Wyjątkowe winietki na stoły weselne

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Witajcie przyszłe żony i mężowie ;). Sam jestem już rok po ślubie i chciałbym w pewien sposób pomóc Wam w tym weselnym boju przygotowań. Jak wiadomo wszystko kosztuje, na wszystko mamy mało czasu, a nie zawsze możemy trafić na coś, co nam się naprawdę podoba.

 

Jestem grafikiem i mam Wam do zaoferowania kilka wzorów winietek na Wasze wesele. W odróżnieniu od ogólnie dostępnych wzorów te wyróżnia innowacyjność i kompromis między sztampowymi winietkami, a nowoczesnym wyglądem. Po więcej informacji zapraszam na aukcję na Allegro.

 

Zupełnie nowe wzory winietek!

 

PS. Mam nadzieję, że post nie zostanie skasowany. Po prostu oferuję alternatywę dla przyszłych małżeństw. Przechodziłem przez to samo i gdyby ktoś z podobną ofertą wyskoczył mi w ubiegłym roku, na pewno nie przeszedłbym obojętnie. Dziękuję!

Liliana Przybyłowicz

Żona, Bydgoszcz

Super! Ja już skorzystałam ze stronyhttps://slub-i-wesele.pl/oryginalne-winietki-weselne/robiąc swoje winietki ślubne ale z pewnością polecę te Twoje swoim koleżankom <3

Katarzyna Polak

Panna młoda, Kraków

ja wybrałam winietki ze strony https://stronawesela.pl/winietki-slubne mają ogromny wybó motywów i świetną jakość! polecam sama byłam bardzo zadowolona

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: