Jak wspominacie poradnię rodzinną i gdzie robiliście?:)

Strona
1 2
z 2
Następna

anusia811

Żona, Warszawa

Hej.

Jetem temat o kursie przedmałżeńskim awięcz czas na poradnię:) jak napiszemy co i jak to pomożemy innym jak będą potrzebowali:):)

 

Ja zaczynam my zrobiliśmy poradnię w Niepokalanowie ponieważ jest to jedyna poradnia w niedzielę na Mazowszu z tego co wiem, Pani sympatyczna jeśli oboje są spoza tej parafi płacą za poradnię 50zl od osoby ale warto bo Pani dostosowuje się tak jak wy możecie, spotkania są ciekawe w miarę krótkie no i nie trzeba robić pomiarów i nic badać!:)

martita100

Panna młoda, Warszawa

My robilismy poradnię przy mojej parafii. Nic za to nie płacilismy. Były to 3 spotkania. Jeśli ktoś chciał zrobić te trzy spotkania w ciagu jednego dnia, to wtedy płacił 30 zł. Dostalismy ksiażeczki z zadaniami i jedną dla nas na przyszlośc do pomiarów. Żadnych pomiarów w trakcie tej poradni nie musieliśmy robic. W jednej książeczce były gotowe przykłady cykli, temperatur i na podstawie tych przykładów uczylismy sie tych wszystkich wyliczeń. Było całkiem fajnie, ja milo poradnię wspominam. Wszystko zalezy od prowadzących:)

pantera83

Żona, Warszawa

Co tak naprawdę robi się w tej poradni????

 

anusia811

Żona, Warszawa

Pantera my chodziliśmy i słuchaliśmy co Pani mówiła... tam jest mówione głównie o naturalnym planowaniu rodziny, jak siebie masz badać żeby wiedzieć kiedy masz owulację, a kiedy są dni nie płodne itp:)

editka90

Żona, Warszawa

A my w dalczym ciągu nie mamy zaliczonych wizyt w poradni... Może polecicie jakąś miłą i najlepiej żeby zaliczyć wszystko w trakcie jednej wizyty w Waie? ;)

anusia811

Żona, Warszawa

Editka chodzi Ci o poradnię w Wawie? Jeśli chcesz w tygodniu to jest dużo poradni ale nie wiem czy da radę na jednym spotkani, a jeśli weekend to jedyne poradnie na Mazowszu to Niepokalanów i Sochaczew.

editka90

Żona, Warszawa

Może być w tygodniu, byleby szybko, miło, najlepiej za darmo i żeby nie trzeba było przynosić przez siebie wypełnionego kalendarzyka ;) Bo o takich akcjach już slyszałam... Wiem, że jest dużo, dlatego ciężko się zdecydować ;)

A apropo weekendowych poradni to w moim dekanacie rodzimym (Łochów - nie wiem czy ktoś kojarzy) też są w weekendy, w niedziele, ale tam trzeba odbyć trzy wizyty, a nam też trochę nie po drodze...

anusia811

Żona, Warszawa

Editka wiem gdzie jest Łochów, kurczę z tego co słyszałam nie znam takiej gdzie na jednym spotkaniu można załatwić:(

pantera83

Żona, Warszawa

A może jest w Wawie taka gdzie jak się zapłaci to na jednym spotkaniu albo w 5 minut... Śmieszy mnie troszkę akcja z tyi kalendarzykami itp.. i jeszcze żeby je wypełniać...

anusia811

Żona, Warszawa

Pantera nie wiem czy jest taka, my mieliśmy trzy spotkania ale kalendarzyka nie było, ja nie musiałam nic zapisywać:) w Wawie szukałam tylko weekendowych bo w tygodniu nie wchodziła w grę:/

sandi

Żona, Warszawa

My pojechaliśmy do mamy naszego świadka, 3  godziny posłuchaliśmy o śluzach, o temperaturach i o tym, że po ślubie to już wszystko możemy i możemy też eksperymentować haha :D I do domu:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

My też powoli wybieramy się do poradni. Mnie się podoba obserwacja zmian zachodzących w cyklu, traktuję to jako wzrost samoświadomości:). W końcu jesteśmy kobietami i jakoś to nasze ciało funkcjonuje w określony sposób. Myślę, że warto je poznawać, także ze względów czysto zdrowotnych.

ps. to nie kalendarzyki tylko karty cyklu:) 

anusia811

Żona, Warszawa

Emilia można się sporo w poradni nauczyć o funkcjonowaniu naszego ciała ale jak ktoś to ciekawie będzie mówił a nie na odwal się bo trzeba powiedzieć... my się sporo dowiedzieliśmy i teraz po ślubie zobaczymy czy to się sprawdza:)

LuSia87

Żona, Warszawa

My robiliśmy poradnię u Dominikanów w Krakowie.Mieliśmy jedno spotkanie,bo wcześniej byliśmy na warszatach komunikacji małżeńskiej,które zastępują dwa spotkania w poradni:) W poradni była młoda sympatyczna kobieta

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Poradnia stała się uwieńczeniem 6 lat obserwacji własnego organizmu. Pani przemiła, szczególnie, kiedy dowiedziała się, że stosujemy NPR od lat.

Będziemy na jeszcze jednym spotkaniu, gdzie porozmawiamy o in vitro i napro :-)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Talinka moja koleżanka nie musiała robic poradni, bo miala dziecko. Mam nadzieję, ze nam też się upiecze, zwlaszcza, że nie zamierzam stosowań NPR. Ale Ciebie to podziwiam, mi by sie nie chciało.

anusia811

Żona, Warszawa

Ta linka my nie stosowałam NPR ale po slubie przez pewien czas chyba będzie trzeba zasrosowac taka obserwacje bo jeszcze biorę tabletki i organizm musi wrócić do normalności:)

Obserwatorka

Żona, Warszawa

Uczę się stosować NPR od kąd zaliczyłam poradnie. Obserwacja siebie , mierzenie temp i te sprawy. Nie wiem jak długo pociągne, ale chce w praktyce tą metodę stosowac. Mam nadzieje że dobrze to wszystko licze... i w przyszłości nie zdazy mi się wpadka.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Obserwatorka - polecam 28dni :-) korzystam odkąd poznałam NPR i się nie zawiodłam. Sporo pomocy dla początkujących ;-)

Obserwatorka

Żona, Warszawa

Talinka tylko że ja mam cykle od 23-27 dni... i dużo wychodzi mi Zakazanych dni... (z 14 z okresem) Czy to nie za dużo?

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: