fotobudka na wesele - świetna atrakcja

Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia

Natalinka

Żona, Warszawa

Fotobudka na weselu to świetny pomysł :) Goście mają niezły ubaw :)

HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

Fotobudka, Wrocław

Zamiast wynajmować fotobudkę polecamy wypożyczenie aparatów typu polaroid Fuji Instax Mini. Wypożyczenie Instaxa na cały weekend jest dużo tańsze i jest więcej zabawy przy przy robieniu zdjęć samemu i przez gości, niż przy fotobudce na 3 godziny gdzie wszystkich trzeba zebrać do kupy w określonym czasie :-)
W HQ Fotolab we Wrocławiu wypożyczamy aparaty Instax Mini na wieczory kawalerskie, panieńskie, na wesele i inne imprezy rodzinne:-)
Aparaty wypożyczamy na terenie całej Polski.
Wypożyczenie na cały weekend (3dni) Instax Mini 8 kosztuje tylko 60zł + wkłady.

Wideofilmowanie i Artystyczna Fotografia Ślubna IdMultimedia

Fotograf, Warszawa

Pewnie, że fotobudka to świetny pomysł, fajna zabawa dla wszystkich gości i duży ubaw. Fajnie do tego położyć gdzieś obok księgę gości i wtedy każdy by wklejał tam zdjęcie z jakimś wpisem :) Dla młodych to później super pamiątka! ;)

Katarzyna Dąbrowska

Panna młoda, Sosnowiec

My się zdecydowaliśmy na https://fotobudek.pl/ Moja przyjaciółka go miała i ja też się zdecydowałam, bo było super! Fajne tła, gadżety i dobrze oświetlone zdjęcia. Jeżeli nie jesteście zdecydowani, to uwierzcie, że warto!

Agata Kruzel

Fotograf, Bielsko-Biała

Fotobudka nie jest drogim przedsięwzięciem ;) wynajęcie jej to koszt zazwyczaj około 300 zł. Oczywiście, tak jak komentarze powyżej wskazują można skorzystać z usług fotografa.

Benibab Benibab

Panna młoda, Pozezdrze

hej

Bożena Lipińska

Żona, Kraków

nie zgodzę się że "dobry fotograf zastąpi fotobudkę". przecież najlepsi robią reportaże i nie zajmują sie "gadżetami" ;) fotobudka to bardzo fajna sprawa i goście przy tym świetnie się bawią a dodatkowo mają pamiątkę. u nas była fotobudka.eventteam.me i gdybyśmy powtarali taką impreze to na pewno zdecydowalibyśmy się na nich ponownie!

Magda Mandarynka

Żona, Koszalin

Ludzie, dajcie spokój, nie narzekajcie na koszty! Przecież to jest jeden z najważniejszych dni w życiu, owszem jest to drogi dodatek, ale moim zdaniem jest super! Razem ze swoim tż zdecydowaliśmy się "zaszaleć" i zamówić taką fotobudkę.Zamawialiśmy stąd , chłopaki świetnie podrzucali jakieś pomysły, wszyscy się dobrze bawili. Co prawda, najwięcej czasu spędziły w budce dzieci, ale co innego mają robić na weselu? Pobiegały trochę, pojadły smakołyków i od razu do budki leciały. Ale można powiedzieć, że dorośli też się bawili w niej jak dzieci hi hi hi.

Teresa Warzecha

Żona, Warszawa

Sama w przyszłym roku planuję wesele i zastanawiam się nad wynająciem foto budki. Będziemy miec co prawda fotografa, ale uważam, że jest to fajny pomysł na dodatkową atrakcję ;)

Kasia królik

Żona, Warszawa

Ostatnio mija siostra na weselu gdzie była super zabawa z fotobudką. Zdjęcia naprawdę fenomenalne i wszyscy goście baaardzo zadowoleni. zastanawiam się nad takim atrakcją na swoim weselu.

Maja Kaczmarek

Żona, Warszawa

Mi się ten pomysł nigdy nie pdoobał, zwłaszcza, że firma zainkasowała 950 zł, a potem uznała, że budka została uszkodzona i trzeba im oddać 1500 zł. Procesujemy się z nimi w oparciu o ten artykuł: https://vindicat.pl/baza-wiedzy/klauzula-wykonalnosci-jak-uzyskac-nakaz-zaplaty-cz-2/

kubixC adamowski

Gość na weselu, Siedlce

sam na moim slubie robiłem zdjecia w fotobudce pierwsza lepsza strona o tym fottobox.pl super zabawa zdjecia wyszly bardzo dobrej jakowsi :)

Katarzyna NN

Gość na weselu, Kraków

Jestem zdania, że fotobudka to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o atrakcję na weselu. Jest przy tym masa śmiechu i zabawy. Na dodatek można stworzyć księgę gości, która będzie pamiątką na lata.
Ze swojej strony mogę polecić tą fotobudkę: http://selfikomat.pl/
Spore doświadczenie, realizacja zlecenia na medal.

wojciech Swiech

Pan młody, Katowice

Nie no, fotobudka na weselu to naprawdę strzał w przysłowiową dziesiątkę. Na naszym będzie obowiązkowa, a możemy to mówić na podstawie wesel naszych przyjaciół. Jeżeli są fajni Goście, zabawa w fotobudce jest naprawdę świetna. Najbardziej spodobała nam się stąd (i nie tylko nam, bo potem wszyscy już szli w tą fotobudkę) bo można było drukować gadżety w technologii 3D — czyli jakiekolwiek chcesz, są! A takie bardziej oczywiste jak choćby Star Wars już mają, także w ogóle.

Andzia Mazurek

Żona, Warszawa

My nie mielismy fotobudki. Sama sala Biały Fortepian gdzie odbylo sie wesele byla na tyle piekna i duza ze wybralismy inne atrakcje tj magika i pokaz baristy :) bylo idealnie

Ana K

Panna młoda, Wrocław

Na pewno dobrą propozycję mają na https://fotoboxik.pl . Bardzo modne teraz są tego typu urozmaicenia i wiele osób z nich korzysta. Warto szukać takich propozycji.

Marta Nowak

Panna młoda, Warszawa

Wynajęcie fotobudki na wesele jest świetnym na pewno świetnym pomysłem. Pozwoli rozruszać i rozbawić prawie każdego gościa. Ze swojej strony mogę polecić fotobudkę w Warszawie. Oprócz wynajmu fotobudki w ofercie posiadają również napis LOVE oraz księgę gości.

krzysztof rajski

Gość na weselu, Warszawa

u mojego kolegi na weselu fotobudke zrobiła naprawde duzą furorę zamawiał tą <a href="fottobox.pl/">anchor</a> naprawde fajna zabawa i chyba uzyje ja na swoim weselu :)

Bożena Lipińska

Żona, Kraków

ja na wesele zamiast fotobudki postawiłam na dodatkowy aparat, który wypożyczyłam tutaj http://aparatnawesele.pl/ i spotkało się to z bardzo fajnym odbiorem ze strony moich gości — bardzo zaangażowali się w robienie zdjęć, dodatkowo do aparat dołączone zostały takie gadżety jak w fotobudce więc mam sporo zdjęć ze ślubu i piękną pamiątkę!

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: