Wódka weselna

Strona
1 2 3 4 5 6
z 6
Poprzednia

madameestrella

Żona, Warszawa

paula 1x1 to na ile osób to wesele że aż 380 butelek? :O

A ja mam do Was pytanie: 

Oklejacie wódkę weselną specjalnymi naklejkami?

Wszystkie butelki czy tylko część?

weselniczka

Żona, Warszawa

Ja w ogole nie oklejam. Mamy Pana Tadeusza butelka sama w sobie jest ladna takze nie mam co oklejac :)

ulalalaa

Żona, Warszawa

Też nie oklejamy; oklejanie, moim zdaniem, kojarzy się ze starymi weselami lat 90-tych gdzie dodatkowo na stołach stały 2l butelki a wódka byłą własnej produkcji :) moja osobista opinia.

Ilona04

Żona, Warszawa

my tez nie oklejamy, kupimy tylka jaakies 30 smiesznych zawieszek na pierwsze butelki i tyle :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Witam,

My też mieliśmy Pana Tadeusza.

Wesele mieliśmy na 84 dorosłe (dzieci nie liczę) Kupiliśmy 120 butelek wódki, 30 czerwonego wina i 15 białego. Wesele z poprawinami.

Zostało nam 34 butelki wódki (dużo rozdaliśmy) 15 czerwonego wina a białe wino poszło całe 

Butelek na alko. nie oklejaliśmy :) ....ja tylko każdą butelkę przewiązałam czerwoną/pomarańczową wstążką (tak jak to się kiedyś robiło)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Też mam Pana Tadeusza i zastanawiałam się tylko nad wstążeczką, ale to jeszcze nie przesądzone.

PixieM

Żona, Warszawa

Wódka wódką ale co z innymi alkoholami?

Bez owijania w bawełnę, robię dziewczyny w alkoholah,  dla importera pracuję jako taki trochę handlowiec i w tym miesiącu mamy świetne promocje na wina :) np z okazji walentynek mamy akcje 'różowe szaleństwo' gdzie jedno wino kupujesz w cenie detalicznej a drugie masz za 1 zł :D generalnie od razu mi się to skojarzyło z weselami, że całkiem dobra oferta.

Czy któraś byłaby może zainteresowana? ;)

Chandni

Żona, Warszawa

A mogłabyś podać stronkę ? ;)

Ilona04

Żona, Warszawa

PixieM super sprawa z tymi winami :) a to gdzies w sklepie stacjonarnym czy mozna jakos on line ?

Agusia77

Żona, Warszawa

Ja kupiłam Żubrówkę biała przez internet. napisałam na stronie oferteo.pl że kupię wódkę na weselę i na drugi dzień zadzwoniła do mnie Pani z hurtowni, że może mi sprzedać 200 butelek po 17 zł szt. Planowałam kupić 160, ale podała kilka cen które nieznacznie się różniły i tak naprawdę łączna kwota za 160 butalek 0,5L wynosiła tylko 200 zł mniej niż za 200szt.

Jeszcze nie miałam dostawy a już zapłaciłam z góry, więc trochę się boję, dostawa ma być 27.02, a wesele we wrześniu :)

Wesele ma na 94 osoby razem z dziećmi, zespołem, fotografem, kamerą.

Więc ogólnie wychodzi około 80 osób dorosłych.

200 butelek na 80 osób to dużo, ale jeszcze purtelam, bramy, konkursy. Lepiej żeby zostało niż zabrakło ( będzie na roczek :):):))

Na butelki nie naklejam bo po pierwsze kojarzy mi się to z latami 90', a po drugie - trzeba najpierw zedzrzeć z wódki naklejkę, później nakleić nową i pamiętać, że butelki z taką naklejką mogą być trzymane w lodówce, ale w zamrażalce nie!!! Bo zaczynają się odklejać. A u nas będzie zamrażalka na wódkę.

Zamiast naklejek zrobiłam kokardki, bardzo ładnie wyszły, a na ponad 170 kokard wydałam mniej niż 20 zł

PixieM

Żona, Warszawa

Chandni i Ilona04  jak chcecie to w prywatnej wiadomości podeślijcie mi swoje maile to ja wam odeślę moje aktualne promocje, bo mam je w formie gazetki pdf ;)  (nie chcę tutaj podawać nazwy firmy, adresów czy stron www żeby nie robić nachalnej reklamy ;P)

jeżeli chodzi o zamówienia to najlepiej u mnie właśnie mailowo lub telefonicznie, kurier wam to przywozi pod same drzwi, a jeżeli zamówienie będzie na min 200zł to dostawa będzie darmowa, taki dodatkowy bonus ;)

paula1x1

Żona, Warszawa

magdameestrella wesele z poprawinami planujemy na jakieś 190 osób (w tym dzieci). Liczyliśmy litr na każdą osobę - wiem, że może to dużo, ale później chcemy jeszcze mieć tę wódkę na ewentualne chrzciny :). I oklejam tylko te butelki, które będą rozdawane na szlabany i dla gości w trakcie oczepin :) 

ulalalaa

Żona, Warszawa

Dzieczyny dostałyścię może ofertę win od PixieM ?

PixieM

Żona, Warszawa

Wybaczcie dziewczyny ale cały weekend spędziłam u mamusi i nie miałam dostępu do internetu :( jutro punkt 9 pojawiam się w pracy, robię sobię kawę i wysyłam wam oferty z winami ;)

Chandni

Żona, Warszawa

My na alkohol nie robimy naklejek. Sama robię krążki drewniane z wypalonym wierszykiem , sentencją . Kilka będzie z naszym zdjęciem A. takie sobie zażyczył :)

Karolina Zając

Panna młoda, Warszawa

A jak serwowaliście wódkę?

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

Zdecydowanie odpowiednio zmrożoną i w cooler’ach zasypanych lodem. Jeżeli chcesz żeby Wasze wesele było oryginalne, proponuje zastanowić się jeszcze nad whisky i brandy. Cechują się one wyszukanym smakiem, ślicznymi butelkami i powszechnym przekonaniem, że są dobrem luksusowym. Zdecydowanie niepowtarzany alkohol zrobi wrażenie na gościach!

patrycja moment

Gość na weselu, Kraków

Zimną :) Zadbali o to pracownicy lokalu w którym mieliśmy ślub :)
Wybierając alkohol na wesele od razu warto pomyśleć o tym czy chcesz go ozdobić ( my mielismy takie ozdoby — moim zdaniem fajnie to wygląda).. Możemy zlecić przygotowanie różnych stroików na butelki. Albo kupować gotowe. Możesz również zaprojektować etykietę samodzielnie i zlecić druk w drukarni.
Polecam również tę hurtownię z Krakowa:
http://www.alkoparty.pl
Kupowałam tam wódkę na wesele i jestem zadowolona.Mają dobre ceny.

Radosław Sałaciński

Mąż, Toruń

My kupowaliśmy wódkę w Toruńskich Wódkach Gatunkowych. Sami mieszkamy w Toruniu i kupiliśmy w ich sklepie firmowym. Mają całą gamę butelek typowo weselnych. O ich istnieniu dowiedzieliśmy się będąc na weselu kuzynki żony w maju tego roku. Z tego co wiem to wysyłają chyba też w Polskę. My wybieraliśmy butelki na ich stronie http://wodkanawesele.pl Smak jest ok, cena bardzo konkurencyjna no i nie trzeba naklejać samemu etykiet do butelek i kombinować!

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6
z 6
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: