fotobudka na wesele - świetna atrakcja

Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia Następna

aleksandraa92

Żona, Warszawa

Witam serdecznie

Ostatnio zaczarwała mnie fotobudka. Intesywnie o tym myśle. Szukam osób które miały z tym styczność (widziały, brały udział) to świetna zabawa tymbardziej że my jesteśmy typem wesołej i żartobliwej pary :) Czekam na opinie :)

Ho Ho Hooooo to już tylko 142 dni! :)

ZakochanaZłośnica

Żona, Warszawa

byłam na weselu z fotobudką,młodzi obok położyli na stoliku ksiegę gosci więc każdy mogł do życzeń dołączyc zdjęcie bardzo fajna sprawa.mi się podobało,starszym osobom mniej ot zbędny wydatek ;p gdybym miała więcej kaski i nie musiała oszczędzać skorzystałabym ;)

Habisia

Żona, Warszawa

Mi się ten pomysł podoba bardzo :) Ale niestety jest kosztowny poza tym u mnie na weselu będzie nie wiele osób, które by z tego skorzystały więc nie ma to sensu ;) 

milusia74

Żona, Warszawa

z kosztami to różnie bywa. przede wszystkim od firmy, z którą się ma umowę. moja koleżanka korzystała z firmy z Kedzierzyna-koźla i jest bardzo niezadowolona. koszty to jedno, a obsługa budki to drugie

Saberity

Żona, Warszawa

Atrakcją można nazwać coś w stylu fajerwerków lub fotobudki (to drugie polecam!). Na swoim weselu miałam wynajętą foto-budkę z party-king. 3 godziny możliwości robienia zdjęć, wydane na to 1000zł, ale zabawa i zdjęcia jakie przy tym powstały - bezcenne :)

storczyk04

Żona, Warszawa

Mi również bardzo podoba się pomysł fotobudki od kiedy zobaczyłam ją na targach ślubnych :) na własnym weselu nie wiem czy będe ją mieć ze względu na dodatkowy wydatek ale intensywnie o tym myśle :D

littlemonkey

Żona, Warszawa

Byłam na weselu z fot

obudką i bardzo mi się ta atrakcja spodobała :) prawie wszyscy goście robili sobie śmieszne zdjęcia  :) fajna pamiątka dla Młodej Pary.  Ale moim zdaniem sprawdzi się tylko na weselu, gdzie będzie dużo młodych osób,  a starsi wyluzowani :) dzieci też robiły sobie razem zdjęcia. 

mmonikamm

Żona, Warszawa

Ale moim zdaniem sprawdzi się tylko na weselu, gdzie będzie dużo młodych osób,  a starsi wyluzowani :)

Zgadzam się. Dużo zależy od charakteru Twoich gości, od ich wieku. Musisz ocenić, ile osób skorzystałoby z takiej atrakcji. 

To też spory wydatek, jak dla mnie - zbędny. Jeśli macie fotografa, można poprosić go, aby przez np. pół godziny robił zdjęcia chętnym z różnymi gadżetami.

beata91

Żona, Warszawa

Byłam na weselu z fotobudka - swietna atrakcja! Jak oglądałam później pamiątkową księgę gości z tymi zdjęciami, to wiedziałam, ze u mnie koniecznie musi być!

Kasikk9

Żona, Warszawa

Ale tak w sumie sobię myslę, że można zatrudnić profesjonalnego fotografa, który cyknie z kazdym gościem zdjęcie, również z rekwizytami. Myślę, że takie zdjęcia będą dużo lepszej jakości niż te z fotobudki. 

Elenor

Żona, Warszawa

My mamy tzw szaloną budkę gdzie fotograf robi zdjęcia własnie z rekwizytami. Rozstawia się z całym sprzętem gdzies gdzie nie przeszkadza, ma ramy i inne gadżety :D Potem będziemy rozsyłać gościom ich szalone zdjęcia :)

Jusst

Żona, Warszawa

Wlasnie moja ksiega gosci bedzie zrobiona ze zdjec z fotobudki. Cena dosc wysoka ale nielimitowana ilosc zdjec a wynajecie na 2 godziny to 720zl.

Elenor

Żona, Warszawa

Ja mam własnie taką opcje z fotografem gdzie bedzie robił śmieszne zdjęcia z gadżetami :) Fajna sprawa, polecam :)

kasik1511

Żona, Warszawa

my bedzimey mieć foto budke z spersonalizowanymi zdjeciami, bedzie na ramkach napsiane ze to nasze wesele... wynajelismy ich na 2h i mysle ze bedzie przednia zabawa. Kupilismy ksiege gosci ( osobno) zrobie w nij krótka historie o nas a póxniej instruktarz dla gosci zeby wklejali jedna kopie zdjęcia z dedykacja :)

Mysle ze bedzie mega pamiątka :)

dodaje przykąłdowe ramki :

czerwcowa16

Żona, Warszawa

Elenor możesz coś więcej powiedzieć o tym jak i gdzie fotograf będzie robił zdjęcia, skąd masz gadżety itp. podoba mi się pomysł z fotobudką, ale to jednak niemały wydatek.

kasik ile płacicie za godzine wynajęcia fotobudki?

Elenor

Żona, Warszawa

Czerwcowa 16

Gadżety ma już fotograf. Można oczywiście się z nim dogadać i coś dokupić. Właśnie musze sie dowiedziec co mój ma. Tak więc fotograf rozkłada sie z tłem gdzieś gdzie nie będzie przeszkadzał. Obol leżą gadzety, goście wybierają i fotograf robi zdjęcie tyle;) Jest to opcja w ofercie u mojego więc ja nie musze się niczym martwić.foto i video-Fotovidia z Radomia.

kasik1511

Żona, Warszawa

czerwcowa16

my wybnajelismy SpeedFoto z Leszna ( woj. wielkopolskie). Zapłacilismy 845zł za 2h zdjec.

Oni posiadaja juz wszelkiego rodzaju gazety, do tego te szablony do wyboru, lub własne propozycje ;) i mozemy spersonalizować tło zdjeć. Mozemy wybrac czy am byc klasycznie budka, czy ściana foto ( fot press czy jakos tak).

www.speedphoto.pl/cennik#promocje

mozecie też popatzreć na facebook :)

cos takiego chemy, ale nie wiem czy z czarno/czerwona kotarą  a moze białą :)

beata91

Żona, Warszawa

my płacimy 1250 zl za 4 h :) tez z kotara, żeby goście nie byli skrępowani i żeby wyszło mnóstwo śmiesznych zdjęć;D

beata91

Żona, Warszawa

my płacimy 1250 zl za 4 h :) tez z kotara, żeby goście nie byli skrępowani i żeby wyszło mnóstwo śmiesznych zdjęć;D

kasik1511

Żona, Warszawa

beata91, zdecydowalismy sie na 2h, bo polecił nam do pracownik SpeedPhoto. Oni maja napisane, że 2h to wystarczajaco na wesele max do 100osób. CHodiz o to zeby się impreza nie przeniosła do fotobudki ;)

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: