Depilacja przez masaż?

Paulini

Żona, Warszawa

Dziewczyny, coś czego chyba żadna z nas nie lubi - pozbywanie się owłosienia.

 

Depilator jest spoko dopóki nie zaczną wrastać włoski. Powrót do maszynki to dla mnie znowu sucha i podrażniona skóra oraz szorstka szczecinka gdy odrasta. Po wosku miałam niestety jakieś krostki. Ostatnio jednak znalazłam coś nowego w Hebe. Depilacja przez masaż Epilette. Czy ktoś już wypróbował? W internecie nie za wiele na ten temat... Ja kupiłam i wypróbowałam.

Tu link do mojego filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=z51Jc4ZaF5w

 

A czy któraś z was miała z tym do czynienia wcześniej? Czy rzeczywiście włoski nie wrastają? Depilacja sama w sobie jest przyjemna, ale czy efekty trwają 2 tygodnie tak jak zapewniają na opakowaniu?

 

Anna Stawińska

Gość na weselu, Mielec

Widziałam coś takiego ale nie wiem czy jest to skuteczne. Obecnie zastanawiam się nad depilacją laserem.

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

Polecam ale jedynie jeśli jest to sprawdzony laser, najlepiej light sheer Bo tylko taki laser jest w stanie pozbyć się owłosienia na zawsze. Niestety ale inne rodzaje lasera nie mają takiego dziąłania:
https://beautytower.pl/depilacja/lightsheer-trwala-depilacja-laserowa/

Poczytaj sobie o tym tutaj.
Depilacja laserowa, mimo, iż nie jest zabiegiem inwazyjnym wymaga odpowiedniego przygotowania. Na 30 dni przed jej wykonaniem należy zaprzestać opalania w solarium oraz na świeżym powietrzu. Trzeba też zrezygnować z samoopalaczy, światłouczulających kosmetyków, a także ziół, maści i kremów z retinolem.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: