Zespół na wesele lubelskie

justynka12

Żona, Warszawa

Witajcie:)

emocje już trochę opadły bo nasz ślub miał miejsce w sierpniu 2013 r. Chciałam się z wami podzielić doświadczeniami.. Najważniejsza kwestia czyli zespół-długo głowiliśmy się jaki wybrać ponieważ na rynku spory wybór-zróżnicowany co do jakości usug jak i rozpiętości cen(wiadomo że to tez miało znaczenie) przypomnieliśmy sobie o naprawdę fajnym zespole który grał  na  weselu u naszych znajomych, zadzwoniliśmy- nas szczęście mieli wolny termin akurat wtedy gdy nam odpowiadało-co do ceny nie przesadzona-a byliśmy zachwyceni. Zespół nazywa się "JELENIE W TERENIE" :). Grają rewelacyjnie,wokalista ma świetny głos i mnstwo roku osobistego:)-współpraca znakomita:) Goście bardzo chwalili zespół. na oczepinach masa śmiechu bo zabawy oryginalne(ale też ze smakiem):) . gólnie wspominam zespół bardzo dobrze-polecam serdecznie-i bardzo dziękuję chłopakom jak i Pani wokalistce:)

 

 Co do sali wybraliśmy Hotel Lwów i również byliśmy zadowoleni-pyszne jedzenie w dużej ,ilości ładna sala-obsługa też w porządku:) dziękujemy:)

Nati Buk

Żona, Kraków

Na dzień dzisiejszy na wesele w lubelskim mogę polecić Fiestę. Bardzo fajna kapela, ciekawa muzyka, świetne wokale i saksofonowe wstawki — bajka!

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: