Jakie wino?

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

Elenor

Żona, Warszawa

U mnie był Monbazillac biały, słodki oraz wytrawne, czerwone ale nie pamietam nazwy musiałabym zejśc do garażu sprawdzić karton(przy okazji napisze)...razem 24 butelki...poszło wszystko :)

Monbazillac opłaca się tylko i wyłącznie jeśli macie dojścia z zagranicy np Fracji czy Belgii ( rodzina znajomi)... u nas to wino kosztuje w granicach 80 zł za to we Francji tylko 4-6 euro. Róznica jest ogromna ale wino na prawdę extra. Kazdemu polecam nie tylko na wesela. Ja jestem z tych co uwielbiają wina a że Tesciowa moja mieszka w Belgii to mni od czasu do czasu przesyła :)

gosia765

Żona, Warszawa

Ja  poszłam na łatwizne - koleżanka mi podpowiedziała i kupowałam  gotowe zestawy win weselnych  i nie było problemu z liczeniem i doborem- macie wina  ilościowo przeliczone (36 butelek na 80 osób) jedynie dezycja że kupujemy wina włoskie ( ja osoboście lubie)   no i powiem ze winka trafione w 100% - miałam w zestawie 5 różnych winek  w tym oczywiscie i biale i czerwone i białe musujace, po kilka butelek z każdego

wszystkie wytrawne.  Nic nie zostało

Octavia

Żona, Warszawa

Gosiu, a podałabyś mi nazwę tego sklepu gdzie kupowałas w zestawie wino weselne? Bardzo bym Cię prosiła

donatkowa

Żona, Warszawa

Ja chce Kadarkę bo sama chętnie pijam to wino

gosia765

Żona, Warszawa

Sklep to winezja.pl 

sprawdź sobie (  teraz mają super dużą wyprzedaż - zamawiałam wina na prezent właśnie , fajne ceny , można wyprobować to co byś chciala na wesele np )

Slubiweselle_pl

Żona, Warszawa

Polecam raczej słodsze wino jako dodoakowy alkohol,czyli : Monte Santi lub David Mogen,te marki zbierają bardzo dobre opinei na wielu forach,więc warto spróbować :)

Misiulka72

Żona, Warszawa

Witam, u mnie już tuż  tuż ten dzień ! Z mojej strony rodzice zaproponowali mi żebym przejrzała ofertę dekanter.pl i myślę że to bedzie najlepsza opcja. Winka od 30 zł się zaczynają ale jak się bierze więcej to jest raabat. Więc :) Mam nadzieję, że winko jakie wybrałam posmakuje gościom. ROSSO PICENO SALADINI PILASTRI

lolitkaaa

Żona, Warszawa

u nas winko będzie tylko opcjonalnie, bardziej stawiamy na mocne trunki.

nickniewazny

Żona, Warszawa

Ja o siebie polecam JP Chenet, b.dobre wino, regularna cena to ok 23 złote, ale często w marketach jest promocja i można je kupić za 12 zł.

Misiulka72

Żona, Warszawa

Jeśli mogę Ci podpowiedzieć to polecam http://www.dekanter.pl i MARIONETTE.

lolitkaaa

Żona, Warszawa

oj kupujemy z 10 win więc i 30 zł możemy zapłacić :) z wódką polanin zaszalliśmy to na winie nie będziemy oszczędzać :)

Slubiweselle_pl

Żona, Warszawa

W takim razie jak najbardziej warto i daj znać czy wszystkie wina smakowały gościom oraz na jakie ostatecznie sie zdecydowaliscie. Ja stawiam na półsłodkie:)

Misiulka72

Żona, Warszawa

Tak się zastanawiam nad  GORU EL BLANCO - ktoś moze mi podpowie? Wiem.. to białe wino, ale szczerze u mnie wszyscy lubią białe wina... tylko boje sie ze do miesa nie bedzie pasowac. oczywiscie takie winko bedzie stalo na odzzielnym stoisku z alkoholami ale jednak... na dekanter.pl jest za 33 zł , może macie coś podobnego smakowo do tego powyżej właśnie 25 zł ?

Kasa93

Żona, Warszawa

Faktycznie sklep Winezja ma bardzo dobre wina, ja na wesele zamawiałam u nich taki zestaw weselny do 80 osób i byly pyszne, rozne rodzaje wiec kazdy coś sobie przypasował a w dodatku spokojnie starczyło, chyba 2 albo 3 nawet zostały

malata

Żona, Warszawa

U nas było stosunkowo mało gości więc nie przesadzaliśmy z ilością zakupionego wina ani wódki, co prawda byly obawy, czy wystarczy, ale koniec końców nie zostało dużo nadwyżek, a przede wszystkim nie brakowało.

My postawiliśmy na mieszankę, czyli wzięliśmy trochę półsłodkiego, słodkiego i wytrawnego więc nie było narzekania, że nie ma czegoś, czego goście by chcieli.

anasti

Żona, Warszawa

fresco

Mariola20

Żona, Warszawa

na naszym weselu były dwa rodzaje, białe i czerwone zamawialismy na http://www.wina.com.pl/ udało nam się zdobyc fajny rabacik :)

Krzysztof Sulwiński

Mąż, Szczecin

Niezależnie od tego, na wybór jakiego wina się zdecydujesz, zadbaj o to, aby było ono przechowywane w odpowiednich warunkach. Tutaj przydatny może okazać się zakup chłodziarki na wino. Model http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/przechowywanie-zywnosci/chlodziarki-do-wina/-/catalog/1532703/ccv-1420-glmieści aż 70 butelek! Na niewielkie wesele będzie idealna!

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: