fotobudka na wesele - świetna atrakcja

Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia Następna

beata91

Żona, Warszawa

u nas będzie ok. 180 osób, dlatego my zdecydowaliśmy sie na 4h:)

kasik1511

Żona, Warszawa

beata91, wow masakra wielkie wesele :D

nasz budzet by tego nie wytrzyła .... i tak na myśl odkładania cąły rok i wydania tego w jeden wieczór aż ciarki mi po plecach chodzą :D

beata91

Żona, Warszawa

my odkładamy od półtorej roku, ale przynajmniej miało sie jakiś cel i przyjęcie będzie tym wspanialsze z mysla, ze samemu sie na to zapracowalo:)

kasik1511

Żona, Warszawa

beata91, dokłądnie tak :)

o ile łatwiej by było gdyby rodzice mogli nam pomódz, ale takie czasy..... ;)

beata91

Żona, Warszawa

nam by chcieli, jednak wolimy sami :) 

kasik1511

Żona, Warszawa

w naszym wypadku, to my pomagamy rodzicom :)

Elleqa

Żona, Warszawa

Fajna sprawa taka budka, jest przy tym sporo zabawy, a zdjęcia czasem nieziemnskie;D

marcia122

Żona, Warszawa

Na naszym weselu był pokaz sztucznych ogni. Wszytkim gościom się podobało.

Sabibka

Żona, Warszawa

Fajny pomysł. Ja już dawno po ślubie ale jak bym  mogła cofnąć czas to na pewno chiałabym coś takiego miec. Decyzja nalezy do was. Zawsze to coś nowego.

ryska

Żona, Warszawa

Tak to na pewno jest coś nowego ale niestety to jest drogie :( z tego co przeglądałam jakieś strony to nie można było się spotkać z czymś tanim..Wszystko się okazało, że było słabe i się tak również okazało, że było trochę miękkie. Mi się to nie podoba, że ludzi naciągają.

mirel109

Żona, Warszawa

słabe? pracuje jako fotograf na weselach i uwierz mi, że za każdym razem fotobudka ma super wzięcie. Oczywiście nie kazdej firmy bo są i tandetne budki ale kilka razy spotkałam się np z my funny box gdzie wszystko prowadzone było jak dla mnie genialnie i dzięki temu ja też mam dobre zdjęcia. Nie ma sie nad czym zastanawiać. Ceny są wysokie bo firmy zmuszone są odprowadzać VAT oraz podatek dochodowy.

bażej776

Żona, Warszawa

No i tak ma być kochana :) to jest teraz bardzo popularne i teraz coraz więcej młodych małżeństw na to się decyduje i chcę z tego skorzystać. Na pewno to jest ciekawa opcja ;) u mnie w mieście też już coś takiego powstało i widać na fanpage, że to się powoli wszystko rozkręca.

Grażynka56

Panna młoda, Warszawa

Fotobudkę miała moja córka na swoim weselu i młodzi się przy tym dobrze bawili, córka była zachwycona. My starsi tez się później przekonaliśmy do tej zabawy. Studio MTJ dało razem z fotobudką dużo różnych czapek i innych kolorowych rzeczy, więc goście spędzali tam sporo czasu.

mimelek

Żona, Warszawa

Super zabawa byłam ostatnio cały czas coś się działo goście uśmiechnięci ekstra foty. Ja już zarezerwowałam bo wybrałam firmę - mam sprawdzoną i było świetnie wiem już co i jak :)

Polecam firmę beeba.pl bo było super! na priv dam namiary jakby ktoś chciał :)

jesica

Żona, Warszawa

Fajerwerki były zawsze na weselach i tego typu przyjęciach i dzisiaj tez cżesto się robi pokazy sztucznych ogni, ale częściej z firmą pirotechniczną, bo dzisiaj takie pokazy można zrobić naprawdę dużo ciekawiej, np jak to robi firma Click Pyro & Art, aż miło oglądać kolorowe rozbłyski na tle gwiazd w środku nocy :)

biedroska

Żona, Warszawa

Ja również polecam fotobudkę. Super zabawa! a do tege pamiątkowe dvd ze zdjęciami wszystkich gości. My wynajeliśmy firmę fotowariacje (Warszawa), mają naprawdę śmieszne rekwizyty. Cena przestępna, a widok teściowej w peruce i różowym szalu- bezcenny! :D

Sunsine

Żona, Warszawa

U znajomych nie było co prawda budki ale taki kącik z polaroidem i księgą gdzie można było wkleić zdjęcie i napisać jakieś życzenia. Super atrakcja!

Reme

Żona, Warszawa

zdecydowanie za! długo się wahałam a ostatecznie zdecydowałam się na fotobudkę z fotolamy http://fotolama.pl/.  była super zabawa :) do tego zamowiliśmy księgę gosci i jedna osoba z obsługi dbała, żeby odbitki trafiały własnie tam więc i my i goscie mają bardzo fajne pamiątki :) 

biedroska

Żona, Warszawa

moim zdaniem super pomysl, frajda dla wszytskich (zwlaszcza po paru kieliszkach;p) no i pamiatka! moja znajoma miala na swoim weselu i wynajmowala w komplecie budke i barmana z malym barem mobilnym stąd www.craicford.pl

mirel109

Żona, Warszawa

u nas przed budka stanęła nawet mama, która jak ognia unika zdjęć:D www.myfunnybox.pl  :) My akurat mieliśmy na 3 h i nagrali nam zabawę przy budce na filmie z wesela. Do tej pory każdy kto ogląda film zanosi się śmiechem:D

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: