Jak wspominacie poradnię rodzinną i gdzie robiliście?:)

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Dziewczyny podziwiam , ja bym nie wytrzymała, zresztą to tak pracochłonne, że bym się poddała po 2 tygodniach

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Obserwatorka - nie ważne czy masz cykle 21,27 czy 35 dni - faza lutealna, czyli niepłodna jest względnie stała 10-12 dni powinna mieć. moje poporodowe cykle skróciły się z 27 do 25-24 dni, a faza niepłodna nadal liczy 10-11 dni. Poczytaj trochę o metodach, wybierz jakąś. Wtedy będzie łatwiej :)

gczekolada - ja naprawdę nie rozumiem dlaczego ludzie sądzą, że NPR jest pracochłonny?  Co jest trudnego w zmierzeniu temperatury rano, przed wstaniem z łóżka i oceną śluzu w ciągu dnia?

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Talinka troche na ten temat czytałam. No właśnie o to chodzi, ze rano. Ja rano pierwsze co robię to wstaje i się szybko ogarniam zanim chlopcy wstaną, bo potem śniadnie i o 7.00 wychodzimy z domu, nie miałabym czasu na temperatury, obserwacje i zapisywanie.

Kiedyś się w to bawiłam, ale zaprzestalam, jestem zbyt wygodna :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Nie no - spoko. Każdy robi jak uważa. Dla mnie nie ma, że to trudne i nikt mi nie wmówi, że to zajmuje dużo czasu. Na początku może i ciężko się przestawić, ale po pewnym czasie to wchodzi w nawyk i mierzy się temperaturę przez sen praktycznie ;-)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Może i trzeba się przyzwyczaić, ja bym nie umiała zrezygnować z seksu wtedy, kiedy chcę, zwłaszcza, że przed okresem to mi się nie chce.

Każdy wybiera to, co dla niego jest dpowiednie.

Ja np nie mogłabym się przestawić na tabletki, inni nie wyobrażają sobie innej antykoncepcji.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

My nie powstrzymujemy się w czasie płodnym. Stosujemy prezerwatywy lub stosunek przerywany :P

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Talinka a wiec tak to u Was dziala :) to u mnie byłoby bez różnicy w takim razie

robaczekk

Żona, Warszawa

ja wspominam wporzadku fajan kobieta wesela wszystko ok

numi

Żona, Warszawa

Ja też wszystko wspominam okej :) było bardzo okej i wszystko jakoś się tak dobrze toczyło. Podobało mi się to bardzo i podobało mi się po prostu tam. Z narzeczonym tam cchodziliśmy i akurat z naszym dzieckiem, pomogli nam we wszystkim i również pomogli nam stanąć jakoś na nogi z naszym urwisem.

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: