GARNITUR KRAKÓW GDZIE?

kasiaidarek

Żona, Warszawa

 

witam ktos orientuje sie gdzie mozna kupic lub uszyc garnitur/smoking w krk?

 

nikaaa_87

Żona, Warszawa

Nasz współlokator własnie wybiera się jakoś teraz do KRK po garniak. Jego dziewczyna znalazła outlet. Zapytam i dam znać :)

kasiaidarek

Żona, Warszawa

witam ponownie ponawiam zapytanie ktos cos wie? gdzie najlepiej lub jakas firma szyjaca w okolicy krk? moze byc skep slyszalem ze na dlugiej cos jest wiecej salonow....

malwina9

Żona, Warszawa

Mogę polecić pracownię krawiecką Vratelli, szyją świetne garnitury.

Krzysztof Sulwiński

Mąż, Szczecin

Spory wybór eleganckich garniturów posiada marka Szczygieł. Salon firmowy znajdziesz przy ulicy Ludowej 6 (został przeniesiony z Długiej). Zajrzyj do niego, a na pewno znajdziesz w nim to, czego szukasz.

Filip Dąbrowski

Mąż, Zielonki

Ja polecam przejść się na Długą, bo tam jest kilkanaście sklepów 'ślubnych'. O zadnym nie powiem nic złego, bo wszedzie była bardzo miła obsługa :)

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

Jeśli mam byc szczera to nie wiem co to za moda w kupowaniu tych wszystkich srebrnych garniturów.Coś takiego nie jest już modne oraz mało kto ubiera sie w takie rzeczy. Poz tym krawat wcale nie musi pasować do sukienki. Lepiej było kupić granatowy garnitur, bo taki garnitur pasuje na wiele okazji.

Butów proponowałbym poszukac w sklepie klasyczne buty — mają tutaj wiele porządnych modeli butów męskich, na pewno coś tam znajdziecie.

Jeśli chodzi o modele to sprawdzą się:
klasyczne oxfordy
brogsy
albo derby

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: