Jak się poznaliśmy? - piszcie swoje historie

jansed

Żona, Warszawa

Witam

Postanowiłem założyć taki wątek, może być interesujący :) . Jak poznałem swoją żonę? To było wtedy, kiedy miałem szkolenia bhp. Zajęcia się skończyły. Zbierałem materiały z ławki, nagle traf chciał, że ktoś niechcący mnie popchnął. Wszystkie materiały wyleciały mi z ręki. Wtedy pochyliła się nade mną dziewczyna (przyszła żona :) ) oferując pomoc. W ramach podziękowania, zapytałem czy nie chciałaby się umówić na kawę, herbatę, porozmawiać. Dalej wiadomo jak się potoczyło. Jak to się mówi, nic nie dzieje się bez przyczny :)

Pozdrawiam!

Beata G.

Gość na weselu, Warszawa

Ja mojego lubego spotkałam w Warszawie. :) Był tam wtedy na konferencji w hotelu Rialto, a ja też akurat nocowałam w tym hotelu. Potem mielismy trochę zawirowań życiowych, mój wybranek mieszkał wtedy bardzo daleko, bo w Nowym Jorku, ale koniec końców jestesmy razem. Oświadczył mi się nawet w tym samym hotelu. Dlatego mam do niego sentyment i piekne wspomnienia z nim związane. :)

Zosia Dłużewska

Żona, Warszawa

A my oboje jesteśmy z Wawki ale poznaliśmy się w Szklarskiej na stoku, do dziś robimy sobie wypady zawsze w sezonie narciarskim. Teraz można tam wygodnie dojechać Polregio, podróż samochodem jest za bardzo męcząca

Beata Novack

Gość na weselu, Kraków

Mój mąż i ja poznaliśmy się na portalu randkowym https://bride-forever.com/belarus-brides Bardzo długo nie mogłem znaleźć bratniej duszy, ponieważ ciągle byłem w pracy. Miałam szczęście, że poznałam mojego przyszłego męża na portalu randkowym.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: