinięte rękawy niż koszula z krótkim rękawem... Owszem, nie wygląda to najlepiej ale z dwojga złego chyba wolę już te podwinięte...

A najlepiej mieć dobrą koszulę i klimatyzację na sali wówczas problem się rozwiązuje

Largo

Żona, Warszawa

Na ślub tylkoi wyłącznie koszula z długim rękawiekiem i na spinki! Nie żaden krótki... nawet jeśli na zewnątrz miałoby być 40stopni. Po to jest długi rękaw, że się go umiejętnie podwija. Koszula z podwiniętym rękawiekm wygląda o niebo lepiej i wciąż elegancko w przeciwieństwie do krótkiego. Krótkie koszule kiedyś były modne, teraz już się od tego odchodzi...

anyyya

Żona, Warszawa

Koszule z krótkimi rękawami są w ogóle nieeleganckie. Nie mówie tu o ślubie, ale ogólnie. Przede wszystkim jeśli będziesz chciał się schłodzić i ściągnąć marynarkę wypada wtedy również ściagnąć krawat/muszkę. Po schłodzeniu ubierz się na nowo w całość :)

Krzysztof Sulwiński

Mąż, Szczecin

Nie wiem dlaczego, ale uważam, że lepiej zdecydować się na wybór koszuli z długim rękawem. Jeśli zależy Ci na tym, aby zrobić oszałamiające wrażenie, nie ograniczaj się wyłącznie do niej… Uważam, że naprawdę warto byłoby również zadbać o odpowiednio dobraną biżuterię męską, w szczególności spinki do mankietów i krawatów

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6
z 6
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: