fotobudka na wesele - świetna atrakcja

Strona
1 2 3 4 5
z 5
Następna

maryjane82

Żona, Warszawa

Uważam, że fotobudka na weselu to strzał w dziesiątkę.

U mnie będzie [spam]

Mają świetną opcję księgi gości z fotografiami gości i dedykacjami...

Jaka jest Wasza opinia?

niebieski1820

Żona, Warszawa

No no fajna sprawa jak ktoś ma dużo kasy i robi duże wesele .To może jak już polecasz tą firme to zdradź ile kosztuje taka atrakcja ?

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

idealna reklama :)

 

jak dla mnie fotobudka jest nie potrzebna - prawie każdy ma fotografa, a jeżeli on jest dobry to budka nie jest potrzebna, ponieważ on też ma różne akcesoria i pomysły na świetne zdjęcia gości...

niebieski1820

Żona, Warszawa

natka92 jak ktoś ma kasę i nie ma co z nią zrobić to bierze nawet i fotobudkę aby gadali co u nich na weselu było a pewnie coś takiego drogie jest o to pewnie wesele z 70 tys kosztowało . Mnie to nie przekonuje . 

Chandni

Żona, Warszawa

fotobudka jest fajnym pomysłem i my ją chcieliśmy.I włąśnie z powodu kosztów chyba zrezygnujemy.  Wiadomo to kosztuje ale nie takie żeby koszt wesela wzrósł do 70 tys. . Jej koszt to ok 1000 zł .

niebieski1820

Żona, Warszawa

Chandni ja tylko podałam przykładowo te 70 tys i że osoby na weselu by pewnie tak gadały . 

1000 zł to naprawdę bardzo spory wydatek jak na nas . 

Chandni

Żona, Warszawa

Pewnie tak :) dla nas tez to dość sporo. Wolę te pieniążki przeznaczyć np na ubiór siebie :P dlatego też zrezygnujemy. Ale jak dla mnie pomysł fajny

marciak_19

Żona, Warszawa

Ja mialam fotobudke na weselu,zrobiona przez siebie.Kupilam polaroida i 10 wkladow po 10 zdjec.Zbieralam gadzety np .maski,kapelusze,okulary.Mamy swietna pamiatke w ksiedze gosci:)Koszt zdjec i aparatu 500zl+gadzety.

niebieski1820

Żona, Warszawa

marciak_19  to nawet tanio wyszło . W kiędze gości to napewno świetnie to wygląda :) 

Ja zrobię troche inaczej fotograf zrobi zdjęcia a ja po weselu sama je wkleje do księgi .

dopi2015

Żona, Warszawa

My będziemy mieć fotobudkę bo zwyczajnie nam się podoba i bardzo się na to cieszę. Zresztą będzie to zabawa w ramach księgi gości - ludzie będą wklejać swoje zdjęcia do księgi gości, do tego jakiś komentarz i będzie fajna pamiątka na całe życie.

marciak_19

Żona, Warszawa

Miedzy innymi tak wygląda jedna ze stron w naszej ksiedze:)

Przykleiłam je sama wczoraj na pierwszych stronach ksiegi,bo były dwie wolne.Tu jestem ze swiadkowa i nasza bardzo dobra znajoma:)

niebieski1820

Żona, Warszawa

marciak_19   fajnie to wygląda :) A pamiątka na całe życie i to za połowę fotobudki która kosztuje dosyć sporo :) 

jfilip

Żona, Warszawa

U Nas fotobudka się sprawdziła każdy bez wyjątków chciał zdjęcie w przebraniach co zostało uwiecznione w księdze gości. Koszt zapewne w zależności od miejscowości. Nasza fotobudka za 2 godziny 800 zł bez limitu zdjęć. 

sysia01210

Żona, Warszawa

Ten kto uważa że fotobudka jest nie potrzebna żyje w błedzie ;D mieliśmy na weselu fotobudkę i każdy zachwycony ... nawet starsze osoby ubierały się w te śmieszne gadżety i pozowały :) naprawde najlepsza atrakcja dla gości jaka może być:) Polecam FOTOMYK z Lublina najlepsi w tej branży ;D:)

sysia01210

Żona, Warszawa

PS. My za 2 godz zapłaciliśmy 600zł zdjęcia bez limitu i obcja greenscreen za darmo:)

mirel109

Żona, Warszawa

Sama osobiście wynajmuję fotobudki i szczerze mówiąc nie widziałam jeszcze atrakcji, przy której ludzie bawili by się lepiej. Osobiście polecam każdemu ten rodzaj rozrywki. Ceny dobrej jakościowo budki zaczynają się od 600zł w pakietach minimalnych. Tych słabych jakościowo nie polecam, kasa wydana w błoto.

 

AlekSob

Żona, Warszawa

http://www.fotokasia.com.pl/ Foto z Rudy Śląskiej

Oni tez w swojej ofercie posiadają Foto Budkę. W pełnym pakiecie, tym najdroższym 2 godziny fotobudki jest za darmo. Do wyboru jest też sesja studyjna - my ja mieliśmy, bo nie mieliśmy za dużo osób chętnych do fotobudki, a studio rozwinęli tak samo szybko jak fotobudkę.

Nie wiem jak to teraz cenowo u nich wygląda, jakby sama fotobudka - chyba 500/600 zł za 2 godziny, ale to już fotografów popytajcie - napiszcie, zadzwońcie

AgataGie

Żona, Warszawa

Na naszym weselu również była fotobudka. Faktycznie trzeba się trochę wykosztować, jednak myślę, że jest to warte swojej ceny. Obawiałam się, że goście będą podchodzić do takiej zabawy z rezerwą, jednak wszyscy z chęcią się przebierali i ustawiali przed fotobudką. A to, że goście po weselu prosili o dodatkowe nagranie im zdjęć z fotobudki świadczy, że chyba się podobało. Polecam Cuda Wianki z Wrocławia, zapewnili nam naprawdę dużą dawkę śmiechu.

Agniesia19

Żona, Warszawa

My trochę żałujemy, że nie wzieliśmy w ubiegłym roku fotobudki. Miesiąc później, byliśmy na weselu z fotobudką i było na prawdę fajnie. Znajomi przez dwie godziny dostali na prawdę bardoz dużo zdjęć. W zasadzie to non stop, ktoś przy niej był. Nie wiem czy zdjęć nie było około tysiąca.

Kasikk9

Żona, Warszawa

koszty w sumie niewielkie tej fotobudki a z opisów wynika, że atrakcja niezapomniana

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5
z 5
Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: