Satyna królewska czy bardzo się gniotła?

Katrinaa

Panna młoda, Warszawa

Dziewczyny pomóżcie, zastanawiam się nad kupnem sukni z kolekcji Pronovias Dalamo, jest to suknia satynowa.. Czy może któraś z Was miała podobny materiał? Czy bardzo się gniótł, czy w takiej sukni latem nie będzie mi za gorąco?

monalisa13

Żona, Warszawa

hej, ta suknia z tej satyny nie gniecie się tak bardzo, byłam u krawcowej i pytałam, napisz czy juz ją mierzyłaś i jak wrażenia

Katrinaa

Panna młoda, Warszawa

Suknia jest przepiękna, bardzo dobrze leży i dobrze sie w niej czuje, mimo ze jest cięższa od innych modeli, które przymierzalam. Zastanawiam sie jednak, czy nie wybrać sukni, która będzie lżejsza i bardziej zwiewna, slub mam latem i nie wiem czy w sukni Dalamo nie będzie mi zbyt gorąco. No mam duży dylemat :) a Ty Monalisa juz sie zdecydowałaś na konkretny model?

 

monalisa13

Żona, Warszawa

to fakt suknia jest piękna, ja będę kombinować, czyli jak ją zamówię to wezmę mniejszą ilość warstw i nie będzie taka ciężka, wiesz Pronovias to marka hiszpańska, dużo dziewczyn tam je zamawia a wiadomo klimat w Hiszpanii jest inny i jakoś dają radę w tych sukniach :) ja mam jeszcze dylemat, ponieważ z Pronovias podobają mi się jeszcze Dalia i Georgia, ale Dalamo jest na pierwszym miejscu :) a mierzyłas jeszcze inne suknie?

Pat

Panna młoda, Warszawa

Witajcie,

 

Ja zdecydowałam się właśnie na Dalamo, ale z obcietym trenem.

 

Jest cudna - klasyczna;). Zecydowałam się na opcję z obcietym trenem więc ułatwi to poruszanie się. Pod spodem będę miała halkę na kole- dzięki temu materiał nie plącze się miedzy nogami ;).

 

W katalogu suknia wygląda jakby miała dużą objetość, to chyba przez tren. Moja nie jest aż tak "rozłożysta".

 

 

monalisa13

Żona, Warszawa

Pat a jaki kolor wybrałaś ivory czy śmietankową biel? bo mam z tym dylemat. jakie będziesz miała bolerko lub coś innego?

monalisa13

Żona, Warszawa

i jak dziewczyny Wasza wymarzona Dalamo? :)

ToDay

Panna młoda, Warszawa

Witajcie

Wybrałam dalamo:) jest cudowna, idealna, z klasą:)

Chciałabym poradzić się co do bizuterii, kolczyi duze male? slote, jasne?

monalisa13

Żona, Warszawa

ja myślałam o długich kolczykach z kryształkami Svarowskiego, bo perły chyba tutaj by nie pasowały i do tego branzoletkę, jakie masz bolerko do niej?wybrałaś kolor biały czy ivory?

ToDay

Panna młoda, Warszawa

Również wybralam do dalamo krysztaly:-) czy moze mi ktoś doradzic w sprawie kola? Brac dalamo z kolem czy bez?

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: