Garnitur na bardzo szczupłego mężczyznę - Zielona Góra lub Stalowa Wola - gdzie?

koteczek

Żona, Warszawa

mój Dziczek ma niestandardowe wymiary, jest chudzielcem... jak i gdzie dobrac garnitur? jakie miejsca polecacie w Zielonej Górze lub Stalowej Woli - Dziczek garnitur będzie kupował najprawdopodobniej w Stalowej Woli, choc rozejrzymy się też w Zielonej Górze... gdzie?

jasia

Żona, Warszawa

mój na studniówkę kupił bardzo ładny, skrojony w Sunset Suits w Stalowej

pantera83

Żona, Warszawa

My mamy ten sam problem, jest wysoki i naprawdę mocno szczupły więc trzeba będzie się porzadnie nagimnastykować aby wybrać coś ciekawego....

jasia

Żona, Warszawa

zawsze pozostaje szycie na miarę - fajna sprawa

mrmlody

Panna młoda, Warszawa

Koteczek,

 

Przy kupnie garnituru najważniejsza jest szerokość w ramionach i długość marynarki (na wzrost). Jeśli garnitur jest zbyt obszerny poniżej ramion, ale dobry w ramionach, to marynarkę można zawsze wytaliować u dobrego krawca.

 

Szycie garnituru na miarę, bespoke, (w Polsce) to wydatek minimum 3 tysięcy złotych. Jeśli nie mamy takiego budżetu, to najlepiej coś znaleźć w dobrej firmie, co pasuje w ramionach i na wzrost. Z polskich firm polecałbym tylko trójkę Vistulę, Bytom i Próchnik. Pozostałe polskie firmy mają wyraźnie gorsze materiały i wykończenie.

Między szyciem na miarę a kupieniem z garnituru "z wieszaka" jest zawsze opcja MTM, czyli dopasowywanie konkretnego modelu do sylwetki.

 

Ile Narzeczony ma ramionach i jakiego jest wzrostu?

olciaa91

Żona, Warszawa

Mój mąż kupował w Żarach w salonie mody ślubnej `Kolekcja`. Tam jest przemiły i bardzo profesjonalny Pan, który ma własną krawcową. On wszystko zaznacza, opisuje, a ona zajmuje się wszystkimi przeróbkami. Wszystko w cenie garnituru, która jest naprawdę niewielka. Daliśmy bodajże 800zł za garnitur, koszulę, pasek i spinki do mankietów. 

pantera83

Żona, Warszawa

A wiecie gdzie w Warszawie albo w oolicach Warszawy można trafić coś ciekawego i nie drogiego..?

koteczek

Żona, Warszawa

ostatecznie kupiliśmy garnitur w zielonogórskim Meteorze - było to nasze drugie miejsce w którym szukaliśmy - i nawet niedrogo, także polecam! śliczny, grafitowy; zostały koszule które Tomek kupi najpewniej w Igiełce w centrum...

jasia

Żona, Warszawa

pantera, jak dla mnie Roland :-)

karolina23435

Żona, Warszawa

Moj Patryk pewnie też bedzie szył na miare bo jest chudninka straszna. śmieje sie ze jak nie przytyje to kupimy w Piotrusiu Panie;)

Karolina Orzechowska

Żona, Kraków

Żadne kupowanie tylko szycie na miarę. Z moim narzeczonym tyle się oszukaliśmy garnituru w sieciówkach i nie znaleźliśmy kompletnie NIC, a ceny to mają jak z kosmosu. Dlatego wylądowaliśmy w studiu Vratelli w Krakowie i tam Pani projektantka uszyła dla mojej chudzinki przepiękny garnitur, który leży na moim narzeczonym idealnie i jest uszyty z bardzo dobrej jakości tkanin. Pani projektantka doradziła nam uszycie garnituru metodą Bespoke i to był strzał w 10, bo oprócz tego, że leży perfect to jeszcze mój narzeczony nie wygląda za chudo, czego się w sumie obawiał.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: